mistrz analiz biznesowych i dużych danych

Informacje ogólne

Opis programu

Master in Business Analytics i Big Data jest odpowiedzią na potrzeby nowego specjalistę, który jest w stanie wyodrębnić z danych użytecznej wiedzy w kontekście rozprzestrzeniania danych produkcyjnych w organizacji i na ogół w Internecie.

Program ten ma na celu odpowiedzieć na potrzeby analizy danych w biznesie. Te nowe przedsiębiorstwa, zwane czasem "naukowcy danych" są powołani do odegrania istotną rolę w nowym kontekście konkurencji, która dominuje podejmowanie decyzji w oparciu o analizę dużych ilości danych. Muszą być w stanie zidentyfikować, gromadzenia, przetwarzania, analizowania, przetwarzania i interpretacji danych w kontekście konkretnych celów biznesowych. Program rozwija umiejętności i zdolności integracyjnych i obszary wiedzy o problemach gospodarczych z technik ilościowych i predykcyjnych do tworzenia niezawodnych i solidnych modeli. Rozwija również umiejętności i wiedzę konieczne do zrozumienia technologii związanych z równoległości i związanych procesów górniczych do dużej ilości danych i zarządzania danymi i przetwarzania w chmurze i zarządzania usługami.

Program skierowany jest do absolwentów i młodych profesjonalistów, którzy chcą specjalizować się w dziedzinie nauki lub przygotowania się do zarządzania projektami i dużych analiz danych. Konstrukcja programu cechy: - wydział nauczania składa się z uprawiania specjalistów i naukowców w dziedzinie ze specjalistami w różnych dziedzinach.

  • Kompleksowy program obejmujący potrzeby pracowników informacji z analizy biznesowej do zrównoleglenia przetwarzania danych.
  • Metoda nauczania, która łączy w sobie kontekstach praktyki w problemów biznesowych i metody przypadku.
Ostatnia aktualizacja Lis 2014

Informacje o uczelni

Bienvenido a CIFF -Centro Internacional de Formación Financiera- Escuela de Negocios especializada en finanzas con sede en Madrid. Nuestra Escuela comienza su andadura en 2001, impulsada por Santander ... Czytaj więcej

Bienvenido a CIFF -Centro Internacional de Formación Financiera- Escuela de Negocios especializada en finanzas con sede en Madrid. Nuestra Escuela comienza su andadura en 2001, impulsada por Santander y la Universidad de Alcalá, como Fundación privada, sin ánimo de lucro e independiente en su gestión. Pokaż mniej