Magister marketingu cyfrowego

Informacje ogólne

Przeczytaj więcej o tym programie na stronie internetowej szkoły

Opis programu

Daty rozpoczęcia: styczeń, maj, wrzesień

Marketing cyfrowy jest jednym z najszybciej rozwijających się branż, które są badane przez firmy w celu sprzedaży swoich towarów i usług. Statista prognozuje, że całkowite wydatki na marketing cyfrowy (USA) wzrosną do 103,37 miliarda dolarów w 2019 roku z 57,29 miliarda dolarów w 2014 roku, całe spektrum marketingu cyfrowego rośnie wykładniczo, dlatego firmy nieustannie szukają specjalistycznych porad.

Rozwiń swoje zrozumienie taktyki mediów społecznościowych online i taktyk marketingu cyfrowego i specjalizuj się w domenie cyfrowej, aby zwiększyć swoją obecność w cyfrowym świecie.

Nasz mgr Marketing cyfrowy ma na celu dostarczenie umiejętności i wiedzy potrzebnych w szybko rozwijającym się sektorze. Kurs będzie koncentrować się na rozwijaniu umiejętności cyfrowych potrzebnych do skutecznego wprowadzania towarów i usług za pośrednictwem różnych kanałów online, a jednocześnie pomaga śledzić trendy, debaty i narzędzia w świecie marketingu.

Od sprzedawców cyfrowych wymaga się, aby posiadali wiedzę w takich dziedzinach jak mapowanie podróży klientów, badanie zachowań nabywców, maksymalne wykorzystanie mediów społecznościowych i zapewnienie, że obliczają zwrot z inwestycji w kampanie i działalność.

W miarę postępów kursu skoncentrujesz się na wielu tematach, w tym na budowaniu lojalności klientów, zapewnianiu doskonałej obsługi klienta i przeprowadzaniu badań rynkowych. Nauczysz się nowych taktyk i strategii w połączeniu z bardziej tradycyjnymi technikami marketingowymi i jak to może odnosić się do świata biznesu.

Nauczanie

Będziesz uczyć poprzez mieszankę wykładów, seminariów i warsztatów, aby umożliwić ci poszerzenie swojej wiedzy o cyfrowym świecie marketingu. Ponadto oczekuje się również zaangażowania w niezależne studia.

Technologia Technology Enhanced Learning (TED) jest osadzona w trakcie kursu. Duży nacisk kładzie się na rozwijanie umiejętności ukończenia studiów magisterskich. W ramach procesu integracji będziesz w pełni świadomy dostępnych zasobów edukacyjnych i wsparcia. Będą również cotygodniowe akademickie sesje wsparcia mające na celu ułatwić ci podjęcie studiów podyplomowych. Podczas indukcji otrzymasz także indywidualnego opiekuna. Spotkasz tego nauczyciela w regularnych odstępach czasu podczas studiów.

Standardowe wymagania wejścia

  • Minimum 2, 2 stopień honorowy lub równoważny, lub znaczące doświadczenie w pracy w organizacji biznesowej.

Możesz również dołączyć do jednego z naszych programów Pre-Masters. Zostały zaprojektowane specjalnie dla studentów, którzy nie spełniają wymagań wstępnych dla naszych studiów podyplomowych i chcieliby wypełnić tę lukę w swoich kwalifikacjach. Po pomyślnym zakończeniu jednego z naszych programów Pre-Masters będziesz mógł dołączyć do jednego z naszych programów Masters.

Nasz Northumbria University London Campus jest prowadzony we współpracy z QA Higher Education - brytyjskim dostawcą usług szkolnictwa wyższego. Wszystkie nasze programy w London Campus są zatwierdzane przez Uniwersytet i prowadzone przez pracowników QA Higher Education and University.

Ostatnia aktualizacja Sie 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

The University has its origins in the Rutherford College, founded in 1880. Today, by putting students at the heart of an outstanding experience, and with world leading research and award-winning partn ... Czytaj więcej

The University has its origins in the Rutherford College, founded in 1880. Today, by putting students at the heart of an outstanding experience, and with world leading research and award-winning partnerships, Northumbria is a new kind of excellent university. Pokaż mniej