Magister inż. Specjalizacja Business Management: psychologia ekonomiczna i organizacyjna

Informacje ogólne

Liczba dostępnych lokalizacji: 2

Opis programu

Specjalizacja: psychologia biznesu i organizacji

Wydajni menedżerowie i kierownicy projektów odznaczają się dobrym okiem na właściwych pracowników, aby sprostać wyzwaniom ekonomicznym i organizacyjnym. Uczniowie rozwijają to kompetentne oko do właściwej interakcji między ludźmi i organizacją w specjalizacji z psychologii biznesowej i organizacyjnej.

Szeroko zakrojony Master zapewnia studentom rozwój kompetencji w zakresie psychologii biznesu, diagnostyki, doradztwa organizacyjnego, rozwoju organizacyjnego, zarządzania zmianami i przywództwa, dzięki czemu jest idealną specjalizacją dla deweloperów korporacyjnych i organizacyjnych, konsultantów HR, personelu HR i trenerów.

Możesz wykorzystać wiedzę zorientowaną na aplikacje zdobytą w Master Business Management ze specjalizacją biznesową i psychologią organizacyjną w następujących obszarach organizacyjnych i ekonomicznych o rosnącym znaczeniu:

 • w marketingu
 • w zadaniach projektowych
 • w radach
 • w badaniach rynku
 • w kontroli sieci
 • w różnych obszarach zarządzania personelem (takich jak przywództwo lub rozwój personelu i organizacji)

Oczywiście badanie

Twoja obecność odbywa się na naszej uczelni
Wydajny i „przyjazny na wakacje”
W przybliżeniu co 4 do 6 tygodni, zwykle od czwartku do niedzieli, studenci uczą się psychologii biznesu w lokalizacjach Steinbeis (Berlin, Monachium, Stuttgart).

Twoja samodzielna nauka u mistrza
Zrób to po swojemu! Z wyprzedzeniem studenci otrzymują szczegółowe informacje o nadchodzącej fazie obecności, a także materiały do samodzielnego uczenia się i / lub zadania od wykładowców, które zostaną dopracowane do seminarium.

Twoje egzaminy podczas studiów
Zawsze wiesz, co wiesz. Po każdej fazie obecności pisana jest praca przeniesienia lub egzamin. Praca transferowa obejmuje od 5 do 8 stron, egzamin trwa 60 minut.

Twój projekt innowacyjny
Projekt innowacyjny jest przetwarzany w małych grupach od 2 do 3 studentów, prezentowany dwukrotnie i opracowywany na piśmie. Następnie prześlesz pisemne opracowanie projektu innowacyjnego (ok. 15 stron) oraz pisemną dokumentację prezentacji prezentacji i możesz go zaliczyć jako studencki projekt badawczy.

Twój projekt transferu do praktyki
Zilustruj przelew. Twój projekt transferu do ukończenia szkoły. Projekt transferu obejmuje pracę studyjną projektu (PSA), pracę studyjną (SA) i pracę magisterską.

Twój egzamin końcowy w Master of Science
Broń swoich pomysłów. Egzamin końcowy obejmuje prezentację i obronę pracy magisterskiej.

Twoje podróże podczas studiów
Oprócz opcjonalnych wyjazdów Steinbeis SMI za granicę (patrz arkusz faktów), możesz zabrać IOM na największą na świecie konferencję dla badaczy zarządzania, coroczne spotkanie Akademii Zarządzania. Konferencja odbywa się co roku w pierwszej połowie sierpnia w Stanach Zjednoczonych lub Kanadzie. Alternatywnie możesz skorzystać z IEC, aby zorganizować pobyt na renomowanym indyjskim uniwersytecie partnerskim w Bangalore.

Mimi Thian / Unsplash

aplikacja

Możesz złożyć do nas wniosek online, wysyłając wszystkie niezbędne dokumenty na następujący adres e-mail:

studentinfo@Steinbeis-IEC.de

Wymagane są następujące dokumenty:

 • Formularz wniosku
 • Licencjat
 • Licencjat
 • CV w formie tabeli (podpisane)
 • Ostatnie zdjęcie
 • Certyfikat exmatriculation

Kompletne zgłoszenie należy otrzymać nie później niż 4 tygodnie przed rozpoczęciem kursu.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

With innovative and transfer oriented study as well as certificate programmes the Institute of Executive Capabilities (IEC) strengthens the capability of employees and executives to handle increasing ... Czytaj więcej

With innovative and transfer oriented study as well as certificate programmes the Institute of Executive Capabilities (IEC) strengthens the capability of employees and executives to handle increasing performance requirements based on future oriented competences, mindsets and practices. Pokaż mniej
Berlin , Monachium + 1 Więcej Mniej