Magister sztuk plastycznych

Informacje ogólne

Opis programu

Master of Fine Arts

Może chcesz kontynuować tytuł Mistrza 's z naciskiem bardziej profesjonalny. 60-kredytowej studiów godziny, MSZ jest stopień końcowy, przygotowując się do nauczania na poziomie uniwersyteckim lub wykonywać innych zajęć zawodowych możliwości. Wybierz z rysunku, malarstwa, rzeźby, grafiki, ceramiki, fotografii czy projektowania graficznego jako obszar o szczególnym.Graduate School Wymagania

1. Utrzymanie 3,0 GPA w całym programie MSZ
2. Wypełnić wymagania stopnia w ciągu 6 lat
1. Wymagania stopnia
1. 34 godzin kredytowych semestralne, studio główne (w tym dyplomowy terminala 16 godzin kredytowych).

2.16 semestr godzin kredytowych o historii sztuki f i koncepcje, przynajmniej dwa "in-house" kursy historii sztuki muszą być podjęte. Maksymalnie siedmiu (7) godziny czytań w historii sztuki jest wszystko, co jest dozwolone.

3. 10 godzin kredytowych semestr w sztuce studiu innym niż główny obszaru.Obszarach o dużym stężeniem Studio

&nbsp

 • Rysunek
 • Malarstwo
 • Rzeźba
 • Projektowanie (Grafika, fotografia)
 • Grafika
 • Ceramika
 • Intermedia

&nbsp


Ogólne Rekrutacja Polityka

Wnioskodawca musi posiadać dyplom licencjata na kierunku sztuki od akredytowanej instytucji i ukończyli minimum 36 godzin kredytowych semestr w sztuce na szczeblu licencjackim. Braki muszą być zakończone przed kandydat ma prawo przystąpić do studiów MSZ. Minimum 10 godzin w stężeniu studia na poziomie licencjackim muszą być zakończone przed student jest uważany za główną na absolwentach szkół wyższych.

&nbsp


Kredyty transferowe

Jeśli student chce mieć absolwent kredytowego, przeniesionego z innej uczelni lub uniwersytetu, musi on / ona sobie sprawę, że maksymalnie dziewięciu (9) godzin kredytowych tylko mogą być przenoszone i że te godziny muszą być uzasadnione portfela lub przeglądu pracy badawczej.Ponadto, student powinien zgłosić się do Departamentu Sztuki i Projektowania w zakresie działów wymagania odnoszące się do kredytów transferowych. Kandydaci mogą wystąpić z wnioskiem o kredyt absolwent zarobione w innych instytucjach o uznanym autorytecie być przyjęte do wymagań stopnia z zastrzeżeniem resortowych ograniczeń Credit Transfer i zatwierdzony przez Graduate Dziekan. Pod żadnym pozorem nie może oczywiście być przeniesione do absolwentów programu aż oficjalny zapis na kurs został odebrany w Graduate School. Tylko studia kursy stosowane na programie studiów zostaną dodane do Fort Hays State University transkryptu. Kursy stopnia są przekazywane semestr studiów. No oczywiście mogą być przeniesione do których zatwierdzenie będą wymagane z powodu ograniczeń czasowych.

 • Oczekuje się wnioskodawca posiada 3.0 (b) średnia w ciągu ostatnich 60 godzin licencjackich pracy.
 • Zapewnić oficjalny zapis licencjata oraz wniosku o przyjęcie do Graduate School.
 • Przedłożyć trzy listy polecające od ludzi, którzy są lub były związane z wnioskodawcą jako artysty (np. instruktorów, kolegów, itp.).
 • Dodaj określenie celu motywacji dotyczącej w poszukiwaniu stopnia. Student musi wskazać, co jego / jej stężenie będzie.
 • Wyślij 20 zdjęć z jego pracy. Każde zdjęcie musi być prawidłowo identyfikowany z nazwiskiem autora, tytuł, medium, daty i wielkości pracy. Obrazy powinny zawierać: 10 prace z głównych koncentracji i 10 prac z innych dziedzin sztuki. Dołącz arkusz identyfikacyjny obrazu, ponumerowane, aby odpowiadać obrazów. Nie będzie żadnych zwolnień portfeli obrazu.
 • Prześlij CV wraz rekordu wystawy i zatrudnienia zawodowego.


Komisji rekrutacyjnej MSZ zbada wszystkie aplikacje i według własnego uznania, może wymagać ukończenia poszczególnych kursów do usunięcia braków w licencjackich szkolenia. Takie kursy będą wymagania oprócz niezbędnego minimum wymaganego dla absolwentów stopnia. Komisji rekrutacyjnej MSZ będzie wydać zalecenie o dopuszczenie do udziału w Graduate Dean, który sprawia, że decyzję dotyczącą przyjęcia. Żadna decyzja zostanie ogłoszona przez telefon.

&nbsp


Pobyt


Kandydat MSZ musi spędzić dwa semestry w rezydencji. Letnia szkoła jest uważana za spełniającą wymóg stałego pobytu.

&nbsp


Tytuł magistra

Absolwent z dyplomem MA z Fort Hays State mogą ubiegać się w sumie 36 godzin kredytowych wobec MSZ, Z zastrzeżeniem zatwierdzenia przez głównego profesora i studenta komisji absolwent w momencie złożenia studiów. Uwzględnione zostaną do dnia nadania t on tytuł magistra w zakresie ustalenia liczby godzin kredytowych zaakceptowania.

&nbsp


Przegląd postępów

Wstęp do studiów MSZ nie gwarantuje ukończenia studiów lub, że student otrzyma dyplom. On / ona może być usunięty z rejestracji lub przechowywane w obecności poza zwyczajowymi dwóch do trzech lat, jeśli jego / jej postęp nie mierzy się ze standardami Departamentu Sztuki i Projektowania. Incompletes nie są postrzegane jako wystarczający postęp. Kursy muszą być zakończone przed rejestracje są dozwolone w kolejnych cyklach programowych.

Nie będzie minimum trzy oceny prowadzonej przez kandydata absolwent komisję w celu ustalenia, absolwent postępy: Przegląd pierwszy wstępny Egzamin pisemny i egzaminu ustnego.

Ostatnia aktualizacja Lut 2012

Informacje o uczelni

FHSU is the leading forward-thinking, entrepreneurial university of the Midwest. We have an enrollment of more than 13,000 students and offer hundreds of certificate and degree programs at the associa ... Czytaj więcej

FHSU is the leading forward-thinking, entrepreneurial university of the Midwest. We have an enrollment of more than 13,000 students and offer hundreds of certificate and degree programs at the associate's, bachelor's and master's levels through 28 academic departments. Pokaż mniej
Wichita , USA Online + 1 Więcej Mniej