Daty rozpoczęcia: wrzesień, styczeń, maj

Czesne (2019/20): UK / EU: 6 990 GBP Międzynarodowe: 15 000 GBP

Program MSc Computing and Technology został opracowany specjalnie w celu umożliwienia aktualizacji, rozszerzenia i pogłębienia wiedzy z zakresu informatyki i IT oraz szerszego cyfrowego przywództwa i technologii, w celu zwiększenia i przyspieszenia twoich możliwości zawodowych. Po ukończeniu studiów magisterskich z zakresu informatyki i technologii będziesz w stanie zademonstrować umiejętności z zakresu dyscypliny informatyki i technologii cyfrowej.

Ten program Masters został opracowany w porozumieniu z partnerami z branży, aby zapewnić ci dostęp do aktualnej wiedzy informatycznej wymaganej przez pracodawców z branży. Absolwenci programu będą wyposażeni do pracy w różnych zawodach w branży IT lub do kariery naukowej lub badawczej.

Metody nauczania

Będziesz prowadzony przez doświadczonych wykładowców i pracowników akademickich, którzy wykorzystują swoje doświadczenie w przemyśle i badaniach naukowych, aby zademonstrować, w jaki sposób teorie, narzędzia, technologie i metody, których się nauczysz, przekładają się na rzeczywiste sytuacje. Nauczanie odbędzie się w formie wykładów, warsztatów, laboratoriów, seminariów i ćwiczeń, w sumie od 10 do 12 godzin tygodniowo.

Będziesz również oczekiwać zaangażowania się w niezależne studia obejmujące naukę ukierunkowaną i samodzielną, od 30 do 32 godzin tygodniowo.

Technologia Advanced Enhanced Learning (TEL) jest osadzona w trakcie kursu dzięki narzędziom takim jak portal eLearningowy "Tablica" i elektroniczne listy czytelnicze, które poprowadzą Cię do przygotowania do seminariów i niezależnych badań. Laboratoria komputerowe wyposażone w oprogramowanie są również wykorzystywane do sesji praktycznych.

Program jest w 100% oceniany za pomocą zajęć, w tym pisania krytycznych raportów, ćwiczeń praktycznych, pracy indywidualnej, grupowej i projektów badawczych.

Duży nacisk kładzie się na rozwijanie umiejętności ukończenia studiów magisterskich. W ramach integracji będziesz w pełni zaznajomiony z dostępnymi zasobami edukacyjnymi i wsparciem. Będą również cotygodniowe akademickie sesje wsparcia mające na celu budowanie pewności siebie i umiejętności jako podyplomowego ucznia. Podczas indukcji otrzymasz także indywidualnego opiekuna. Spotkasz tego nauczyciela w regularnych odstępach czasu w okresie studiów.

Kariera i dalsze studia

Ten program Masters został zaprojektowany w celu zapewnienia, że ​​absolwenci programu będą wyposażeni do pracy w różnych karierach w branży IT lub przejść do kariery naukowej lub zorientowanej na badania. Rzeczywiście, kwalifikacja ma na celu przyspieszenie twoich umiejętności i kompetencji w zakresie ról zawodowych, w tym ról w kierownictwie i zarządzaniu w IT, inżynier oprogramowania, programista baz danych, analityk danych, specjalista ds. Bezpieczeństwa informacji, analityk biznesowy, aby wymienić tylko kilka.

Standardowe wymagania wejścia

  • Minimum 2: 2 (drugiej klasy) z wyróżnieniem na uniwersytecie w Wielkiej Brytanii lub równorzędnym.
  • Mogą być również brane pod uwagę kwalifikacje zawodowe o równoważnych standardach, które mają istotne wymagania dotyczące studiów akademickich.

Jeśli nie spełniasz wymagań akademickich

Kandydaci, którzy nie spełniają standardowych wymagań akademickich, ale którzy mają znaczne doświadczenie w pracy w organizacji biznesowej i / lub posiadają odpowiednie kwalifikacje zawodowe będą również brani pod uwagę.

Nasz Northumbria University London Campus jest prowadzony we współpracy z QA Higher Education - brytyjskim dostawcą usług szkolnictwa wyższego. Wszystkie nasze programy w London Campus są zatwierdzane przez Uniwersytet i prowadzone przez pracowników QA Higher Education and University.

Program prowadzony przez:
  • Język angielski

Zobacz 11 więcej kursów w Northumbria University London Campus »

Ostatnia aktualizacja Lipiec 31, 2019
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Wrz 2019
Sty 2020
Duration
Skontaktuj się ze szkołą
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Wrz 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Sty 2020
Termin nadsyłania zgłoszeń

Wrz 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa

Sty 2020

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa

Discover Northumbria University London Campus