Magister w projektowaniu graficznym

Informacje ogólne

Opis programu

Opis programu

Projektowanie graficzne na poziomie licencjackim poświęcone jest nauce technik graficznych i zdobyciu podstawowej wiedzy o sztuce. Program magisterski na Europejskim Wydziale Sztuki Vistula University pozwoli Ci znacznie poszerzyć wiedzę na ten temat. Program magisterski stanowi również doskonałą okazję, aby dowiedzieć się, jak świadomie planować swoją karierę zawodową, w świecie, w którym ogromna wiedza i umiejętności są nazwą gry.

Graphic Design na Europejskim Wydziale Sztuki Vistula University to program przeznaczony dla wszystkich, którzy chcą być niezależni i nie boją się eksperymentów artystycznych. Zapewnia także idealną przestrzeń dla osób zainteresowanych pracą eksperymentalną, wykorzystujących ich wyobraźnię, własne umiejętności rysunkowe, fotografię i najnowsze osiągnięcia w druku cyfrowym.

Tak więc, jeśli chcesz wdrożyć własne oryginalne koncepcje artystyczne i umiejętnie korzystać ze swoich umiejętności projektowania graficznego, dwuletni program magisterski umożliwi Ci zdobycie niezbędnej wiedzy i specjalistycznych umiejętności. Te zdobędziesz na wykładach i różnych warsztatach, zarówno w klasie, jak i na świeżym powietrzu.

Wymagania

Jeśli chcesz ubiegać się o tytuł magistra projektowania graficznego, musisz spełnić następujące wymagania:

 • Być posiadaczem tytułu licencjata.
 • Bądź absolwentem studiów licencjackich lub magisterskich w dziedzinie sztuki lub innej dziedziny - np. Sztuki liberalnej i ogólnej.
 • Zdaj wywiad, połączony z prezentacją i autoanalizą Twojego portfolio artystycznego.

O programie

Program nauczania projektowania graficznego (poziom magisterski) jest zgodny z misją i strategią rozwoju Uniwersytetu. Przygotowuje absolwentów do pracy nad nowoczesnymi, zaawansowanymi zadaniami w zakresie projektowania, reklamy i grafiki - zarówno indywidualnie, jak i zespołowo, z wykorzystaniem technologii cyfrowych i analogowych.

Program nauczania opiera się na zrównoważonym zestawie tradycyjnych technik artystycznych, a także nowoczesnych technik fotograficznych i cyfrowych. Kursy wprowadzają najpierw wiedzę praktyczną i rozwijają kreatywne myślenie, a także zdolność do wykonywania zadań artystycznych i projektowych.

Jeśli chcesz być niezależnym artystą lub pracować jako projektant grafiki komputerowej, studia na Vistula University są dla Ciebie!

Praktyka

Szósty i ostatni semestr programu obejmuje staż dyplomowy. Jest obowiązkowy dla studentów w pełnym i niepełnym wymiarze godzin i wynosi 50 godzin (dwa tygodnie).

Ekspertyza

W Vistula University praktyczne zastosowania wykładanego materiału są na pierwszym miejscu, a program magisterski łączy to z nauczaniem kreatywnego projektowania i promowaniem projektów łączących sztukę i handel.

Sub-majors

Program Graphic Design (poziom magisterski) oferuje dwa kierunki: grafika artystyczna i sztuka medialna.

 • Sub-major: Artystyczne projektowanie graficzne

Znacznie poszerzysz swoją wiedzę na temat technik graficznych, takich jak grafika komputerowa. Program magisterski na Vistula University umożliwi Ci tworzenie różnych eksperymentów artystycznych z wykorzystaniem wyobraźni, rysunku i umiejętności fotograficznych. Stworzysz wiele unikalnych dzieł sztuki, projektów przestrzennych i graficznych.

 • Sub-major: Media Art

Rozszerzysz swoją wiedzę na temat mediów cyfrowych i analogowych, a także staniesz się świadomym twórcą, gotowym do pracy w sztukach kreatywnych. Zyskasz doświadczenie niezbędne do realizacji własnych pomysłów artystycznych i skupienia się na wybranych przez siebie obszarach podczas tworzenia grafiki komputerowej. Sub-major został zaprojektowany z myślą o wszystkich, którzy chcą pracować ze sztuką komercyjną.

Kariera po studiach

Program Graphic Design został zaprojektowany, aby najlepiej przygotować Cię do wybranej kariery. Praktyczne podejście, w połączeniu z możliwością zdobycia szerokiego wachlarza umiejętności, pozwala rozwijać się w wybranym przez Ciebie kierunku i podejmować pierwsze kroki w kierunku sukcesu zawodowego.

Po ukończeniu studiów otrzymasz tytuł „Master of Art”.

Zalety studiowania inżynierii komputerowej

 • Twórcza niezależność

Stając się Mistrzem Sztuki, będziesz mógł niezależnie i świadomie tworzyć dzieła sztuki, używając wybranych technik.

 • Projektowanie grafiki

Dowiesz się, jak tworzyć własne koncepcje tworzenia materiałów graficznych do druku, wykorzystując różne techniki, oparte na własnej wyobraźni, wiedzy artystycznej i odpowiednich umiejętnościach technicznych.

 • Narzędzia handlu

Podczas studiów nauczysz się również korzystać ze specjalistycznych narzędzi i sprzętu, przydatnych w tworzeniu unikalnych projektów. Będziesz dobrze przygotowany do pracy w dynamicznych światach reklamy i nowych mediów.

 • Gotowy do pracy

Jako absolwent będziesz mógł korzystać ze znajomości typografii i projektowania graficznego, a także marketingu i promocji, do tworzenia i realizacji komercyjnych projektów w dziedzinach, takich jak reklama.

Czesne

Czesne za studia stacjonarne (BA / MA) w języku angielskim - obywatele UE *

 • Opłata rejestracyjna: 120 €
 • Czesne (rocznie): 1 450 €
 • Czesne (za semestr): 775 €

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

Vistula University is, together with The Vistula School of Hospitality (formerly the Warsaw School of Tourism and Hospitality Management), one of the major pillars of the dynamically developing Vistul ... Czytaj więcej

Vistula University is, together with The Vistula School of Hospitality (formerly the Warsaw School of Tourism and Hospitality Management), one of the major pillars of the dynamically developing Vistula Group of Universities. Both institutions operate on one campus in Warsaw. In 2014, they were joined by the University of Business in Wroc?aw, and in 2018, by Józef Gieysztor Academy of Humanities in Pu?tusk and Olsztyn University. Pokaż mniej