Magister Finansów Wielkiej Brytanii i Chin

Informacje ogólne

Liczba dostępnych lokalizacji: 2

Opis programu

Uniwersytet HSBC w Pekinie, jedna z najbardziej obiecujących szkół biznesu w Chinach, jest dumna ze swoich osiągnięć w dziedzinie edukacji podyplomowej. Dzięki swojemu głównemu kampusowi, zlokalizowanemu w kwitnącym i przedsiębiorczym mieście Shenzhen w Chinach, PHBS podjęło śmiały krok otwierając nowy kampus w Boar's Hill w Anglii , trzy mile na południe od Oxfordu.

Akredytowany przez EFMD dla EPAS i AACSB , PHBS szybko zyskał reputację i jest centrum międzynarodowej doskonałości w edukacji biznesowej.

PHBS UK-China Master of Finance to dwuletni, pełnoetatowy i transgraniczny program, w którym studenci spędzają pierwszy rok w naszym kampusie w Wielkiej Brytanii, a drugi rok w naszym kampusie w Shenzhen w Chinach. Program jest świetną okazją dla studentów, aby nie tylko odbyli specjalistyczne szkolenia i interdyscyplinarne zajęcia, ale także międzynarodowe doświadczenie i dogłębną ekspozycję międzykulturową.

Jest to dwuletni program, którego kulminacją jest ostateczna praca magisterska. Rok akademicki składa się z dwóch semestrów, z których każdy składa się z dwóch modułów. Każdy moduł działa przez dziewięć tygodni. Członkowie wydziału zdobyli tytuły doktoranckie na najlepszych uczelniach na świecie, a wszystkie kursy są prowadzone wyłącznie w języku angielskim.

Program

Program ten zapewnia specjalistyczne szkolenia z zakresu finansów, nowoczesnych teorii finansowych, aplikacji i metodologii. Studenci finansów mają również PHBS że PHBS Master of Finance w PHBS są uznawane przez program afiliacyjny Uniwersytetu CFA Institute w zakresie przygotowania studentów do egzaminów Chartered Financial Analyst® (CFA). Program jest bardzo ilościowy i wymaga od uczniów posiadania bardzo wysokiego poziomu umiejętności matematycznych.

Kursy obejmują: rynki finansowe, ekonomię finansową, ekonometrię stosowaną, rynki finansowe i inwestycje w Chinach, chińskie i biznesowe oraz kursy do wyboru

Cele programu

Ma na celu rozwinięcie u studentów wszechstronnego zrozumienia wyników finansowych i zarządzania. Program Finanse przygotowuje studentów do różnych karier, takich jak dyrektorzy finansowi, specjaliści od zarządzania ryzykiem, menedżerowie funduszy korporacyjnych i nie tylko. Program ten umożliwia także studentom osiągnięcie stopnia doktora lub przeprowadzenie badań w powiązanych stężeniach w finansach.

Wymagania dotyczące wykształcenia, procesu aplikacyjnego i wymagań przyjęcia tutaj.

Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami.

Ostatnia aktualizacja Lis 2018

Informacje o uczelni

For more than 100 years, Peking University has been an elite institution of learning,recognized internationally as one of China's premier centers of academic excellence. Founded in 2004, as Peking Uni ... Czytaj więcej

For more than 100 years, Peking University has been an elite institution of learning,recognized internationally as one of China's premier centers of academic excellence. Founded in 2004, as Peking University Shenzhen Graduate School of Business, we were renamed Peking University HSBC Business School (PHBS) in August of 2008. PHBS seeks not only to build on its parent institution's inspiring traditions, but also to develop its own world-class reputation. Pokaż mniej
Shenzhen , Witney + 1 Więcej Mniej