Magister komunikacji multimedialnej

Informacje ogólne

Opis programu

Magister komunikacji multimedialnej

Przegląd

W rozwijającym się przemyśle komunikacyjnym szybko rozwijają się multimedia i komunikacja bezprzewodowa. Nowe standardy, takie jak sieci komórkowe 4G i 5G, doprowadziły do pojawienia się takich aplikacji, jak usługi trójstronnej sieci komórkowej, telewizja cyfrowa, strumieniowanie wideo, gry interaktywne, usługi nawigacyjne, aplikacje ratunkowe i medyczne. Z technicznego punktu widzenia, skuteczne zastosowanie tych aplikacji i usług multimedialnych w nowych i zróżnicowanych sieciach bezprzewodowych stanowi wyzwanie. Aby sprostać temu wyzwaniu, inżynierowie potrzebują dogłębnego zrozumienia sieci bezprzewodowych i technologii multimedialnych.

Program ma na celu pogłębienie wiedzy studentów na temat charakterystyk technicznych systemów sieci bezprzewodowych i technologii multimedialnych, obejmujących zaawansowane tematy przetwarzania danych multimedialnych oraz aplikacje, takie jak głos, obraz i wideo w komunikacji bezprzewodowej. W tym samym czasie zawód obejmuje również technologie rozumienia danych multimedialnych, takie jak głębokie uczenie się.

Studenci otrzymają:

 • Międzynarodowy tytuł magistra
 • Doskonałe zaplecze badawcze i zaawansowane instrumenty laboratoryjne
 • Najnowocześniejsza technologia potrzebna na rynku pracy
 • Wiele możliwości uczestniczenia w różnych projektach krajowych lub branżowych

Oczywiście

Podstawa programowa

 • Zaawansowane przetwarzanie sygnału
 • Przetwarzanie obrazu i wideo
 • Głęboka nauka i komputerowa wizja
 • Sieć komunikacji i komunikacji
 • Komunikacja mobilna
 • Komunikacja multimedialna
 • Kodowanie i kryptografia
 • Zarządzanie projektem
 • Pisanie eseju
Dodatkowe zajęcia edukacyjne

Dodatkowe zajęcia edukacyjne są częścią ukończenia studiów podyplomowych i zdobywania stopni naukowych. Godziny dodatkowych zajęć są przydzielane średnio w trakcie semestru, zazwyczaj 200 godzin w semestrze. Dodatkowe zajęcia badawcze dla studiów magisterskich w niepełnym wymiarze godzin wynoszą na ogół od 100 do 150 godzin w semestrze.

Zatrudnienie

Ten absolwent studiów magisterskich skorzysta z ogromnej ilości badań i możliwości aplikacyjnych oferowanych przez szkołę, aby opanować umiejętności wymagane na rynku pracy. Absolwenci będą posiadać umiejętności niezbędne do znalezienia pracy w czołówce komunikacji wizualnej i wideo, sztucznej inteligencji i wizji komputerowej, a także inżynierowie systemów multimedialnych, systemy multimedialne i konsultanci technologii informatycznych, menedżerowie projektów mobilnych, sieci bezprzewodowe i komunikacja mobilna. Menedżerowie i menedżerowie projektów w branży komunikacji i komunikacji.

opłata

Czesne

90 000 yuanów, pełny etat 18 miesięcy.

Obniżenie czesnego za naukę

Absolwenci Uniwersytetu w 西交利物浦大学 Xi'an Jiaotong 西交利物浦大学 i Xi'an Jiaotong University otrzymują 20% zniżki na czesne.

Metoda płatności

 • Studenci studiów magisterskich mogą płacić w ratach w semestrze lub mogą jednorazowo uiścić opłatę rejestracyjną, a druga osoba może uzyskać rabat w wysokości 5%.
 • Wnioskodawcy są zobowiązani do potwierdzenia metody płatności, akceptując bezwarunkowe przyjęcie z naszej szkoły.

Stypendium

西交利物浦大学 oferuje duże stypendia dla studentów z zagranicy, a wybitni studenci otrzymują nawet 50% zniżki na naukę. Aby ubiegać się o stypendium Programu Absolwentów 西交利物浦大学 , należy dołączyć formularz wniosku o stypendium do materiałów aplikacyjnych i wyjaśnić zalety i przyczyny przyznania nagrody.

Warunki przyjęcia

Wielka Brytania:

Dyplom z drugiej klasy lub wyższy

Chiny:

 • Ten uniwersytet typu 1: 75% lub więcej
 • 2 rodzaje uniwersytetów: 80% lub więcej

Uwaga: chińscy kandydaci nie muszą brać udziału w krajowym egzaminie podyplomowym organizowanym przez Ministerstwo Edukacji.

Ameryka Północna:

Ocena GPA 3,0 (całkowita ocena 4) lub wynik GPA 3,2 w ciągu ostatnich 2 lat kursu licencjackiego wynosi 3,2

Inne obszary:

Równoważny

Pochodzenie akademickie

Licencjat jest związany z inżynierią komunikacji, nauką i technologią elektroniczną, elektrotechniką, informatyką i technologią.

Wymagania w języku angielskim

Non-native anglojęzycznych i studentów nieanglojęzycznych licencjackich są zobowiązani do przedstawienia dowodu znajomości języka angielskiego. Ten główny wymaga umiejętności językowych, aby osiągnąć:

 • IELTS: 6.0 i wyżej (i wszystkie oceny nie są mniejsze niż 5.0)
 • TOEFL iBT: 80

W szczególnych przypadkach rozpatrzymy je indywidualnie na podstawie konkretnych okoliczności wnioskodawcy. Wnioskodawcy mogą wymagać przeprowadzenia rozmowy kwalifikacyjnej lub testu, aby wykazać się znajomością języka angielskiego. Kandydaci, którzy uzyskają wynik poniżej IELTS 0,5-1,0 (lub podobny w innych testach językowych) mogą zapisać się do szkoły po 4 lub 6 tygodniach przygotowawczego kursu języka angielskiego.

Wnioskodawcy mogą również ubiegać się o udział w badaniu Western Union Liverpool English, aby zastąpić odpowiedni test IELTS / TOEFL. Zgodnie z wynikiem testu, kandydaci mogą zostać przyjęci bezpośrednio lub zapisani do szkoły po 4 lub 6 tygodniach przygotowawczego kursu języka angielskiego.

Dodatkowo, jako część wymagań dotyczących dodatkowych zajęć studyjnych na Uniwersytecie 西交利物浦大学 , studenci mogą być zobowiązani do ukończenia kursu angielskiego z wynikiem "zaliczenia" lub "bez zaliczenia".

Jak aplikować

Zobacz, jak złożyć wniosek o dodatkowe informacje na temat swojej aplikacji.

Ostatnia aktualizacja Gru 2018

Informacje o uczelni

Xi’an Jiaotong-Liverpool University (XJTLU) is an international joint venture university founded by Xi’an Jiaotong University in China and the University of Liverpool in the United Kingdom in 2006. ... Czytaj więcej

Xi’an Jiaotong-Liverpool University (XJTLU) is an international joint venture university founded by Xi’an Jiaotong University in China and the University of Liverpool in the United Kingdom in 2006. Pokaż mniej