Magister Kreatywne i kulturalne zarządzanie przemysłem

Informacje ogólne

Opis programu

Aby odnieść sukces jako menedżer w branży twórczej i kulturalnej, musisz zrozumieć branżę - od teorii zarządzania po praktyczne umiejętności specjalistyczne do wykorzystania w terenie. Nasze studia magisterskie Zarządzanie twórczością i kulturą opiera się na badaniach, wiedzy i doświadczeniu w pracy utalentowanego zespołu naukowców, którzy oferują doskonałe zrozumienie wymagań biznesowych dotyczących zarządzania kreatywnymi przedsiębiorstwami i organizacjami kulturalnymi we współczesnym świecie.

Na tym MSc poznasz niezbędną wiedzę i umiejętności krytyczne, których potrzebujesz, aby zostać odnoszącym sukcesy menedżerem w sektorze kultury i kreatywnym. Możesz również wybrać opcję przeprowadzenia projektu organizacyjnego, który zapewni ci rzeczywiste doświadczenie zawodowe w firmie.


Miasto czyni ten program wyjątkowym. Sheffield to terminowe i ekscytujące miejsce, które specjalizuje się w kreatywnych i kulturalnych branżach, dzięki znanym na całym świecie muzeom i galeriom, kwitnącej muzycznej scenie i najlepszemu regionalnemu teatrowi poza Londynem. Regularnie organizuje prestiżowe wystawy z prestiżowych londyńskich galerii, takich jak V

Uczniowie są zachęcani do korzystania z silnych marek kreatywnych i kulturowych Sheffield, takich jak Muzea Sheffield, Electric Works, Workstation i Sheffield Theatres. Wizyty studyjne w instytucjach sektora kultury są integralną częścią tego programu; Wolontariat w sektorze może również być dostępny.


Program

Magister kreatywnych i kulturalnych Industries Management jest nauczany w pełnym wymiarze godzin w ciągu 12 miesięcy w dwa semestry, a następnie rozprawa, poprzez połączenie wykładów, seminariów, studiów przypadku, pracy grupowej dla wspólnego uczenia się i internetowych grup dyskusyjnych. Studenci są oceniani poprzez indywidualne zadania, projekty grupowe, egzaminy i rozprawę.

Oparte na autorytatywnych modułach marketingu kulturalnego, sponsoringu, przywództwa i zarządzania oraz kreatywnych markach, a także zajmujących się specjalistycznymi, krytycznymi teoriami i koncepcjami, uczniowie zdobywają gruntowną wiedzę o branżach twórczych i kulturalnych, prowadzoną przez silne podejście oparte na zarządzaniu. . Dodatkowe moduły nadają ogólne umiejętności zarządzania, takie jak rachunkowość i zarządzanie finansami oraz metody badawcze. Specjalistyczne moduły z wydziałów archeologii i muzyki pomagają studentom specjalizować się i poszerzać swoją bazę wiedzy w dalszej części programu.

Naukowcy z programu Creative and Cultural Industries oferują również nadzór nad doktoratem, jeśli zdecydujesz się kontynuować naukę w tym sektorze.

Moduły podstawowe:

 • Metody badawcze
 • Rachunkowość i zarządzanie finansami
 • Wprowadzenie do branży twórczej i kulturalnej
 • Krytyczne teorie i pojęcia w przemyśle twórczym i kulturalnym
 • Marketing kulturalny
 • Rozprawa

Opcjonalne moduły

 • Zarządzanie festiwalami, wydarzeniami i twórczością
 • Zarządzanie zbiorem pieniędzy: sponsoring, filantropia i państwo
 • Zarządzanie kreatywnymi markami
 • Zarządzanie muzeami i obiektami dziedzictwa kulturowego
 • Planowanie strategiczne dla klientów biznesowych muzyki
 • Inscenizacja muzyki w teorii i praktyce

Kandydat

Jesteś niedawnym absolwentem z dobrym stopniem w dowolnym temacie lub profesjonalistą, który chce rozwinąć swoją karierę w sektorze kreatywnym i kulturalnym. Możesz też pochodzić bezpośrednio z dyscypliny kulturalnej, takiej jak taniec, sztuka lub muzyka, i starać się poszerzyć perspektywy kariery.

Będziesz mieć dobry dyplom z wyróżnieniem drugiej klasy lub zatwierdzone kwalifikacje zawodowe. W przypadku uczniów zamorskich standardowym wymogiem języka angielskiego w Sheffield University Management School jest IELTS 6.5 z co najmniej 6 w każdej części lub równorzędnym.

Stypendia
Więcej informacji na temat stypendiów można znaleźć na następującej stronie internetowej. https://www.sheffield.ac.uk/postgraduate/taught/finance

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

The University of Sheffield is a truly international environment with nearly 25,000 students from 117 countries. With a history stretching back to 1879, it is one of the UK’s leading universities and, ... Czytaj więcej

The University of Sheffield is a truly international environment with nearly 25,000 students from 117 countries. With a history stretching back to 1879, it is one of the UK’s leading universities and, as part of the Russell Group, is renowned for its research and teaching excellence. Pokaż mniej