Magister Cyber ​​Security

Informacje ogólne

Przeczytaj więcej o tym programie na stronie internetowej szkoły

Opis programu

Daty rozpoczęcia: wrzesień, styczeń

Niedawno nastąpił gwałtowny wzrost liczby głośnych incydentów cybernetycznych zgłaszanych w mediach, na przykład szczepu WannaCry, który okaleczył wiele światowych organizacji, takich jak NHS. Z kolei zapotrzebowanie na wysoko wykwalifikowanych specjalistów od zabezpieczeń rośnie w znacznym stopniu, ponieważ firmy próbują wypełnić wciąż rosnącą lukę w umiejętnościach, aby chronić swoje sieci i dane. Dla firm nie jest to kwestią, ale raczej kiedy nastąpi atak.

Wielka Brytania jest jednym z wielu rządów na całym świecie, które dostrzegają poważny charakter zagrożenia, które wyłania się z cyber sfery (tak mówi raport opublikowany przez gov.uk).

Celem programu MSc Cyber ​​Security jest dostarczenie uczniom wiedzy na temat radzenia sobie z incydentami związanymi z bezpieczeństwem, identyfikowania nowych i istniejących zagrożeń oraz uczenia się metod minimalizowania i / lub gaszenia ich. Kurs obejmuje już zdobytą wiedzę i zapewnia dogłębne omówienie podstawowych pojęć, zasad i technologii związanych z bezpieczeństwem sieci. Wykraczając poza teoretyczną teorię, uczniowie będą uczeni praktycznego rozumienia zarządzania i pewności, wraz z praktykami zarządzania ryzykiem technologicznym.

Charakterystyczne cechy

Kurs zapewnia studentom krytyczne zrozumienie zarządzania informacjami i zapewnienia wraz z praktykami zarządzania ryzykiem technologicznym.

Co będziesz studiować

  • Zapewnianie informacji i zarządzanie ryzykiem
  • Zarządzanie informacjami, zarządzanie i bezpieczeństwo
  • Badania i zarządzanie projektami
  • Bezpieczeństwo sieci
  • Ethical Hacking for Cyber ​​Security
  • Rozprawa

Nasz Northumbria University London Campus jest prowadzony we współpracy z QA Higher Education - brytyjskim dostawcą usług szkolnictwa wyższego. Wszystkie nasze programy w London Campus są zatwierdzane przez Uniwersytet i prowadzone przez pracowników QA Higher Education and University.

Ten kurs jest również dostępny w niepełnym wymiarze godzin.

Ostatnia aktualizacja Sie 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

The University has its origins in the Rutherford College, founded in 1880. Today, by putting students at the heart of an outstanding experience, and with world leading research and award-winning partn ... Czytaj więcej

The University has its origins in the Rutherford College, founded in 1880. Today, by putting students at the heart of an outstanding experience, and with world leading research and award-winning partnerships, Northumbria is a new kind of excellent university. Pokaż mniej