mistrz edukacji (M.Ed. ) Online

Informacje ogólne

Liczba dostępnych lokalizacji: 4

Opis programu

Master of Education (M.Ed.) program Online jest przeznaczony dla nauczyciela klasy poszukuje zaawansowany stopień z naciskiem na program nauczania i nauczania. Kandydat do tego programu jest zmotywowany, aby dotrzeć i uczyć się poprzez nowy tryb dostarczania i współdziałania.

Agenci Zmień
Dzięki coraz większej troski o jakość kształcenia w Ameryce, nauczyciele potrzebują dzisiaj zrozumienie różnych stylów uczenia się i kulturowych w celu ułatwienia uczenia się w sposób, który pozwala studentom osiągnąć pełny potencjał w każdej klasie. Studenci będą rozwijać sposób myślenia i umiejętności jako "agentów zmiany" w swoich klasach i szkołach, poprzez Chrystusa skupione klimatu dla kształcenia ustawicznego i usług.

W centrum naszej M.Ed. Program jest na efektywne strategie nauczania. Nacisk w klasie znajduje się na "Teoria Praktyka" model. Naszym pragnieniem jest, aby każdy z naszych nauczyciele, czego uczą się w naszej bazie klasie i używać go w swojej klasie.

Koncepcyjnych, który jest oparty na normach krajowych pokładzie, wzmacnia te podejścia, z naciskiem na:

- Realizacja Instructional Skuteczność - Liczne nowe techniki, aby zaangażować uczniów są badane.

- Główny zmiany w programach nauczania - Praktyczne zadania są używane do replikowania ostatni w dostosowywaniu programów nauczania stosowanych przez szkoły publiczne na obawy odpowiedzialności.

- Zarządzanie Nauka szkolna - Przez konstruktywistycznej nauczycieli widzenia skupiają się na sposobach zaangażowania uczniów.

- Ćwiczenie odblaskowe oceny - Nauczyciele rozwijać umiejętności, aby zapewnić autentyczne możliwości oceny wraz z rubrykami do zwiększenia nauczania.

- Budowa sieci nauczania - Nauczyciele są liczne źródła i sposoby współpracy i dialogu na temat najlepszych praktyk z nauczycielami w całym kraju.

Ostatnia aktualizacja Wrzesień 2011

Informacje o uczelni

Szkoła dla dorosłych i Professional Studies (CAPS) służy osób dorosłych z różnych programów mających na celu zaspokojenia potrzeb edukacyjnych określonych odbiorców dorosłych. Indiana Wesleyan Univers ... Czytaj więcej

Szkoła dla dorosłych i Professional Studies (CAPS) służy osób dorosłych z różnych programów mających na celu zaspokojenia potrzeb edukacyjnych określonych odbiorców dorosłych. Indiana Wesleyan University rozumie szczególne wymagania dorosłych, którzy są zainteresowani otrzymywaniem stowarzyszonej, licencjata lub magistra, ale musi również w dalszym ciągu spełniają swoje zobowiązania zawodowe i osobiste. Programy w uczelni są przeznaczone dla osób pracujących osób dorosłych poprzez łączenie teorii z praktycznym doświadczeniem. Bardziej niż kiedykolwiek, pracujących osób dorosłych wybiera IWU's College dorosłych i Professional Studies. IWU stał się najszybciej rozwijającym uniwersytecie w Indianie i jeden z najszybszych w USA IWU wzrosła o ponad 200 procent od roku 1990 do ponad 11400 kształcić studentów w tym roku, 9000 z nich na kursy online lub w naszych placówkach oświatowych w stanie Indiana, Ohio i Kentucky. &nbsp Rosnąca popularność naszego programu odzwierciedla jego projektowania w celu spełnienia specyficznych potrzeb edukacyjnych osób dorosłych. Indiana Wesleyan University rozumie szczególne wymagania dorosłych, którzy są zainteresowani otrzymywaniem stowarzyszonej, licencjata lub magistra, nadal zachować ich zawodowych i osobistych zobowiązań. Programy w uczelni są przeznaczone dla osób pracujących osób dorosłych poprzez łączenie teorii z praktycznym doświadczeniem i oferuje, że materiał w wygodnym formacie. &nbsp Format i struktura programu nauczania dostawy są specjalnie zaprojektowane dla pracujących osób dorosłych. Studiów licencjackich i magisterskich studiów są dogodnie oferowane przez wieczorem, sobotę i online (przez Internet) klasy. Strony oparte na zajęcia odbywają się w 11 edukację i centra konferencyjne: Indianapolis (2), Fort Wayne, Shelbyville, Kokomo, a Columbus w stanie Indiana, Louisville i Lexington, Kentucky, a Cincinnati, Cleveland i Dayton, Ohio. Zajęcia odbywają się również w ponad 80 lokalizacjach poza kampusem w stanie Indiana. &nbsp Oprócz programów instruktażowych, CAPS zawiera poza kampusem usługi wsparcia dla wszystkich jej klas. Studenci mogą uzyskać dostęp do specjalnych usług biblioteki uniwersyteckiej przez telefon, faks, e-mail lub pocztą, a które otrzymają pomoc z badań lub pytania bibliograficzne. To jest cel CAPS nie ograniczają się do klas, ale w celu zapewnienia "rozszerzonego uniwersytet" zaprojektowany, aby zaspokoić potrzeby zarówno studentów jak i ich pracodawców wniesienia jakości kształcenia studentów, bez konieczności przenoszenia. &nbsp Indiana Wesleyan University jest akredytowana przez Higher Learning * Komisji i członkiem North Central Association. IWU jest również akredytowany przez Komisję w dniu Collegiate opieki Edukacja (CCNE) i Krajowej Rady Akredytacyjnej kształcenia nauczycieli (NCATE). &nbsp CAPS obecnie ponad 23.000 absolwentów przedstawiciel nauki partnerstwa z ponad 500 pracodawców, okręgów szkolnych, korporacje, opieki zdrowotnej, agencji i organizacji. Pokaż mniej
Marion , Lexington , Cincinnati , Dayton + 3 Więcej Mniej