Meng w elektrotechnice

Informacje ogólne

Opis programu

Test Stopień Meng EE Jest to program non-teza, że ​​skupia się na rozwijaniu zaawansowanej wiedzy elektrotechnika poprzez doświadczenia opartego na projektach.

Absolwenci z tego stopnia posiadają zaawansowaną wiedzę i są dobrze przygotowani do pracy w różnych zastosowaniach inżynierskich elektrycznych. Studenci, którzy planują na dalszych studiów podyplomowych w Ph.D. Program może być zainteresowany w programie MSE EE tezy oparte.

Program ten przygotowuje do praktyki zawodowej z szerokim, zastosowano edukację z kursów w wielu dziedzinach technicznych. Przy udziale przemysłu, Northern Arizona University stworzył szkolenia w celu zwiększenia wiedzy, zrozumienia i / lub rozwijać umiejętności krytycznych dla dzisiejszych inżynierów ćwiczyć.

Co mogę zrobić z Master of Engineering w inżynierii elektrycznej?

Elastyczność dyplomem inżyniera elektrycznego lub komputerowego nie może być zawyżona; Ten wysoce lukratywnym stopień może oznaczać pracę w przemyśle lotniczym, komputery, lub wielu innych dziedzinach. Licencjat będzie Ci w polu, ale magistra zapewni Ci jeszcze więcej możliwości. Jeśli szukasz w celu zwiększenia wiedzy elektrycznej i inżynierii komputerowej robiąc się bardziej rynkowe, nasz program jest właśnie dla Ciebie.

Nasz program jest przeznaczony do swoich potrzeb edukacyjnych jako praktykującego inżyniera. Będziesz miał okazję do podniesienia i / lub rozwijać umiejętności, wiedzy i zrozumienia, które są krytyczne dla dzisiejszych praktykujących inżynierów.

Studenci, którzy chcą zarobić na swoje licencjata i magistra mogą kwalifikować się do naszego przyspieszony program, który umożliwia studentom liczyć sześć jednostek w kierunku obu stopni, skracając czas do ukończenia szkoły.

Z dalszej edukacji, jedna z tych dróg jest możliwe:

 • Badania i Rozwój Engineer
 • System Design Engineer
 • Konsultant Inżynieria
 • Komputer, elektryczny lub elektroniczny Engineer

Wymagania University

Aby otrzymać tytuł magistra w Northern Arizona University, należy wykonać zaplanowaną grupy kursów z jednego lub większej liczby dziedzin, składający się z co najmniej 30 jednostek absolwent kursów poziomie. (Studia magisterskie wiele wymagać więcej niż 30 jednostek.) Musisz dodatkowo kompletne:

 • Wszystkie wymagania dotyczące konkretnego planu akademickiego (s). Może to obejmować tezę.
 • Wszystkie prace Absolwent ze skumulowaną średnią ocen co najmniej 3,0.
 • Wszystkie prace w kierunku magistra musi zostać zakończona w ciągu sześciu kolejnych lat. Sześć lat zaczyna się od semestru i roku przyjęcia do programu.

Ponadto Uniwersytet Wymagania: Pełna indywidualnych wymagań programu.

Student rezultaty kształcenia

Magister inżynier z naciskiem w sprawach cywilnych, środowiskowych, elektrycznych, lub Mechanicznym

Master of Engineering jest non-teza zawodowy, oparty przede wszystkim na pracy kurs i / lub projektu inżynierskiego zaprojektowany z kierunkiem doradcy wydziału skierować potrzebę lub problem specyficzny dla danej dziedzinie inżynierii studiów (cywilnego, ochrony środowiska, elektryczne lub Mechanical Engineering). Program ten stopień przeznaczony jest do szerokiego, edukacja praktyki oparte.

 • Wykazać się umiejętnością zastosowania poziomie absolwenta umiejętności krytycznego myślenia do formułowania i rozwiązywania zaawansowanych problemów (/ / mechaniczne środowiska elektryczna) inżynierii lądowej i wodnej.
 • Zdobywa wiedzę na temat zaawansowanych zagadnień współczesnej inżynierii i narzędzi obliczeniowych specyficznych (elektryczny / środowiska / mechaniczny) inżynierii lądowej i wodnej.
 • Rozwija zdolność do identyfikacji, formułowania i rozwiązywania problemów odpowiednich zaawansowanych (/ / mechaniczne środowiska elektryczna) inżynierii lądowej i wodnej.
 • Rozwija zdolność do syntezy, wyjaśniam, weryfikacji i uzasadnić rozwiązania złożonych problemów (/ / mechaniczne środowiska elektryczna) inżynierii lądowej i wodnej.
 • Wykazać się umiejętnością niezależnie i twórczy, projekt, plan i prowadzenia złożonych (mechaniczne elektryczne / środowiska /) projekty inżynierii lądowej i wodnej.
 • Ocenia stan techniki w dziedzinie nauki.
 • Stosuje się niezależnie i twórczo odpowiednie teorie i narzędzia techniczne w celu wypracowania trwałego rozwiązania dla projektu.
 • Projektuje i wykonuje czynności określone w projekcie.
 • Wykazać się umiejętnością skutecznego porozumiewania się wyniki kompleksowego projektu badawczego poprzez prezentacje ustne i publikacji.
 • Tworzy raport odzwierciedlający integrację wiedzy zdobytej w ramach projektu.
 • Zapewnia ustnej prezentacji rówieśników podsumowujących pracę wykonywaną w ramach projektu i jego rezultatów.
 • Syntetyzuje i przedstawia znaczenie projektu inżynierskiego w obu kategoriach technicznych i nietechnicznych.

DODATKOWE WYMAGANIA WSTĘPNE

wymagane są warunki przyjęć przewyższające dopuszczenie do NAU.

 • Aplikacja NAU Absolwent Online jest wymagany dla wszystkich programów. Szczegółowe informacje na temat warunków przyjęcia są zawarte w aplikacji online.
 • Licencjat z regionalnym akredytowanych instytucji
 • Grade Point Average (GPA) 3,00 (skala wynosi 4.00 = "A"), lub równoważne.
 • Wstęp do wielu programów podyplomowych jest na zasadzie konkursu, a programy mogą mieć wyższe standardy niż te ustalone przez Graduate College.
 • Transkrypcje

Szczegółowe informacje na temat zasad przyjmowania absolwent, odwiedź przyjęć absolwentów wnioskodawcy polityki międzynarodowej mają dodatkowe wymagania przyjęć. Proszę zobaczyć Admissions Absolwent Międzynarodowej Polityki Indywidualne warunki przyjęć programu obejmują:

 • Stopień BS w inżynierii lub ukończenie kursów wstępnych (patrz strona Departament szczegóły)
 • GRE® zmieniony ogólny test
 • 3 listy polecające
 • Prywatnego lub esej

Przyspieszone / option plan licencjata magistra

Ten program jest dostępny jako Accelerated licencjackich / Graduate planu. Przyspieszone Programy okazją dla wybitnych studentów pracujących na stopień licencjata, aby jednocześnie rozpocząć prace nad tytułem magistra, który może pozwolić im do ukończenia obu stopni w przyspieszony sposób, stosując 6 jednostek w kierunku obu stopni. Studenci muszą stosować się do przyspieszonego programu oraz programu magisterskiego w terminie aplikacji i spełniają wszystkie wymagania wymienione w sprawie przyspieszonego / Programy licencjackich magisterskich być uznane za wstęp. Dopuszczenie do programów jest konkurencyjny i wykwalifikowani kandydaci mogą zostać odrzucone z powodu ograniczeń dotyczących liczby studentów przyjmowanych każdego roku. Pamiętaj, aby porozmawiać z doradcą odnośnie zainteresowanie Accelerated Programy.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

Northern Arizona University is a public university offering undergraduate, graduate, and professional degrees of high quality and societal value. As a student, you are at the center of the NAU experi ... Czytaj więcej

Northern Arizona University is a public university offering undergraduate, graduate, and professional degrees of high quality and societal value. As a student, you are at the center of the NAU experience, which is guided by a dedicated and distinguished faculty committed to teaching, individual engagement, and research excellence. Pokaż mniej