Magister zarządzania (mim)

Informacje ogólne

Opis programu

Master of Management (MIM)

AEU Program MIM promuje ogólną przedsiębiorstwa oraz zdolność do stosowania umiejętności w kierunku kompleksowej analizy problemu, podejmowania decyzji oraz w zakresie stosowania nowoczesnych metod zarządzania strategicznego istotnych w dziedzinie biznesu i zarządzania. Spożycie jest przez cały rok.


Jest to w pełni [2] ccredited programu [2] przez malezyjskiego Agencji kwalifikacji (MQA) [3], Ministerstwo Szkolnictwa Wyższego.

&nbsp


ZALETY


• Program MIM zapewnia zrównoważony punktu widzenia biznesu i zwiększa szanse na lepszą pracę z jego silnych podstaw w administracji gospodarczej i zarządzania.

• Możliwość rozwoju kadry kierowniczej na wyższych stanowiskach kierowniczych.

&nbsp

&nbsp

WYMAGANIA WSTĘPNE


: • Bachelor 's Degree z wyróżnieniem w danej dziedzinie lub

• Open kwalifikacje wpis uznany przez Ministerstwo Szkolnictwa Wyższego, Malezja:

• Bądź co najmniej 35 lat

• Posiadać STPM lub równoważny

• Zapewnić dowody wcześniejszych doświadczeń edukacyjnych i / lub wiedzy odpowiedniej do programu zgłoszony lub

• inne kwalifikacje uznawane przez AEU Senatu.

&nbsp


Fakty


Tryby studiów:

  • Part Time
  • Blended Learning

&nbsp

Czas trwania: 2 lata


Liczba semestrów: 6 (1 semestr wynosi 3 m-cy)

Liczba tematów: 14 1 Papier Projekt


Częstotliwość Poradniki: Raz w miesiącu - sobota i niedziela z 1 tutorialu na temat ust 3 godz 20 min każdy)


Normy jakości:

  • Cesja 1 20%
  • Zadanie 2 40%
  • Egzamin końcowy 40%

&nbsp

MQA Akredytacja: PA 9491


Wycofanie EPF: TAK

&nbsp


Efekty kształcenia


• Aby przygotować się do kariery zawodowej w zakresie zaawansowanego zarządzania i przywództwa w obu sektorach publicznym i prywatnym.

• Będziesz zdobyć kompleksową podstawy podstawowych umiejętności i technik zarządzania, aby być z powodzeniem stosowane przez zaawansowanych narzędzi do inteligentnego podejmowania decyzji w różnych organizacyjnych.

• Zdobędziesz niezbędną wiedzę i umiejętności biznesowych, które mogą być łatwo przeniesione do środowiska pracy.

• Będziesz rozwijać samoświadomość i poczucie perspektywy na dokonywanie mądrych wyborów o swojej przyszłości.

&nbsp


PRZEDMIOTY


RDZEŃ:


1. Zarządzanie i organizacja

2. Zachowania organizacyjne

3. Zarządzanie zasobami ludzkimi

4. Management Information System

5. Operations Management

6. Metody Ilościowe i analiza decyzji

7. Zarządzanie finansami

8. Metodologia badania

9. Project Management

10.Zarządzanie strategiczne

&nbsp


Electives (Wybrać 4):


1. Corporate Communication

2. Zarządzania bezpieczeństwem i higieną

3. Zarządzanie zmianami

4. International Business

5. Zarządzanie małą firmą

6. Corporate Social Responsibility

7.Prawo i etyka

&nbsp


PAPIER PROJECT


• 6 godzin kredytowych

Ostatnia aktualizacja May 2012

Informacje o uczelni

Asia e University (AEU) jest dual-mode (mieszkalnych w pełnym wymiarze czasu i nauki online na odległość), międzynarodowy zestaw uniwersytet w Azji, przez Azjatów dla Azji pod Dialogu Azji Współpracy ... Czytaj więcej

Asia e University (AEU) jest dual-mode (mieszkalnych w pełnym wymiarze czasu i nauki online na odległość), międzynarodowy zestaw uniwersytet w Azji, przez Azjatów dla Azji pod Dialogu Azji Współpracy (ACD). Jej powstanie jest inicjatywą Malezji, jako źródło napędu do nauki w trybie podwójnym, przy wsparciu 31 ACD krajów członkowskich, jak potwierdzono w Islamabadzie 2005 i Doha 2006 ACD spotkań ministerialnych. AEU współpracuje ze światowymi instytucjami edukacyjnymi zaoferować jakości, niedrogie i programy rynkowe poprzez e-learning. Nasze programy transgraniczne i cross-kultury przyciągnęły dużą liczbę doktorantów z całego świata. AEU jest również głównym ułatwiającym azjatyckiej Systemu Transferu Punktów (akty) - wzajemne akredytacja programów akademickich wśród azjatyckich instytucji edukacyjnych. Aktów jest częścią działań CSR AEU jest w zwężenie wykluczenia cyfrowego wśród społeczności azjatyckich. Koncentruje się na zindywidualizowanego nauczania na żądanie, AEU kształci specjalistów w poszukiwaniu elastyczności, innowacyjności i kreatywności pracy w ich potrzebach edukacyjnych. Wizja Aby być liderem i wiodącym węzłem edukacyjny w promocji tanich i jakości kształcenia w trybie Dual Azji. Misja Do pracy we współpracy z uniwersytetami, instytucjami i korporacji, czerpiąc z ich zbiorowej wiedzy, prestiżu i zasobów w celu zapewnienia jakości szkolnictwa wyższego i kształcenia ustawicznego. Cele Zapewnienie programów akademickich o międzynarodowej reputacji poprzez wykorzystanie wiedzy i prestiżu instytucji współpracujących. Zapewnić studentom dostęp do istotnych, niedrogie, ekonomiczne, elastyczne edukacji i programów szkoleniowych. Opracowanie odpowiednich strategii pedagogicznych i technologii w celu wzmocnienia krytycznego myślenia uczniów, zdolności twórczych i umiejętności komunikacyjnych. Upewnij się, że wszystkie programy i kursy spełniają standardy jakości ustanowiony w polityce i standardowych najlepszych praktyk e-learningu wśród instytucji członkowskich. Podstawowe wartości Empowerment: Budzimy zaufanie i pielęgnować obowiązków w celu tworzenia wartości dla naszych klientów Doskonałość: Dążymy do programu Excel w naszych usług i są zobowiązane do ciągłego doskonalenia Integralność: Dążymy do utrzymania najwyższych standardów etycznych i profesjonalizmu Kreatywność: Stale poszukujemy nowych nowych i innowacyjnych sposobów, aby robić rzeczy Profesjonalizm: Mamy zaszczepić najwyższe standardy w wykonywaniu obowiązków i zadań, Pokaż mniej