Magister Marketing Management Practice

Informacje ogólne

Opis programu

Dzięki akredytacji z Chartered Institute of Marketing (CIM), ten mgr jest zaprojektowany, aby doprowadzić absolwentów do kariery w zarządzaniu marketingiem.

Ten program zapewnia wiedzę i umiejętności potrzebne do kariery w dyscyplinie marketingowej, a uczniowie rejestrujący się w tym programie automatycznie zostaną członkami PIM na poziomie podyplomowym.


Kurs

Nauka w pełnym wymiarze godzin przez dwa semestry, a następnie dysertacji, można uczyć się poprzez serię wykładów, seminariów, studiów przypadku i pracy grupowej dla wspólnego uczenia się. Ocena odbywa się poprzez indywidualne zadania, projekty grupowe, egzaminy i rozprawę.

Akredytacja CIM jest bardzo korzystna dla absolwentów w tym MSc. Studenci rejestrujący się w programie automatycznie stają się członkami CIM po zakończeniu studiów. Po pomyślnym ukończeniu, kwalifikujesz się do statusu członka stowarzyszonego CIM, a jeśli masz trzyletnie doświadczenie w pracy marketingowej, kwalifikujesz się do pełnego członkostwa w Instytucie. Po dalszym rozwoju, absolwenci naszego magistra w zakresie zarządzania marketingowego również kwalifikują się do statusu Chartered Marketer.

Masz również możliwość podjęcia projektu organizacyjnego, który zapewnia rzeczywiste doświadczenie zawodowe w firmie.

Kurs rozpoczyna się we wrześniu i trwa przez pełne 12 miesięcy. Uczniowie, którzy ukończyli pierwszy semestr, ale nie kontynuują, otrzymują certyfikat PG. Ci, którzy zdali oba moduły semestrów, ale nie wypełniają rozprawy, otrzymują Dyplom.

Moduły

Moduły podstawowe:

  • Globalny marketing
  • Zarządzanie marketingowe
  • Współczesne praktyki marketingowe
  • Komunikacja marketingowa
  • Międzynarodowe zachowania konsumenckie
  • Branding
  • Usługi i marketing detaliczny
  • Marketing w społeczeństwie
  • Badania marketingowe
  • Rozprawa


Kandydat

Zwracając się do absolwentów z różnych dyscyplin, jesteś zainteresowany zarządzaniem marketingowym i chcesz zdobyć wiedzę i krytyczne uznanie tego tematu.

Będziesz miał wysoki górny stopień z wyróżnieniem drugiej klasy lub zatwierdzone kwalifikacje zawodowe. W przypadku uczniów zamorskich standardowym wymogiem języka angielskiego w Sheffield University Management School jest IELTS 6.5 z co najmniej 6 w każdej części lub równorzędnym.


Szkoła

Sheffield University Management School jest dumna z tego, że jest jednym z najlepszych procent szkół biznesu na świecie dzięki prestiżowej akredytacji Triple Crown (AMBA, EQUIS, AACSB). Spektakularny, zaprojektowany przez architekta budynek szkoły znajduje się w zielonej dzielnicy Broomhill, zaledwie 15 minut spacerem od centrum miasta i 15 minut jazdy od Peak District, zapewniając bardzo wysoką jakość życia.

Prowadzimy badania, dynamiczne i postępowe. Szkoła stara się, aby każdy absolwent był gotowy do pracy zarówno w teorii, jak i praktyce. Nasi światowej klasy naukowcy i uznane stopnie naukowe i kwalifikacje ciężko pracują, aby to zapewnić.

Dedykowana służba karier jest również dostępna, aby wspierać studentów i kontaktować się z organizacjami. Centrum zdolności do zatrudnienia działa jako kluczowy interfejs między studentami Zarządzania a światem zewnętrznym. Jest to dedykowana usługa, która pomaga uzyskać dostęp do wsparcia w zakresie zatrudnienia, rozwoju umiejętności i możliwości w następujących obszarach; projekty podyplomowe, staże, międzynarodowe letnie szkoły podyplomowe, zawodowe związki zawodowe i kariery zawodowe.Stypendia

Więcej informacji na temat stypendiów można znaleźć na następującej stronie internetowej. https://www.sheffield.ac.uk/postgraduate/taught/finance

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

The University of Sheffield is a truly international environment with nearly 25,000 students from 117 countries. With a history stretching back to 1879, it is one of the UK’s leading universities and, ... Czytaj więcej

The University of Sheffield is a truly international environment with nearly 25,000 students from 117 countries. With a history stretching back to 1879, it is one of the UK’s leading universities and, as part of the Russell Group, is renowned for its research and teaching excellence. Pokaż mniej