Międzynarodowy Master w Omnichannel Marketing Management (IM4)

Informacje ogólne

Przeczytaj więcej o tym programie na stronie internetowej szkoły

Opis programu

Kluczowe szczegóły

 • Data rozpoczęcia: wrzesień 2020 r
 • Format: Pełny etat
 • Czas trwania: 12 miesięcy
 • Czesne: 16.500 €
 • Nauczanie języka: angielski
 • Lokalizacja: MIP Politecnico di Milano Graduate School of Business (Mediolan, Włochy)
 • Wymagane kwalifikacje: wymagany jest 3-letni licencjat.


The International Master in Marketing Management - Omnichannel & Consumer Analytics (IM4) to program, który ma na celu rozwijanie wiedzy i umiejętności, które powinien posiadać przyszły menedżer pracujący w marketingu. Osiąga się to podczas studiów magisterskich poprzez połączenie działań, które mają na celu zbudowanie teoretycznego tła dla uczestników, ale także pozwalają im zastosować swoją wiedzę i umiejętności w prawdziwym świecie biznesu, ze szczególnym uwzględnieniem najlepszych włoskich praktyk. Ponadto, dzięki wyjątkowej współpracy z IBM, Nielsen i UM , studenci będą mieli bezpośredni kontakt z firmami poprzez seminaria biznesowe, wykłady, warsztaty i gry biznesowe.

Kurs jest w całości nauczany w języku angielskim i trwa 12 miesięcy, począwszy od września, z podstawowym blokiem ogólnych treści, nauczanych za pośrednictwem wideoklipów i sesji dostarczanych w formie cyfrowej za pośrednictwem platformy uczenia się na odległość MIP .

Program IM4 oferowany przez MIP Politecnico di Milano ma na celu instruowanie studentów na tematy menedżerskie związane z zarządzaniem marketingowym, ze szczególnym naciskiem na dzisiejsze ważne obszary, takie jak marketing cyfrowy, analiza konsumencka, wrażenia klientów i biomarketing.

Magister ma na celu rozwój kandydatów:

 • Umiejętność projektowania i zarządzania cennymi doświadczeniami klientów (ze szczególną wrażliwością wynikającą z ciągłych relacji z włoskimi i międzynarodowymi firmami będącymi w czołówce marketingu eksperymentalnego).
 • Zdolność do wykorzystania możliwości w zakresie komunikacji, promocji i dystrybucji udostępnianych przez ICT i duże zbiory danych.
 • Zdolność do rozwijania odpowiedzialności marketingowej w celu kwantyfikacji i skutecznego pomiaru zwrotów z inwestycji marketingowych.
 • Umiejętność łączenia umiejętności menedżerskich i kreatywności, interakcji z operacjami, badaniami i rozwojem oraz finansami i kontrolą w celu opracowywania zrównoważonych innowacji i ciągłej poprawy relacji z klientami.

Terminy składania wniosków

Aby uzyskać aktualne terminy składania wniosków i dodatkowe informacje, odwiedź stronę www.som.polimi.it/im4
Aby uzyskać więcej informacji i pomoc dotyczącą aplikacji, napisz na infomasters @ MIP .polimi.it

Ostatnia aktualizacja Sie 2020

Informacje o uczelni

Founded in 1979 as a Consortium between the Politecnico di Milano and many Italian institutions and several leading public and private industrial groups, today MIP is a non-for-profit consortium limit ... Czytaj więcej

Founded in 1979 as a Consortium between the Politecnico di Milano and many Italian institutions and several leading public and private industrial groups, today MIP is a non-for-profit consortium limited company. Pokaż mniej
Mediolan , Nantes , Reims , Edynburg , Madryt , Guangzhou , Barcelona , Bruksela , Glasgow , Pekin , Monachium , Toulouse-le-Château + 11 Więcej Mniej