mistrz wykonawczy przywództwa w zarządzaniu zasobami ludzkimi

Informacje ogólne

Opis programu

Magister wykonawczy Przywództwo w ​​zarządzaniu zasobami ludzkimi

Z pracy kurs "Master wykonawczy Przywództwo w ​​zarządzaniu zasobami ludzkimi" (hrm. MasterCard uruchamia) na WFI Ingolstadt Szkoła Zarządzania Katolickiego Uniwersytetu Eichstätt-Ingolstadt, na studia magisterskie, który jest skierowany przede wszystkim do menedżerów oraz wybitnych młodych talentów w zasoby ludzkie, które się swoją wiedzą na bieżąco i profesjonalizacji ich pracy, aby kontynuować. Praktyczne znaczenie i jakość nauczania zapewniają doskonałą naukowców i praktyków z całej krajach niemieckojęzycznych.

&nbsp

Hrm.master pokazuje talent HR i specjalistów HR nowych sposobów profesjonalizm w HRM na przejęcie kryzysu gospodarczego, zwłaszcza w czasach rosnące zobowiązania w mangement personel może jednocześnie i aktywnie uczestniczyć w realizacji strategii firmy. W centrum nauczania, dlatego roli zarządzania zasobami ludzkimi jako strategicznego partnera w kierownictwem firmy i składek funkcji HR do sukcesu w biznesie.

&nbsp

&nbsp

Przywództwo w ​​HRM!


Specjalne znaczenie zasobów ludzkich dla sukcesu firmy jest teraz powszechnie uznawana. Ci, którzy "zarządzanie" w towarzystwie tego kluczowego zasobu powinny być traktowane przez firmy jako wiodącego partnera strategicznego w zakresie ładu korporacyjnego. Szczególnie w świetle coraz silniejszym konkurencję krajową i międzynarodową, a chwilowe zakłócenia na rynkach finansowych, ale również decydentów w HR wraz ze wzrostem strategicznych wyzwań.

&nbsp

Celem zarządzania zasobami ludzkimi. MasterCard jest zatem dać menedżerów HR "narzędzi" pod ręką, aby uczestniczyć w strategicznych decyzji, czynnie je realizować, a wkład HRM do sukcesu w biznesie wyraźnie podkreślić.

&nbsp

&nbsp

Grupą docelową HRM. mistrz

  • Talentów HR które sprawiają, że "skok" i przygotować się do odpowiedzialności żadnej działalności w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi chcesz.
  • Menedżerowie w HRM, które się swoją wiedzą na bieżąco i podkreślenia strategicznego wkładu HRM chcą jeszcze więcej.
  • Menedżerowie w innych obszarów funkcjonalnych, którzy wierzą w potencjał ludzki czynnik, to w pełni wykorzystać i wprowadzić niezbędne zmiany do aktywnych ludzi chce.

&nbsp

&nbsp

Cel: Profesjonalizacja w HRM!


Uczestnicy naszych Executive Master of Leadership w Human Resource Management - HRM. MasterCard - klasyfikowane są na dwa sposoby: Po pierwsze, zarówno wymagania stawiane HRM omówione i state-of-the-art rozwiązań oferowanych dla tego operacyjnym i strategicznym. A po drugie, poprzez zachęcanie ich do reprezentowania rolę jako partnera strategicznego i agenta zmian oraz wiarygodny i trwały.

&nbsp

&nbsp

Rozwijamy potencjał!


HRM. MasterCard jego profil pochodzą bezpośrednio z strategiczne i praktyczne wymagania przyszłościowej personalnych zarządzania. Spotykamy naszych studentów prądem strategicznych wyzwań stojących przed zarządzania zasobami ludzkimi i orientować się w kierunku interaktywnych metod kształcenia w zakresie zarządzania.

&nbsp

Nasi uczestnicy wnieść swoje doświadczenia z potencjałem - dojdziemy do tego. W interakcji z instruktorami i kolegami, że stale rozwijać swój potencjał HR w sprawach zawodowych i kierowniczych.

Ostatnia aktualizacja Wrzesień 2011

Informacje o uczelni

Founded in 1989, the WFI – Ingolstadt School of Management is one of the youngest and most successful business schools in Germany. Prospective Students are carefully selected on the basis of their edu ... Czytaj więcej

Founded in 1989, the WFI – Ingolstadt School of Management is one of the youngest and most successful business schools in Germany. Prospective Students are carefully selected on the basis of their educational background, intellectual capabilities and social competence. Pokaż mniej