Mbus strategiczna otoczenia biznesu

Informacje ogólne

Opis programu

NOWOŚĆ! Środowisko biznesowe MBus strategiczne (Masters w biznesie) Przyznane przez University of Hull: Wymagania IELTS 5.5 w każdej sekcji i ogólnej absolwentem wydziału Biznes / Poziom 6/160 UCAS punktów Degree in Business lub odpowiedniego programu z 55% opłat (8000 zł 4000 zł 4000 funtów kaucji i na badania) MBus został opracowany w celu zaoferowania licencjat, który łączy tradycyjny program, poziom A z roku Batchelor za dodatkową mistrza, tworząc jedną kwalifikację. Jest to alternatywa dla tradycyjnych mgr kwalifikacji i korzyści z finansowania w tym samym tempie, jak licencjackich stopni.

Program wykorzystuje szereg modułów uzupełniających, oferując studentom korzyści z szerokiego rozumienia funkcji biznesowych i działań całej poziomów studiów, aby umożliwić rozwój głębokiej i analitycznej wiedzy i zrozumienia obu teorii i praktyki związane z działalności gospodarczej i zarządzania , Na poziomie magisterskim jest skupienie się na współczesnej `przyszłości pokryć" organizacji poprzez umożliwienie studentom rozwijać umiejętności zarówno pozyskiwanie i wykorzystanie biznesowe i gospodarcze dowody i trendów, z globalnym rynku, jak najlepiej informować i wspierać organizacyjne strategicznych imperatywów.

Jednym z obszarów zainteresowania będzie wokół agendy zrównoważonego rozwoju, zarówno w kontekście zasobów ziemi i społecznej odpowiedzialności biznesu, oprócz kontekście osiągnięcia trwałej przewagi konkurencyjnej. Wartość umiejętności, zdolności do zatrudnienia będzie również zarówno pośrednio, jak i wyraźnie zbadać postaw wobec zrównoważonego rozwoju w kierunku bardziej miękkich ołowiu umiejętności i rozwoju ludzi w organizacji. Temat ten będzie dalej badany i rozszerzone poprzez podniesienie studentów zrozumienia wokół psychologii rozwoju talentów pracownik na ostatnim poziomie studiów.

Kolejny charakterystyczny akcent będzie położony organizacyjna / perspektywa instytucjonalna patrząc na wpływ rozwoju otoczenia biznesu, zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Jest to szczególnie kluczowym czynnikiem przy organizacje działające w zglobalizowanym rynku - coś przedmiotem pogłębionej analizy w MBus.

Zawartości specyficznych badań będzie oferować nie tylko umiejętności oparte naukowych odnoszących się do pozyskiwania, gromadzenia i analizy danych, ale także dostarczają ważnych uniwersalnych umiejętności, które wyrównują się, i stanowią, wiele strategicznych decyzji w ramach organizacji.

Dla studentów już posiadających odpowiednie kwalifikacje zawodowe licencjackich lub program oferuje możliwość charakterystycznym jeden rok (dwa lata w niepełnym wymiarze godzin) magistra poziom kwalifikacji, który skupia się na współczesnych zagadnień dotyczących podejmowania decyzji strategicznych.

Absolwenci Studium Podyplomowego stypendium

Stypendium obejmuje studentów rozpoczynających strategicznego Środowisko biznesowe MBus przez bezpośrednie wejście do badania poziomu magisterskiego (lat 4) w roku akademickim 2014/15 UK lub UE studenci, którzy posiadają tytuł licencjata lub wyższe kwalifikacje, które są zakończone na Grimsby Institute of Dalsze i Szkolnictwa Wyższego może zwrócić się do otrzymania stypendium 30% redukcji w czesnego kiedy zapisać. Stypendium będzie przesunięcie w czasie włączenia od płatności należnych opłat czesnego 2014/15. Dla części studentów studiów stacjonarnych będzie to stosowane proporcjonalnie w ciągu dwóch lat realizacji programu.

