Masters w Szkolenia i Rozwoju (MTD)

Studia uniwersyteckie na szkolenia, rozwoju działalności organizacyjnej i zarządzania personelem

&nbsp

Kryteria przyjęcia na studia:

 • Ludzie mają wyższe wykształcenie lub równoważne kwalifikacje;
 • Osoby z co najmniej 4 lata doświadczenia zawodowego / obecnie wiodącą pozycję w profesjonalnie danej dziedzinie pracy Straty ekonomiczne ftstrainings
 • Po wyjaśnieniu wymogów formalnych jest wywiad wstęp prowadzonych z przedmiotu dyrektora. Podejmuje decyzję w sprawie zatwierdzenia dyrektora naukowego.

&nbsp

&nbsp

Cele i korzyści


Modułowy program szkolenia dla tej części w czasie studiów magisterskich na celu zapewnienie bardziej istotne podstawowej wiedzy, rolę wiedzy i promuje rozwój osobisty uczestników. Celem tego innowacyjnych i unikalnych w Europie Środkowej szkolenia Master - i słusznie jako "model Salzburg szkolenia trener" jest - jest nabycie tych umiejętności społeczne, które są istotne dla sukcesu w europejskiej i światowej konkurencji w przyszłości.

&nbsp

Program Master jest wyjątkowa jak studia w krajach niemieckojęzycznych, ponieważ zarówno akademickie, praktyczne i skupia się osobowości tworzących. Program studiów ma na celu przekazać wiedzę i umiejętności do potrzeb przyszłych trenerów potrzeb rynku. Celem kursu jest rozwijanie autentyczne, społecznie inteligentny i właściwy trener i lider. Następujące kompetencje są tematem treści nauczania: rozumienie procesów grupowych, świadczenia wgląd w działania i zmiany zakresu, rozwiązywanie konfliktów wewnątrz organizacji, promowanie możliwości ustawicznego i innowacji, organizacji, doradztwo organizacji i kierownictwa. Przyszłość złożonych umiejętności menedżerów są również traktowane jako część kursu: zdolność łagodzenia procesów rozwoju organizacyjnego, społecznie inteligentny coaching pracowników, zdolność do ograniczania w obliczu Stressorbedingungen zwiększenie świata pracy. , Który kończy ten tutorial, rozwijanie umiejętności społecznych menedżerów jest bardzo zalecane. Ukończenie tego kursu jest nie tylko dla korzyści osobistych uczestników, ale również tworzy znaczącą wartość dla pracodawców w przedsiębiorstwach i organizacjach.

&nbsp

&nbsp

Grupy docelowe


W niepełnym wymiarze czasu studiów uniwersyteckich "MTD - Master in Training and Development" jest skierowany do potencjalnych i praktykujących trenerów, deweloperów, kadry kierowniczej i nauczycieli początkujących dorosłych. Program przeznaczony dla wszystkich osób, które są skłonne i zdolne do zaangażowania się w proces rozwoju własnej osobowości, zwłaszcza w zakresie umiejętności emocjonalnych i społecznych.

&nbsp

 • Praktycy i przyszłych trenerów, doradców, mediatorów, kierowników projektów, liderów grup, klientów pracowników służby
 • dyrektorów i menedżerów średniego szczebla
 • Odpowiednio wykwalifikowanych MiterbeiterInnen (menedżerowie HR i deweloperów pracowników, osób na kierowniczych stanowiskach)
 • absolwentów szkół wyższych, szczególnie absolwentów kształcenia nauczycieli, nauczycieli n i psychologów, dla których sektorze edukacji dziedzinie kariery.
    
   
   

Zobacz 2 więcej kursów w SMBS - University of Salzburg Business School »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Paź 2019
Duration
2 lat
Zaoczne
Cena
12,000 EUR
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Paź 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Paź 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa