Aby wytworzyć następne pokolenie naukowców w dziedzinie ochrony roślin, BOOST spełnia wymagania przyjaznych dla środowiska technologii produkcji roślinnej, produkując kolejne pokolenie naukowców i specjalistów zajmujących się zdrowiem roślin.

 • Stopień: Master of Science (MSc)
 • FI (szkolenie wstępne) / FC (szkolenie wykonawcze) / FP (szkolenie ciągłe)
 • Czas trwania: 2 lata
 • Lokalizacja: Sophia Antipolis / Institut Sophia Agrobiotech
 • Język angielski


Wdrażanie ekologicznych technologii produkcji roślinnej, minimalizowanie zagrożeń i zagrożeń dla zdrowia ludzkiego i środowiska, jest dużym wyzwaniem na całym świecie. Wyzwanie to napotykają wszystkie sektory gospodarki produkujące lub wykorzystujące rośliny: rolnictwo, przemysł rolno-spożywczy, kosmetyki, farmacja.


Cele

 • Ścieżka prowadzona w języku angielskim
 • Zanurzanie studentów w międzynarodowych laboratoriach i R
 • Wbudowana interdyscyplinarność
 • Konfigurowalne szkolenia dzięki mentorowanym zawodowym projektom zespołowym i stażom.

Możliwości skupienia się na:

Poprawa roślin, molekuły i substancje dla zdrowia roślin lub biokontrola z wykorzystaniem makro i mikroorganizmów.

Głównym wyzwaniem globalnym jest wdrożenie ekologicznych technologii produkcji roślin przy jednoczesnym zminimalizowaniu zagrożeń i zagrożeń dla zdrowia ludzkiego i środowiska. Wyzwanie to napotykają wszystkie sektory gospodarki, które produkują lub wykorzystują rośliny: rolnictwo, przemysł rolno-spożywczy, kosmetyki, farmacja.


Program i treść

Śledzenie prowadzone w języku angielskim; Zanurzanie studentów w międzynarodowych laboratoriach i R

Głównym wyzwaniem globalnym jest wdrożenie ekologicznych technologii produkcji roślin przy jednoczesnym zminimalizowaniu zagrożeń i zagrożeń dla zdrowia ludzkiego i środowiska. Wyzwanie to napotykają wszystkie sektory gospodarki, które produkują lub wykorzystują rośliny: rolnictwo, przemysł rolno-spożywczy, kosmetyki, farmaceutyka Aby rozwinąć następne pokolenie naukowców w zakresie ochrony roślin.

Program szkoleniowy BOOST jest wyjątkowy we Francji i jeden z niewielu podobnych programów międzynarodowych; Nauka twarzą w twarz i uczenie się online; Elastyczne i indywidualne możliwości treningowe z różnymi torami elekcyjnymi; Studenci są indywidualnie wspierani i trenowani przez ekspertów ds. Kontroli biologicznej; Możliwości kontynuowania edukacji.

Szkolenie BOOST prowadzone jest w języku angielskim i prowadzone w laboratoriach Université Côte D'Azur oraz jego partnerów akademickich i przemysłowych, zlokalizowanych w Parku Naukowo-Technologicznym Sophia Antipolis (południowa Francja).

1 rok

 • Podstawy: biologia *, narzędzia cyfrowe, prawo
 • Projekty mentorskie w profesjonalnym środowisku: badania, rozwój, wiedza specjalistyczna
 • Profesjonalne 6-miesięczne staże w laboratorium badawczym lub firmie

Rok 2

 • Podstawy: biologia *, narzędzia cyfrowe, prawo
 • Projekty mentorskie w profesjonalnym środowisku: badania, rozwój, wiedza specjalistyczna
 • Profesjonalny 6-miesięczny staż w laboratorium badawczym lub firmie


Czesne

Czesne: 4000 € na rok - Wysokość czesnego może się różnić w zależności od Twojego miejsca zamieszkania, a mianowicie, jeśli jesteś mieszkańcem kraju UE lub kraju spoza UE. Ponadto uczniowie otrzymają pomoc finansową (stypendia oparte na potrzebach lub zasługach), a inne źródła finansowania będą dostępne również na każdym kursie szkoleniowym.


Wstęp

Uprawnieni studenci posiadający 180 punktów ECTS, którzy chcą specjalizować się w badaniach

Wymagana znajomość języka angielskiego w oparciu o TOEFL, wyniki TOEIC lub wewnętrzny test z języka angielskiego.


Przyszłe kariery

BOOST wspiera szkolenie profesjonalistów, którzy będą mieli doświadczenie w kierowaniu projektami we wszystkich sektorach związanych z badaniami i innowacjami w zakresie zdrowia roślin. Absolwenci rozwiną szeroki wachlarz powiązanych wyzwań, dyscyplin i interesariuszy. Jako przyszli profesjonaliści, uczniowie otrzymają wiedzę, know-how i doświadczenie, aby działać jako naukowcy, R

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 8 więcej kursów w Université Côte d’Azur (UCA) »

Ostatnia aktualizacja November 6, 2018
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 2019
Duration
2 lat
W pełnym wymiarze godzin
Cena
8,000 EUR
4000 € na rok - Wysokość czesnego może być różna w zależności od Twojego miejsca zamieszkania, a mianowicie, jeśli jesteś mieszkańcem kraju UE lub kraju spoza UE.
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019