Kwalifikacje

  • Będziesz ukończył wcześniej licencjat (lub równoważne kwalifikacje do obowiązku wpisu do lat 4 programu magisterskiego) w Grimsby Institute of Dalsze i Szkolnictwa Wyższego; - Będziesz mieć status studenta w domu lub UE; - Wszystkie opłaty za naukę i płatności należnych do Grimsby Institute Grupy w odniesieniu do dowolnego poprzedniego badania zostały opłacone w całości; - Musisz złożyć wniosek o stypendium na obniżenie opłat w momencie włączenia do badania.

Studenci, którzy chcą, aby przejść bezpośrednio do studiów magisterskich będą studiować przez 1 rok w pełnym wymiarze godzin lub 2 lat Studia wieczorowe

Wymagania kwalifikacyjne:

160 UCAS punktów. Studenci są również zobowiązani do utrzymywania angielskiego i matematyki GCSE (lub równoważny) klasy C lub powyżej. Wszyscy kandydaci zostaną wywiady.

Dla studentów, którzy chcą uzyskać zaawansowane wpisu do poziomu 6, zapewniając ich skuteczność wynosi 55% lub więcej na poziomie 5 odpowiedniego programu, możliwe jest przeniesienie na trasie zintegrowanego pana po zakończeniu poziomu 5. Jest to alternatywa "uzupełnić" trasa dla tych pomyślnym ukończeniu stopni fundacji lub równowartość w odpowiedni temat z poziomu 5 średnio 55% lub powyżej.

Studenci muszą również wypełnić Bridging jednostki przed rozpoczęciem programu, jeśli osiągnęli wymagany poziom, ale średnie otrzymał oznaczenie modułu poniżej 50% na poziomie 5 modułu ich umiejętności badawcze, lub na poziomie 6 moduł pracy doktorskiej. Mogą być stosowane do opłaty pomostowych Unit.

Czego nauczysz się:

Obszary tematyczne obejmują: - ekonomii, strategii i Interntional Biznes - marketingu, finansów i zarządzania zasobami ludzkimi - Zarządzanie operacyjne - Zrównoważony rozwój - obsługi klienta - - Badania prawo gospodarcze

Co dalej?

Po pomyślnym zakończeniu tego programu studenci będą wyposażone w wiedzę i umiejętności do prowadzenia nową karierę, lub wcześniej istniejącego w biznesie i roli zarządzania powiązanymi z sektora prywatnego lub publicznego, lub w zawodach związanych z działalnością gospodarczą, takich jak księgowość, kadry, marketing i zarządzanie.

Informacje o pracę

Po pomyślnym ukończeniu tego stopnia, absolwenci będą posiadać wiedzę i umiejętności do prowadzenia nową karierę, lub wcześniej istniejącego w rolach związanych z biznesu i zarządzania w ramach sektora prywatnego lub publicznego, lub w zawodach związanych z działalnością gospodarczą, takich jak księgowość, kadry , marketingu i administracji.

Jak oceniana jest oczywiście

Będzie oceniana za pomocą różnych metod, takich jak eseju, raportu, prezentacji studium przypadku, badania i inne napisane kawałki badawcze. Wszystkie metody oceny mają na celu włączenie kluczowych umiejętności, które można przekazać do miejsca pracy.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

The Institute is one of the largest colleges in the UK and is situated in the picturesque county of North East Lincolnshire, on the East Coast of England. Grimsby is famous for its heritage as a thriv ... Czytaj więcej

The Institute is one of the largest colleges in the UK and is situated in the picturesque county of North East Lincolnshire, on the East Coast of England. Grimsby is famous for its heritage as a thriving fishing port, has stylish café bars, pubs and restaurants and, within a few miles, you'll find stunning countryside and sandy beaches. So, as well as being a very friendly and affordable place to live and study, you'll have plenty to see and do in Grimsby. Pokaż mniej