Magister w projektowaniu graficznym - Koncentracja na nowych mediach

IED – Istituto Europeo di Design Florence

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Magister w projektowaniu graficznym - Koncentracja na nowych mediach

IED – Istituto Europeo di Design Florence

TEN PRZEDMIOT W DZIEDZINIE JĘZYKA ANGIELSKIEGO.

9. edycja - Mistrzowski kurs projektowania graficznego oferuje wysoki poziom przygotowania zawodowego, który opiera się na metodzie projektowania, opanowaniu umiejętności technicznych i technologicznych oraz ciągłej aktualizacji na temat najnowszych wymagań rynkowych.

Oprócz silnego zaplecza kulturowego na korzeniach i ewolucji projektowania i komunikacji wizualnej, nasi studenci otrzymują ciągły trening na najczęściej używanym i zaawansowanym oprogramowaniu dzięki rozwojowi wielu projektów. Współpracują oni z włoskimi i międzynarodowymi firmami zaangażowanymi w różne dziedziny, aby zdobyć jak najwięcej doświadczenia w scenariuszu współczesnego projektowania graficznego.

Grafik ukończył studia magisterskie i zajmuje się przede wszystkim sprawami społecznymi i etyką komunikacji, zarządza procesem twórczym w najlepszym wydaniu i jest gotowy do zaspokojenia potrzeb marek, nad którymi pracuje, z osobistym wyrazem ekspresji.

Target - Master jest stworzony dla absolwentów lub specjalistów w dziedzinie grafiki, architektury, projektowania, sztuk pięknych i reklamy. Uczestnicy z profesjonalnym (minimum dwuletnim) doświadczeniem w dziedzinie zarządzania, komunikacji, marketingu, public relations lub komunikacji wizualnej (grafika, produkt, wnętrze, reklama, fotografia, sieć lub społeczność) są również mile widziani.

Możliwości kariery - Grafik działa w firmach reklamowych i komunikacyjnych, agencjach internetowych, wydawnictwach lub jako freelancer w swoim własnym obiekcie; jest w stanie współpracować z wieloma klientami z różnych dziedzin dzięki rozwiniętej wszechstronności. Ta profesjonalna postać ma niezbędne narzędzia do aktualizowania i przewidywania czasu, oferując swoim klientom innowacyjne rozwiązania.

Metodologia i struktura - Magister ma kompletny i wyraźny program dzięki zrównoważonej strukturze dydaktycznej, zorganizowanej w trzech głównych obszarach: kulturze, narzędziach i technikach oraz projekcie.

Główne cele obszaru kulturalnego obejmują nabywanie pojęć i skuteczną metodę komunikacji kilku rodzajów projektów. Obszar ten obejmuje wykłady, zajęcia, warsztaty i indywidualne opracowania.

Obszar narzędzi i technik ma na celu zastosowanie projektowania graficznego w różnych kontekstach ze szczególnym uwzględnieniem obszarów rozwijających się (wideo, komunikacja społeczna, mobilny interfejs użytkownika / UX, projektowanie interfejsu i publikacja cyfrowa).

Obszar projektu jest głównie praktyczny i strategiczny, a jego celem jest pełne zarządzanie projektem komunikacyjnym we wszystkich jego fazach we współpracy z firmami lub innymi zewnętrznymi partnerami.

Lekcje i zajęcia są zorganizowane jako briefy robocze i warsztaty. Uczestnicy pracują na podstawie prawdziwych briefów, które są wstawiane od początku w kontekście, który rekonstruuje dynamikę pracujących firm i pracowni w wielu kontekstach, takich jak studia komunikacyjne, firmy lub wizualne działy w instytucjach. Profesorów wybierają eksperci i profesjonaliści z odpowiednich dziedzin nauczania.

W ostatnich edycjach Master gościł wyjątkowych gości, takich jak:

David Moretti - dyrektor artystyczny WIRED Magazine
Marco Cendron - dyrektor kreatywny z poprzedniej współpracy z Mondadori / ROLLING STONE Italy / GQ Italy
Riccardo Luna - Edytor innowacji dla gazety La Repubblica

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski


Ostatnia aktualizacja September 30, 2018
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Luty 2019
Duration
Czas trwania
10 miesięcy
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
18,900 EUR
Locations
Włochy - Florence, Tuscany
Data rozpoczęcia : Luty 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Luty 2019
Włochy - Florence, Tuscany
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą