TEN PRZEDMIOT W DZIEDZINIE JĘZYKA ANGIELSKIEGO.

17 edycja - Master Course in Transportation Design oferuje ludziom z wielką pasją do samochodów szansę silnego angażowania się w techniki projektowania samochodów. Uczniowie stają się rdzeniem świata designu, dzięki czemu uczą się innowacyjnego myślenia oraz podejścia, opracowania i sfinalizowania projektu wnętrza samochodu i wnętrza samochodu.

Turyn jest idealnym miastem dla tego kursu, ponieważ jest światową stolicą projektowania samochodów i był miejscem narodzin najważniejszych domów projektowych i firm samochodowych we Włoszech. Miasto oferuje szansę, aby cała sieć projektantów samochodów przybyła do IED, dzieląc się swoimi umiejętnościami z naszymi studentami na zajęcia, wykłady, warsztaty lub rekrutację młodych talentów.

Magister koncentruje swoje podejście na symulowaniu prawdziwej pracy. Celem jest przedstawienie pełnowymiarowego modelu zaprojektowanego i wyrzeźbionego przez uczniów. Następnie zostanie zaprezentowany podczas Geneva International Motorshow, najważniejszego na świecie pokazu projektowania samochodów.

Cel - przyjęcie na studia magisterskie jest otwarte dla absolwentów wszystkich dziedzin projektowania, a także dla profesjonalistów z co najmniej dwuletnim stażem pracy w branży motoryzacyjnej. Wnioskodawcy mogą być również bezpośrednio dopuszczeni do drugiego roku studiów magisterskich.

Możliwości kariery - Absolwenci kierunku projektowania wnętrz samochodów mogą pracować jako eksperci w zakresie produktów multimedialnych dla firm motoryzacyjnych, centrów projektowych i firm działających w zakresie rozwoju interfejsów interakcji użytkownika. Pod koniec studiów Car Exterior Design studenci mogą zajmować stanowiska jako specjaliści ds. Projektowania powierzchni zewnętrznych, którzy są w stanie zmierzyć się z projektami od koncepcji do jej prototypowego stworzenia.

Metodologia i struktura - Pierwszy rok gromadzi studentów pochodzących z różnych środowisk, zapewniając wspólne podstawy teoretyczne i projektowe.

Pod koniec pierwszego roku uczestnicy mogą wybrać drugi rok główny: projekt zewnętrzny samochodu lub wystrój wnętrza samochodu i doświadczenie użytkownika. Obie specjalizacje otrzymują prowizję od Design Center za projekt koncepcyjny, pozwalający uczniom angażować się w to, co, do wszystkich celów i celów, jest prawdziwym środowiskiem pracy. Pracują nad tym samym projektem, ale koncentrują się na różnych aspektach. Obaj zajmują się także wzajemną dyscypliną i warsztatami, które zapewniają dogłębne analizy dotyczące zaawansowanego projektowania i projektowania interfejsu.

Studenci Car Exterior Design zajmują się różnymi etapami tworzenia i problemami, z którymi boryka się centrum stylów, a ostatecznym celem jest produkcja modelu w pełnej skali.

We wnętrzu samochodu i doświadczeniu użytkownika studenci koncentrują się na wnętrzach samochodu przy użyciu najbardziej zaawansowanych technologii w celu opracowania interaktywnych platform i interfejsów. Zajmują się planowaniem i czasem, stawiając czoła prawdziwemu studium przypadku, a następnie pracują nad fazą projektowania wraz z tworzeniem koncepcji.

Final Project polega na unikalnej makiecie łączącej wysiłki studentów pochodzących z obu kierunków.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 1 więcej kursów w IED – Istituto Europeo di Design Torino »

Ostatnia aktualizacja September 12, 2018
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Mar 2020
Duration
2 lat
W pełnym wymiarze godzin
Cena
18,900 EUR
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Mar 2020
Termin nadsyłania zgłoszeń

Mar 2020

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa