Magister Biologii Zwierząt Dzikich

Dziki zdrowia zwierząt staje się coraz bardziej popularne wśród nie-lekarzy weterynarii z pierwszego stopnia w zoologii i biologii. Uznając to, RVC, wraz z Londyńskiego Towarzystwa Zoologicznego w Londynie opracowali unikalny kurs, którego celem jest nie-weterynaryjnych absolwentów nauk biologicznych i prowadzi do Magister Biologii Zwierząt Dzikich.

&nbsp

Ten wyjątkowy kurs zawiera praktyczne narażenia gatunków dzikich zwierząt i zrozumienie ich zdrowia i dobrostanu, jak również prowadzących kształcenie w zakresie metod badawczych odnoszących się do badania przyrody.

&nbsp

Uczestnicy korzystają z pracy i nauki wraz weterynaryjnych absolwentów biorąc Magister Dzikiego Zdrowia Zwierząt, a także uczenia się od światowej sławy ekspertów w swojej dziedzinie.

&nbsp

Wspólna Stypendium to wspólna inicjatywa Komisji Commonwealth Scholarship (z finansowania z DFID), Royal College Weterynarii, w ramach brytyjskiego programu pomocy dla krajów rozwijających się.

&nbsp

W 2012/13, dwie nagrody są dostępne dla kandydatów na Dzikim mgr Kontroli Zdrowia Zwierząt / Biologia, mgr chorób zakaźnych zwierząt oraz mgr Weterynarii Epidrmiology. Finansowanie obejmuje pełne koszty posiadacza nagród badania 's w Wielkiej Brytanii (opłaty), w tym bilety lotnicze.

Program prowadzony przez:
  • Język angielski

Zobacz 1 więcej kursów w Royal Veterinary College »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 2020
Duration
Skontaktuj się ze szkołą
W pełnym wymiarze godzin
Cena
7,730 GBP
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2020
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2020

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa