Daty rozpoczęcia: wrzesień, styczeń, maj

Czesne (2018/19): UK / EU: 7,995 £ Międzynarodowe: 14 000 £

Program MSc Computing and Technology został opracowany specjalnie w celu umożliwienia aktualizacji, rozszerzenia i pogłębienia wiedzy z zakresu informatyki i IT oraz szerszego cyfrowego przywództwa i technologii, w celu zwiększenia i przyspieszenia twoich możliwości zawodowych. Po ukończeniu studiów magisterskich z zakresu informatyki i technologii będziesz w stanie zademonstrować umiejętności z zakresu dyscypliny informatyki i technologii cyfrowej.

Ten program Masters został opracowany w porozumieniu z partnerami z branży, aby zapewnić ci dostęp do aktualnej wiedzy informatycznej wymaganej przez pracodawców z branży. Absolwenci programu będą wyposażeni do pracy w różnych zawodach w branży IT lub do kariery naukowej lub badawczej.

Metody nauczania

Będziesz prowadzony przez doświadczonych wykładowców i pracowników akademickich, którzy wykorzystują swoje doświadczenie w przemyśle i badaniach naukowych, aby zademonstrować, w jaki sposób teorie, narzędzia, technologie i metody, których się nauczysz, przekładają się na rzeczywiste sytuacje. Nauczanie odbędzie się w formie wykładów, warsztatów, laboratoriów, seminariów i ćwiczeń, w sumie od 10 do 12 godzin tygodniowo.

Będziesz również oczekiwać zaangażowania się w niezależne studia obejmujące naukę ukierunkowaną i samodzielną, od 30 do 32 godzin tygodniowo.

Technologia Advanced Enhanced Learning (TEL) jest osadzona w trakcie kursu dzięki narzędziom takim jak portal eLearningowy "Tablica" i elektroniczne listy czytelnicze, które poprowadzą Cię do przygotowania do seminariów i niezależnych badań. Laboratoria komputerowe wyposażone w oprogramowanie są również wykorzystywane do sesji praktycznych.

Program jest w 100% oceniany za pomocą zajęć, w tym pisania krytycznych raportów, ćwiczeń praktycznych, pracy indywidualnej, grupowej i projektów badawczych.

Duży nacisk kładzie się na rozwijanie umiejętności ukończenia studiów magisterskich. W ramach integracji będziesz w pełni zaznajomiony z dostępnymi zasobami edukacyjnymi i wsparciem. Będą również cotygodniowe akademickie sesje wsparcia mające na celu budowanie pewności siebie i umiejętności jako podyplomowego ucznia. Podczas indukcji otrzymasz także indywidualnego opiekuna. Spotkasz tego nauczyciela w regularnych odstępach czasu w okresie studiów.

Kariera i dalsze studia

Ten program Masters został zaprojektowany w celu zapewnienia, że ​​absolwenci programu będą wyposażeni do pracy w różnych karierach w branży IT lub przejść do kariery naukowej lub zorientowanej na badania. Rzeczywiście, kwalifikacja ma na celu przyspieszenie twoich umiejętności i kompetencji w zakresie ról zawodowych, w tym ról w kierownictwie i zarządzaniu w IT, inżynier oprogramowania, programista baz danych, analityk danych, specjalista ds. Bezpieczeństwa informacji, analityk biznesowy, aby wymienić tylko kilka.

Standardowe wymagania wejścia

  • Minimum 2: 2 (drugiej klasy) z wyróżnieniem na uniwersytecie w Wielkiej Brytanii lub równorzędnym.
  • Mogą być również brane pod uwagę kwalifikacje zawodowe o równoważnych standardach, które mają istotne wymagania dotyczące studiów akademickich.

Jeśli nie spełniasz wymagań akademickich

Kandydaci, którzy nie spełniają standardowych wymagań akademickich, ale którzy mają znaczne doświadczenie w pracy w organizacji biznesowej i / lub posiadają odpowiednie kwalifikacje zawodowe będą również brani pod uwagę.

Nasz Northumbria University London Campus jest prowadzony we współpracy z QA Higher Education - brytyjskim dostawcą usług szkolnictwa wyższego. Wszystkie nasze programy w London Campus są zatwierdzane przez Uniwersytet i prowadzone przez pracowników QA Higher Education and University.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 11 więcej kursów w Northumbria University London Campus »

Ostatnia aktualizacja September 3, 2018
Ten kurs jest Na kampusie
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Termin nadsyłania zgłoszeń

Discover Northumbria University London Campus