Magister w zarządzaniu łańcuchem dostaw

Informacje ogólne

Liczba dostępnych lokalizacji: 2

Opis programu

Master in Logistics umożliwia studentowi stawienie czoła całkowicie zglobalizowanej, konkurencyjnej i zmieniającej się gospodarce, co wymaga firm i organizacji wyższego poziomu wydajności i produktywności. Aby przetrwać na rynkach, na których działają, firmy i organizacje potrzebują profesjonalistów, którzy znają i stosują szeroką gamę technik i narzędzi zarządzania, którzy wiedzą, jak wykorzystywać systemy informatyczne i którzy są również w stanie odkrywać i wykorzystywać nowe technologie. nisze rozwoju globalnego biznesu.

Jednym z obszarów, w którym firmy i organizacje mogą wpływać z większą siłą w celu zwiększenia tej efektywności, jest zarządzanie operacjami, aw szczególności zarządzanie logistyką i łańcuchem dostaw. Z integralnego punktu widzenia logistyka zarządza przepływem informacji, a zwłaszcza towarów od dostawcy do klienta końcowego, więc jego wpływ na usługi świadczone przez firmę jest maksymalny. Zarządzanie łańcuchem dostaw staje się zatem niezbędnym narzędziem utrzymania i zwiększania poziomu konkurencyjności przedsiębiorstwa na rynkach, na których działa, lub, w miarę możliwości, co ważniejsze, planów działania w przyszłości.

Magister w zarządzaniu łańcuchem dostaw

Pod koniec studiów magisterskich studenci mają możliwość dwutygodniowego pobytu w Hogeschool van Amsterdam (Holandia).


Magister logistyki i łańcucha dostaw - Campus Madrid

Ucz się tego magistra w zarządzaniu łańcuchem dostaw


Magister logistyki i łańcucha dostaw - Campus Barcelona

Magister logistyki i łańcucha dostaw oferuje możliwość zrobienia tego również na kampusie w Barcelonie, na Politechnice Katalońskiej (UPC), jednym z partnerów akademickich szkoły w Barcelonie.

106823_5.jpg

Powody, aby zrobić Master w zarządzaniu łańcuchem dostaw

 1. Możliwość zatrudnienia
  Usługa Professional Careers koncentruje się na prowadzeniu i towarzy- szeniu uczniowi w celu osiągnięcia jego zawodowych celów, a także w celu lepszego dostosowania ich oczekiwań i zainteresowań do rynku pracy.


 2. Międzynarodowy program talentów
  Program skierowany do studentów, którzy aspirują do międzynarodowego rozwoju zawodowego, w celu zapewnienia im maksymalnej widoczności wśród wielonarodowych firm, które współpracują z EAE . W tym celu organizowane są takie działania, jak Warsztaty Zatrudnienia, wywiady headhunterów i dostęp do międzynarodowych konsultantów selekcyjnych z różnych części świata.


 3. Dział Operacyjny i Logistyka
  Program studiów magisterskich jest opracowywany wspólnie z zespołem doradczym ds. Operacji i logistyki, złożonym z 25 profesjonalistów z takich firm, jak: Pepsico, Nike, DHL, Danone, Accenture, Fujitsu, Grupo Planeta, Mango lub Grupo Puig.


 4. EAE w rankingach
  W Top 90 najlepszych na świecie Masters of Supply Chain (Eduniversal Best Masters Ranking na całym świecie 2016-2017). Drugi najlepszy mistrz w dziedzinie logistyki w Hiszpanii (ranking "250 Magisterów, edycja 2017" El Mundo)


 5. EAE , certyfikowany przez CSCMP
  EAE Business School to szkoła biznesu certyfikowana przez Radę specjalistów od zarządzania łańcuchem dostaw w celu zapewnienia programów zarządzania łańcuchem dostaw.


 6. Certyfikat SCPRO
  Program nauczania i materiały dydaktyczne z tytułem magistra są tak zaprojektowane, aby uczniowie, którzy zechcą to zrobić, mogą z powodzeniem stawić czoła egzaminowi SCPro Level 1.


 7. Wizyty w firmach
  Studenci korzystają z obszernego programu wizyt w firmach z danej dziedziny logistyki. W ubiegłym roku odwiedzono firmy takie jak 3M, DHL, DIMOES, TEKNIA lub Madryt Metro.


 8. Sieci biznesowe
  W ramach cyklu Business Networking student będzie uczestniczył w serii spotkań z profesjonalistami z dużych firm, a także z innymi studentami EAE , dzięki czemu uczestnicy mają możliwość poszerzenia swojej sieci kontaktów zawodowych.


 9. Plan operacyjny i logistyczny
  Traktowanie nauczanych przedmiotów łączy się w realizacji Projektu Końcowego, prowadzonego w ramach programu, który polega na realizacji planu dotyczącego obszaru Operacji, a konkretnie w zarządzaniu łańcuchem dostaw.


 10. Program miękkich umiejętności
  Celem programu Miękkich Umiejętności jest uczestniczenie profesjonalisty w ukończeniu szkolenia ze strategiczną mobilizacją osobistych umiejętności. Składa się z dziesięciu niezależnych miesięcznych warsztatów zorganizowanych według modelu kompetencji emocjonalnych.


 11. Major Minor
  EAE uruchomiła po raz pierwszy w Hiszpanii północnoamerykański system metodologiczny oparty na Majorze i Mniejszym, który zastępuje tradycyjną metodę wyboru obieralnych.


 12. Międzynarodowy program mieszkaniowy
  Pod koniec okresu szkolnego uczniowie mają możliwość dwutygodniowego pobytu w Hogeschool van Amsterdam (Holandia). Pobyt ten ma dodatkowy koszt dla studenta.


 13. EAE Emprende
  Celem jest zapewnienie niezbędnych zasobów i środowiska dla studentów EAE przedsiębiorcy do opracowania nowych pomysłów biznesowych. Towarzyszymy potrzebom przedsiębiorców i inwestorów, a także naszych studentów i badaczy. Wśród oferowanych przez nas usług możemy wyróżnić szkolenie, finansowanie i akompaniament dla studenta przedsiębiorcy EAE .
  106826_3.jpg

Wymagania i wstęp

double Degree

Ludzie, którzy ukończyli program otrzymają tytuł magistra zarządzania łańcuchem dostaw

Aby uzyskać kwalifikacje przyznawane przez uniwersytety, konieczne jest spełnienie wymagań, których żądają obie instytucje.


Proces przyjmowania

Podstawowym celem naszego procesu rekrutacji jest zapewnienie przydatności kandydatów, poprzez ich zawodowych i akademickich nauczania. Wszyscy uczestnicy muszą uzyskać jak najwięcej z tego doświadczenia uczenia się, poprzez kontekst, w jakim to możliwe w celu opracowania długoterminowych relacji z rówieśnikami, nauczycielami i absolwentami.

Aby rozpocząć proces rekrutacji, należy wypełnić odpowiedni formularz, aby profil kandydata mógł zostać oceniony przez nasz Komitet Akademicki. Jeżeli uchwała wstępna wydane przez Komitet Akademicki do Master in Management Chain Supply

106809_proceso-admision-eae_1.jpg

perspektywy kariery

Career Services Zawody EAE Business School jest odpowiedzialny za tworzenie nowych miejsc pracy, który prowadzi i wspiera studentów z analizą ich profilu, aby osiągnąć swoje cele zawodowe i dostosować swoje oczekiwania i interesy na rynku pracy.

Departament ds. Kariery organizuje również wydarzenia promujące zatrudnialność, takie jak internetowe forum zatrudnienia; Bank of Opportunities, w którym publikowanych jest ponad 6000 ofert pracy rocznie; lub Międzynarodowy Program Talentów, skierowany do studentów poszukujących międzynarodowego rozwoju i widoczności w międzynarodowych firmach, z warsztatami i wywiadami z headhunterami z różnych części świata. EAE uczestniczy również w programach na rzecz zatrudnienia marek o doskonałej projekcji, takich jak L'Oreal, Banco Sabadell, Leroy Merlin, Kyocera, Schneider Electric, IBM, do których studenci mają dostęp.


Profesjonalne wyniki:

 • Dyrektor operacyjny
 • Dyrektor ds. Logistyki
 • Dyrektor ds. Dystrybucji
 • Dyrektor ds. Importu / eksportu
 • Purchasing Manager
 • Kierownik Centrum Dystrybucyjnego
 • Odpowiedzialny za kontrolę zapasów
 • Odpowiedzialny za negocjacje z dostawcami
 • Szef Almacé


Niektóre dane naszego raportu o zatrudnieniu w 2017 r .:

 • 93% studentów znajduje pracę przed upływem sześciu miesięcy od zakończenia programu
 • 34% zwiększyło swoje wynagrodzenie do 30% w rok po ukończeniu studiów
 • 67% studentów uzyskało możliwość pracy dzięki niektórym dostępnym EAE Business School przez EAE Business School
 • 74% przyjmuje nową ofertę zawodów po ukończeniu studiów
Ostatnia aktualizacja Grudzień 2018

Informacje o uczelni

EAE is an international Institution of higher education in the field of management. With more than 50 years experience in business education it has provided training for more than 56,000 executives an ... Czytaj więcej

EAE is an international Institution of higher education in the field of management. With more than 50 years experience in business education it has provided training for more than 56,000 executives and managers. Every year students from more than 45 nationalities gain professional qualification at EAE to hold positions of responsibility within the business world. Pokaż mniej
Barcelona , Madryt , Nowy Jork , Szanghaj + 3 Więcej Mniej