Magister w zakresie zgodności

Informacje ogólne

Opis programu

Niedawny międzynarodowy kryzys finansowy ujawnił istnienie niedociągnięć regulacyjnych oraz systemów kontroli i nadzoru wielu przedsiębiorstw, które odważyły się na odporność ważnych sektorów działalności w niekorzystnym otoczeniu gospodarczym, powodując ryzyko dla stabilności światowego systemu gospodarczego. , Aby odpowiedzieć na to zjawisko, instytucje międzynarodowego zarządzania finansami wdrożyły żmudną działalność normatywną, która wpływa na mechanizmy zgodności z przepisami, ich praktyczne zastosowania i ich znaczenie przy zwalnianiu z odpowiedzialności karnej, którą mogą ponosić firmy.

Klasyczny sektor finansowy, wraz z postępem w nowych obszarach innowacji biznesowych, takich jak tzw. "Start-ups" lub "finTechs", stwarza wielkie możliwości biznesowe w scenariuszach, w których deregulacja jest często zwykłym wzorcem, który reprezentuje, z kolei ryzyko dla stabilności systemu, gdy nie zostaną wprowadzone odpowiednie mechanizmy kontrolne.

Master in Compliance of EAE Business School ma na celu przeszkolenie ekspertów ds. Zgodności, odpowiadając na rosnące zapotrzebowanie tego typu profesjonalistów, którzy są jednymi z najbardziej poszukiwanych na rynku, w latach 2008-2018. Oblicza, że zapotrzebowanie tych specjalistów potroiło się globalnie.

Jego główne funkcje to: identyfikacja ryzyka, analiza wpływu zmian regulacyjnych, określenie środków zapobiegawczych i naprawczych przeciwko korupcji, oszustwom i przestępczości, menedżerowie pociągów na temat zasad, które mają wpływ na wykonywanie ich zadań, opracować plany zapobiegania, które przyczyniają się do zwolnienia z odpowiedzialności karnej. Oficerowie ds. Zgodności przyczyniają się zdecydowanie do ochrony reputacji korporacyjnej i etyki biznesowej, są referencyjnymi rozmówcami organów regulacyjnych i organów nadzoru oraz pomagają w zarządzaniu wewnętrznymi konfliktami w firmie i rozwijaniu wewnętrznych kanałów raportowania. Ponadto funkcjonariusze ds. Zgodności walczą między innymi z praniem pieniędzy, cyberprzestępczością lub odpowiednią ochroną danych osobowych.

106823_5.jpg

Powody ukończenia Master in Compliance of EAE Business School

 1. Certyfikat zgodności CESCOM®
  Program przygotowuje studentów do uzyskania Certyfikatu CESCOM®, wydanego przez Hiszpańskie Stowarzyszenie Zgodności ASCOM, i to udowadnia, że profesjonaliści, którzy go uzyskają, posiadają niezbędną wiedzę do rozwijania z wypłacalnością i wydajnością funkcji Zgodności w każdym rodzaju organizacji.


 2. Sieci biznesowe
  Spotkania z profesjonalistami z dużych firm i innych studentów, które pozwolą Ci rozwinąć sieć kontaktów. W 2017 roku zorganizowaliśmy spotkania z menedżerami takich firm jak Microsoft, Red Bull, HP, CEPSA czy Grupo Hero.


 3. Międzynarodowy program talentów
  Jeśli chcesz osiągnąć międzynarodowy rozwój zawodowy, uzyskasz maksymalną widoczność wśród międzynarodowych firm, które współpracują z EAE poprzez Warsztaty Zatrudnienia i wywiady z headhunterami i międzynarodowymi konsultantami selekcyjnymi.


 4. Rada doradcza
  Nasz program studiów magisterskich jest opracowywany wspólnie z ciałem konsultacyjnym, składającym się z 25 profesjonalistów z takich firm, jak: Pepsico, Nike, DHL, Danone, Accenture, Fujitsu, Grupo Planeta, Mango czy Grupo Puig.


 5. Odwiedziny w departamentach zgodności
  W ramach programu można odwiedzić działy zgodności regulacyjnej reprezentatywnych firm z różnych obszarów działalności, aby poznać specyfikę i mocne strony ich planów zgodności i "najlepszych praktyk" stosowanych przez ich menedżerów.


 6. Badanie "najlepszych praktyk"
  Szczególne przypadki krajowych i międzynarodowych wiadomości prawnych będą opracowywane w celu promowania dynamicznego i praktycznego uczenia się. Szczególny nacisk zostanie położony na analizę "najlepszych praktyk", która posłuży jako podstawa do rozwoju, wzrostu i zawodowego impulsu studenta.


 7. Major Minor
  EAE uruchomiła po raz pierwszy w Hiszpanii północnoamerykański system metodologiczny oparty na Majorze i Mniejszym, który zastępuje tradycyjną metodę wyboru obieralnych.


 8. Innowacyjna metodologia
  Wytyczne zostaną opracowane w celu opracowania prawdziwej "kultury zgodności" w różnych organizacjach poprzez innowacyjne metodologie (gamifikacja uczenia się, opowiadanie historii oraz kreacje artystyczne i audiowizualne).


 9. Program miękkich umiejętności
  Celem programu Miękkich Umiejętności jest uczestniczenie profesjonalisty w ukończeniu szkolenia ze strategiczną mobilizacją osobistych umiejętności. Składa się z dziesięciu niezależnych miesięcznych warsztatów zorganizowanych według modelu kompetencji emocjonalnych.
  106825_2.jpg

Wymagania i wstęp

double Degree

Ci, którzy pomyślnie ukończą program otrzymają tytuł magistra w zakresie zgodności z EAE Business School i stopień z Uniwersytetu Rey Juan Carlos (Campus w Madrycie). Aby uzyskać kwalifikacje przyznane przez uniwersytety, konieczne jest spełnienie wymagań wymaganych przez te instytucje.


Proces przyjmowania

Podstawowym celem naszego procesu rekrutacji jest zapewnienie przydatności kandydatów, poprzez ich zawodowych i akademickich nauczania. Wszyscy uczestnicy muszą uzyskać jak najwięcej z tego doświadczenia uczenia się, poprzez kontekst, w jakim to możliwe w celu opracowania długoterminowych relacji z rówieśnikami, nauczycielami i absolwentami.

Aby rozpocząć proces rekrutacji, należy wypełnić odpowiedni formularz, aby profil kandydata mógł zostać oceniony przez nasz Komitet Akademicki. Jeśli uchwała o przyjęciu wydana przez Komitet Akademicki do Mistrza w Zgodności jest pozytywna, kandydat może sformalizować swoją / jej rejestrację w tym Mistrzu.

106809_proceso-admision-eae_1.jpg

perspektywy kariery

Career Services Zawody EAE Business School jest odpowiedzialny za tworzenie nowych miejsc pracy, który prowadzi i wspiera studentów z analizą ich profilu, aby osiągnąć swoje cele zawodowe i dostosować swoje oczekiwania i interesy na rynku pracy.

Departament ds. Kariery organizuje również wydarzenia promujące zatrudnialność, takie jak internetowe forum zatrudnienia; Bank of Opportunities, w którym publikowanych jest ponad 6000 ofert pracy rocznie; lub Międzynarodowy Program Talentów, skierowany do studentów poszukujących międzynarodowego rozwoju i widoczności w międzynarodowych firmach, z warsztatami i wywiadami z headhunterami z różnych części świata. EAE uczestniczy również w programach na rzecz zatrudnienia marek o doskonałej projekcji, takich jak L'Oreal, Banco Sabadell, Leroy Merlin, Kyocera, Schneider Electric, IBM, do których studenci mają dostęp.


Profesjonalne wyniki:

 • Główni oficerowie ds. Zgodności (CCO)
 • Główna etyka
 • Urzędnicy ds. Ochrony danych
 • Dział prawny firmy
 • Porady i doradztwo w zakresie zgodności
 • Audytor w zakresie zgodności.
 • Radca prawny dla firm


Niektóre dane naszego raportu o zatrudnieniu w 2017 r .:

 • 93% studentów znajduje pracę przed upływem sześciu miesięcy od zakończenia programu
 • 34% zwiększyło swoje wynagrodzenie do 30% w rok po ukończeniu studiów
 • 67% studentów uzyskało możliwość pracy dzięki niektórym dostępnym EAE Business School przez EAE Business School
 • 74% przyjmuje nową ofertę zawodów po ukończeniu studiów
Ostatnia aktualizacja Grudzień 2018

Informacje o uczelni

EAE is an international Institution of higher education in the field of management. With more than 50 years experience in business education it has provided training for more than 56,000 executives an ... Czytaj więcej

EAE is an international Institution of higher education in the field of management. With more than 50 years experience in business education it has provided training for more than 56,000 executives and managers. Every year students from more than 45 nationalities gain professional qualification at EAE to hold positions of responsibility within the business world. Pokaż mniej
Barcelona , Madryt , Nowy Jork , Szanghaj + 3 Więcej Mniej