mistrz w dziedzinie finansów i bankowości (pełny etat) - Universidad de Alcala - madrid

Informacje ogólne

Opis programu

Nasze kursy podstawowe zapewniają dogłębną wiedzę w zakresie zarządzania ryzykiem, finansów przedsiębiorstw i rynku kapitałowego, zapewniając studentom klucz wiedzy i umiejętności menedżerskie dla karierę w finansach. Do wyboru tematów, takich jak "Prawo spółek" i "Financial Software" dają studentom możliwość indywidualizacji Oczywiście, koncentrując swoje badania na konkretne tematy, aby lepiej pomagać im w wybranej ścieżki kariery.

&nbsp

&nbsp

Profil uczestnika


Magister Finansów i Bankowości (5th Edition) został specjalnie zaprojektowany dla międzynarodowych młodych specjalistów o dużym potencjale rozwoju i silny profil w zakresie Finansów i Bankowości. Działania uczestników i profilu zawodowego są monitorowane w trakcie trwania programu, z możliwością studentów rekrutowanych po zakończeniu do Staż jednego z naszych Partnerów Współpraca. Naszym celem jest pomóc uczestnikom dołączyć do najbardziej renomowanych instytucji finansowych w drodze procedury przyspieszonej.

&nbsp

&nbsp

Stypendia i dotacje na badania


Grupa Santander i Universidad de Alcala Stypendia oferty i stypendiów dla studentów z Hiszpanii, Europie i Ameryce Łacińskiej. CIFF oferuje stypendia i stypendia dla tych kandydatów, którzy spełniają zarówno artykuły i programy, które posiadają wybitne osiągnięcia naukowe profil.

&nbsp

&nbsp

Program

- 1 TERM
Podstawy w Makroekonomia / Podstawy w Matlab / Makroekonomia / Information Reporting / Corporate Finance / Equity & Fixed Income / International Capital Markets / finanse na rynkach wschodzących.


- 2 TERM
Advanced Corporate Finance / Corporate Governance & Business Ethics / pochodne
Portfolio Management / Zarządzanie ryzykiem I / II Risk Management (online) / Handlu i Inwestycji / Financial Marketing


- Ostateczny projekt

&nbsp

&nbsp

Certyfikacja


Uczestnicy, którzy pomyślnie programu otrzymają magistra Finansów i Bankowości na Universidad de Alcala.

&nbsp

&nbsp

Czas trwania i harmonogram


Czas trwania kursu wynosi 9 miesięcy dzieli się na 2 semestry. Program rozpoczyna się w dniu 04 października 2010 i kończy w dniu 30 czerwca 2011 roku. Sesje są na ogół odbywają się od poniedziałku do czwartku od 9.30 do 13:30.

&nbsp

Ten tytuł magistra uczy się w całości w języku angielskim.

Ostatnia aktualizacja Sie 2011

Informacje o uczelni

Bienvenido a CIFF -Centro Internacional de Formación Financiera- Escuela de Negocios especializada en finanzas con sede en Madrid. Nuestra Escuela comienza su andadura en 2001, impulsada por Santander ... Czytaj więcej

Bienvenido a CIFF -Centro Internacional de Formación Financiera- Escuela de Negocios especializada en finanzas con sede en Madrid. Nuestra Escuela comienza su andadura en 2001, impulsada por Santander y la Universidad de Alcalá, como Fundación privada, sin ánimo de lucro e independiente en su gestión. Pokaż mniej