Przegląd

W Setnor School of Music nasza filozofia kształcenia absolwentów koncentruje się na przygotowywaniu uczniów do kariery przez całe życie w świecie muzyki i edukacji muzycznej.

Rzucamy wyzwanie, aby przenieść swój poziom muzyczny na wyższy poziom, dzięki prywatnemu studiom i wspólnym tworzeniu muzyki w małych i dużych grupach. Wzywamy także do krytycznego myślenia o muzyce i poszerzania swoich horyzontów w dziedzinie sztuki i humanistyki. To profesjonalnie zorientowane podejście przygotowuje naszych absolwentów do zajmowania ważnych stanowisk w świecie muzycznym oraz jako edukatorów muzycznych w szkołach publicznych i szkołach wyższych. Wybierz program od dołu, aby dowiedzieć się więcej.

Audio Arts (MA)

Interdyscyplinarny program studiów magisterskich z dziedziny sztuk audio oferuje możliwość nauki i zdobywania umiejętności w przemyśle muzycznym i sztuce audio. Ukończony 14-miesięczny program, w połączeniu z SI Newhouse School of Public Communications w Syracuse University, oferuje cztery specjalizacje na styku muzyki i mediów: studia przemysłu muzycznego, produkcja dźwięku i nagrania, horyzonty radiowe i wideoklip. Zaczyna się od intensywnego letniego "obozu treningowego", a następnego lata kończy się profesjonalnym stypendium do stażu w przemyśle muzycznym.

Skład (MM)

Setnor School of Music oferuje program magisterski z muzyką (MM) w kompozycji. Będziesz uczyć się prywatnie z naszym prestiżowym wydziałem, a także spotkać się co tydzień w Sympozjum Kompozytora, aby omówić bieżące problemy i spotkać się z wieloma uznanymi w kraju kompozytorami.

Prowadzenie (MM)

Nasz wszechstronny program studiów magisterskich z zakresu muzyki (MM) w prowadzeniu ćwiczy w treningu wykonawczym i technikach prób w otwartej, pozytywnej atmosferze. Ze względu na różnorodne zainteresowania naszych studentów, program oferuje trzy obszary specjalizacji: chóralne, orkiestrowe i wiatry.

Wydajność (MM)

Nasze studia magisterskie z zakresu gry na organach, instrumentach perkusyjnych, fortepianie, smyczkach, głosach i instrumentach dętych sprzyjają osiągnięciu wysokiego poziomu umiejętności oprócz umiejętności niezbędnych do wejścia w profesjonalny świat muzyczny.

Pedagogika głosu (MM)

Magister muzyki (MM) w zakresie pedagogiki głosu jest zaprojektowany tak, aby zaspokoić potrzeby ucznia, który ma licencjat z muzyką z głosem jako głównym instrumentem i który chce rozpocząć karierę jako instruktor głosu, w środowisku akademickim lub prywatny.

Dlaczego nasz program?

  • Rozwiniesz się w wiedzę nauczyciela śpiewu, jednocześnie wzmacniając swój rozwój jako wokalista.
  • Możesz występować z zespołami o różnych rozmiarach i stylach muzycznych w szkole Setnor.
  • Spotkasz wielu znanych artystów z całego kraju i zagranicy. Często uczą warsztatów i kursów mistrzowskich, dostarczając doświadczeń i wglądów, które poszerzają i pogłębiają studia.
  • Kiedy skończysz, będziesz należeć do globalnej sieci entuzjastycznych absolwentów VPA.

Udogodnienia

Oprócz zapewnienia dostępu do wyposażenia laboratoriów do nauki głosu we współpracy z Wydziałem Nauk o Komunikacji i Chorób w Kolegium Sztuki i Nauki, Setnor School of Music ma sale lekcyjne i sale prób w Crouse College i Shaffer Art Building, a także nagranie studio w archiwum Belfer Audio Archive z bibliotek uniwersyteckich Syracuse. Większość obiektów szkoły znajduje się w okazałym Crouse College, który jest trzecim najstarszym budynkiem na terenie kampusu i znajduje się w Krajowym Rejestrze miejsc o znaczeniu historycznym.

W bogatej akustycznie sali koncertowej Rose i Jules R. Setnor w 700-osobowej siedzibie Crouse College mieści się wspaniały organ Holtkampa o wysokości 3 823 rur, poniżej wysokiego na 70 stóp otwartego drewnianego dachu i witrażowych okien. Około 200 koncertów i recitali studentów, wykładowców i zaproszonych artystów odbywa się w audytorium w ciągu roku akademickiego.

Odwiedzanie artystów

Niezwykle ważne w każdym programie muzycznym jest ciągły kontakt ze specjalistami w dziedzinie wydajności, przemysłu, dyrygentury, komponowania i edukacji. Setnor School of Music oferuje bardzo aktywny i różnorodny gość oraz odwiedzający serię artystyczną koncertów, wykładów i prezentacji. Byli goście zawarli Phyllis Bryn-Julson '67 G'69, John Shirley-Quirk, Marcus Haddock, Thomas Paul, Jon Fredric West, Stephanie Blythe i Richard McKee.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 9 więcej kursów w Syracuse University - College of Visual and Performing Arts »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 2019
Duration
14 miesięcy
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa