mistrz w finansach - IESA Panama

Informacje ogólne

Liczba dostępnych lokalizacji: 7

Opis programu

Magister w Finanse


Od kwietnia 2009 IESA (od 3 Finansów MBA Ranking 2008 America Economia) oferuje Mistrza Finansów w Centralnym na rynek amerykański, wraz z Tulane University (zajmuje 10 pozycję w świecie finansów FinancialTimes rankingu, 2008) i Uniwersytetu de los Andes (MBA rankingu piąte miejsce w American Economy 2008). To unikalne połączenie trzech wiodących szkół oferuje kompleksowe nauki, doskonałości akademickiej i możliwość przygotowania się do wyzwań związanych z globalnym rynku finansowym.


Master in Finance jest dwujęzyczna (50% 50% hiszpański i angielski), wysoko wyspecjalizowanych w okolicy, zaprojektowany, aby sprostać nowym potrzebom globalnego sektora finansowego i praktyki regulacyjne i konsultacji, z Ameryki Łacińskiej perspektywy i kontekst światowego kryzysu finansowego na świecie.

&nbsp

&nbsp

Absolwenci Master in Finance to profesjonalne stanie:

&nbsp

■ Obsługa w instytucjach finansowych, bankowości inwestycyjnej oraz w zakresie zarządzania finansami, ryzykiem i corporate finance.


■ Opracowanie i wdrożenie produktów i usług finansowych, które spełniają potrzeby rynku krajowym i międzynarodowym.


■ udział w procesie oceny i realizacji fuzji i przejęć i / lub instytucji finansowych.


■ Analiza wydajności i oceny praktyk w zakresie zarządzania przedsiębiorstw i instytucji finansowych z punktu widzenia finansowego i rachunkowości.


■ zaangażowania się w procesy podejmowania decyzji i wprowadzania zmian, które wymagają wiedzy i kontroli ich skutków finansowych.


■ Analiza wpływu zmian środowiska na wartość rynkową firmy lub portfela inwestycyjnego aktywów finansowych.

&nbsp

&nbsp

IESA Panama


Od października 2007 r. Instytut Studiów Zaawansowanych, IESA Administracji rozpoczęło swoją działalność w Panamie, z bardzo szczególnej misji: oferowania wiedzy i przygotowania do przyjęcia wiodącej roli. Z akademickiego krawędzi i sprostać wyzwaniom współczesności.


Z 45 lat doskonałości w Wenezueli, IESA przeszkolono ponad trzy tysiące absolwentów, którzy prowadzą dużych organizacji z sektora publicznego i prywatnego w 50 krajach i międzynarodowych akredytacji AACSB, AMBA i EQUIS. Jest siódmym co do wielkości szkoły w Ameryce Łacińskiej w rankingu w 2008 r. problem Ameryki Economia, zwracając uwagę zwłaszcza jego lidera Finansów (trzecie miejsce) i ekonomii (drugie miejsce).


Prywatnego, publicznego i organizacji non-profit mają teraz możliwość rozwijania umiejętności i zdobywania wiedzy dostosowane do ich potrzeb, ręka senior wydziału (80% ich wydziału doktorat), które potwierdzają doskonałości Instytutu.

Ostatnia aktualizacja Sie 2011

Informacje o uczelni

IESA - Instituto de Estudios superiores de Administration &nbsp IESA School of Management jest prywatną organizacją non-profit, która zapewnia usługi publiczne dla całego społeczeństwa i jest nie ... Czytaj więcej

IESA - Instituto de Estudios superiores de Administration &nbsp IESA School of Management jest prywatną organizacją non-profit, która zapewnia usługi publiczne dla całego społeczeństwa i jest niezależna od obecnej grupy ekonomiczne, polityczne, religijne i państwowe. Wenezuela ma do zaoferowania szkoła międzynarodowego prestiżu, a reszta Ameryki Łacińskiej, akademickiego i intelektualnego produkcji, która rozumie wyzwania i rzeczywistość zarządzania. &nbsp Jest to jedna z czterech szkół zarządzania i biznesu w Ameryce Łacińskiej i 34 na świecie ma trzy najważniejsze międzynarodowe akredytacje, które odpowiadają za jakość swoich naukowych, dydaktycznych i wydajność produkcji intelektualnej, według najbardziej wymagających standardów jakości. &nbsp Wśród celów strategicznych na lata 2009-2015, to: Rosnąca liczba uczestników kształcenia podyplomowego i wykonawczych. Dochodowa nowych generacji modeli, tworzenie i rozpowszechnianie wiedzy. Pogłębiający się uczestnika metody nauczania Centered Learning. Rozwój charakterystyczne nauczania i badań naukowych w znaczeniu międzynarodowych i lokalnych, zwłaszcza w dziedzinie przedsiębiorczości. To jest obecny w trzech głównych miastach Wenezueli (Caracas, Maracaibo i Walencji), w celu zaspokojenia potrzeb lokalnego rynku. Dodatkowo, za pośrednictwem Fundacji for Advanced Studies in Management (EGF), znajduje się w City of Knowledge (Panama), wzmacnia jej zasięg i usługi do Ameryki Łacińskiej. Pokaż mniej
Carakas , miasto Panama , Szanghaj , Bogota , Paryż , Buenavista , Nowy Orlean + 6 Więcej Mniej