mistrz doradztwo

Informacje ogólne

Liczba dostępnych lokalizacji: 3

Opis programu

To Master of Poradnictwo jest pełen program czasu do uzupełnienia w ciągu dwóch lat i jest oferowana przez zajęć, część praktyczna i rozprawy. Jest to Masters program, który opiera się na naukowiec / lekarza modelu i ma znaczący element praktyki w nim.

&nbsp

&nbsp

LOKALIZACJA, nadzoru i CASE STUDIES


Praktyki będą organizowane przez doradztwo koordynatora i odbędzie się poza kampusem. W sumie nie mniej niż 50 godzin praktyki poradnictwa i nie mniej niż 30 godzin nadzoru będzie warunkiem oczywiście. Zamknij komunikacji odbędzie się w dniach docelowego i oczywiście koordynatora. Dwa studia przypadków zostaną przedstawione jako wymóg kursu (po jednym w każdym semestrze) w oparciu o doradztwo klienta docelowego.

&nbsp

&nbsp

Rozprawa


Ze względu na charakter praktyk programu, uznaje się za właściwe, że rozprawa powinna poradzić sobie z kilkoma dziedzinie praktyki doradczej.


Praca musi być oryginalnym dochodzenie w zatwierdzonym temat i powinna przyczynić się do ogólnego zasobu wiedzy na doradztwo.


Propozycje rozprawy mają być omówione z koordynatorem kursu przed końcem pierwszego semestru studiów.


Sprawozdanie nie może być niższa niż 13.000 słów długość bez odniesienia i bibliografii i nie więcej niż 15.000 słów.


Badania muszą być solidne podstawy i użyć metod ilościowych orqualitative.

&nbsp

&nbsp

Struktura kursu


Warunek wstępny
Psychologia rozwojowa lub równoważny


Semestr 1
Teorie i koncepcje Porady
Porady Umiejętności edycji
Empiryczne Group / Ułatwienia Umiejętności
Metody badań
Warsztat Terapii narracji

&nbsp

xt-decoration: podkreślenia; "> Semestr 2
Empiryczne Umiejętności Ułatwienia Grupa
Pary Doradztwo i Rodziny
Temat badań i prezentacji Seminarium
Zagadnienia etyczne w życiu zawodowym
Porady Trauma (warsztaty)
Psychoseksualnego Therapy (Workshop)


Semestry 3 & 4
Stażu / Nadzór / Case Studies *
* Rozprawa
* Rok

&nbsp

&nbsp

WYNIKI


Pod koniec Masters studentów stopniu będzie:


• Czy opiera się na wiedzy już zdobyte.
• Umiejętność pracy w różnych ustawień i
różnych klientów.
• Identyfikacja i omówienie powiązań pomiędzy teoria, praktyka i
osobistej świadomości.
• Określić, dyskutować i kontrast podstawowe pojęcia i
problemy w różnych modelach teoretycznych.
• Uznanie i odpowiednio reagować na siebie
obrażeń / zachowań samobójczych.
• Czy znajomość metod badawczych.
• Czy wykazać zdolność do przeprowadzania niezależnego
badań.
• jest kompetentny w pracy z par, rodzin i
grupy.
• Czy doświadczenia nie mniej niż 50 godzin doradztwa
praktyki i 10 nadzorem godzin.

&nbsp

&nbsp

&nbsp

WNIOSEK O ZAPISY


Wnioski powinny być przyjmowane co najmniej na miesiąc przed
rozpoczęcia. Jednakże, istnieje ograniczona liczba miejsc dostępnych w
studia podyplomowe i oni będą nasyceni na pierwszy zgłoszony podstawie firstserved, więc na początku stosowanie.

Ostatnia aktualizacja Sie 2011

Informacje o uczelni

University of Notre Dame Australia (Unda) jest jedną z wschodzących gwiazd australijskiej uczelni. Założona przez ustawy Parlamentu of Western Australia w grudniu 1989 roku, obecnie posiada ponad 7000 ... Czytaj więcej

University of Notre Dame Australia (Unda) jest jedną z wschodzących gwiazd australijskiej uczelni. Założona przez ustawy Parlamentu of Western Australia w grudniu 1989 roku, obecnie posiada ponad 7000 studentów na trzech kampusach w Fremantle, Sydney i Broome. partner Uniwersytet założycieli był University of Notre Dame w Stanach Zjednoczonych (NDUS), jeden z największych światowych uniwersytetów katolickich i punktem odniesienia dla Unda. Świadczył Unda z inspiracji rady; pomysły i modele, "studiów za granicą" studentów i wykładowców oraz obecność jego przywódców na jego izb i rad zarządzających. &nbsp Notre Dame Australia jest australijskim uniwersytecie, który obejmował zarówno nowoczesne Australian tradycji uniwersyteckiej i starożytnej tradycji i cenionych uczelni katolickich w Europie i Ameryce Północnej. To stara się być uniwersytet, który specjalizuje się w doskonałości licencjackiego. Jej celem jest kształcenie i szkolenie młodych ludzi do wejścia do głównych zawodów: prawo, medycyna, nauki, opieki, rachunkowości i finansów, fizjoterapia, doradztwo, nauk o zdrowiu i kapłaństwa. &nbsp Uniwersytet jest szczególnie warte swojej roli lidera w wielkich tradycyjnych dyscyplin zawodowych i edukacji zdrowotnej, tak długo, związane z misją Kościoła w Australii. To również zakłada szczególną rolę w edukacji i usług, rdzenna ludność północnej Australii. &nbsp Notre Dame jest średniej wielkości, prywatny uniwersytet, który otrzymuje środki publiczne w wielu dziedzinach. Znaczna liczba studentów miejsca w dziedzinie zdrowia i edukacji finansowanych przez rząd australijski. Jest zobowiązana do zapewnienia, w miarę możliwości, studenci otrzymują indywidualne, wysokiej jakości edukacji w sposób troskliwy i przyjazny środowisku nauczania. Około 10 procent jego ciała student jest międzynarodowa. &nbsp Uniwersytet ma na celu stworzenie "przemysł gotowy" absolwentów, którzy są znacznie popytu w Australian pracodawców. &nbsp Uniwersytet w trzech kampusach, w Fremantle, Sydney i Broome są uderzająco piękne i bardzo wygodne. Stanowią one idealne miejsce na najwyższej klasy doświadczenia studiów uniwersyteckich. Pokaż mniej
Broome , Fremantle , Sydnej + 2 Więcej Mniej