Masters in Music

Informacje ogólne

Opis programu

Przegląd

W Setnor School of Music nasza filozofia kształcenia absolwentów koncentruje się na przygotowywaniu uczniów do kariery przez całe życie w świecie muzyki i edukacji muzycznej.

Rzucamy wyzwanie, aby przenieść swój poziom muzyczny na wyższy poziom, dzięki prywatnemu studiom i wspólnym tworzeniu muzyki w małych i dużych grupach. Wzywamy także do krytycznego myślenia o muzyce i poszerzania swoich horyzontów w dziedzinie sztuki i humanistyki. To profesjonalnie zorientowane podejście przygotowuje naszych absolwentów do zajmowania ważnych stanowisk w świecie muzycznym oraz jako edukatorów muzycznych w szkołach publicznych i szkołach wyższych. Wybierz program od dołu, aby dowiedzieć się więcej.

Audio Arts (MA)

Interdyscyplinarny program studiów magisterskich z dziedziny sztuk audio oferuje możliwość nauki i zdobywania umiejętności w przemyśle muzycznym i sztuce audio. Ukończony 14-miesięczny program, w połączeniu z SI Newhouse School of Public Communications w Syracuse University, oferuje cztery specjalizacje na styku muzyki i mediów: studia przemysłu muzycznego, produkcja dźwięku i nagrania, horyzonty radiowe i wideoklip. Zaczyna się od intensywnego letniego "obozu treningowego", a następnego lata kończy się profesjonalnym stypendium do stażu w przemyśle muzycznym.

Skład (MM)

Setnor School of Music oferuje program magisterski z muzyką (MM) w kompozycji. Będziesz uczyć się prywatnie z naszym prestiżowym wydziałem, a także spotkać się co tydzień w Sympozjum Kompozytora, aby omówić bieżące problemy i spotkać się z wieloma uznanymi w kraju kompozytorami.

Prowadzenie (MM)

Nasz wszechstronny program studiów magisterskich z zakresu muzyki (MM) w prowadzeniu ćwiczy w treningu wykonawczym i technikach prób w otwartej, pozytywnej atmosferze. Ze względu na różnorodne zainteresowania naszych studentów, program oferuje trzy obszary specjalizacji: chóralne, orkiestrowe i wiatry.

Wydajność (MM)

Nasze studia magisterskie z zakresu gry na organach, instrumentach perkusyjnych, fortepianie, smyczkach, głosach i instrumentach dętych sprzyjają osiągnięciu wysokiego poziomu umiejętności oprócz umiejętności niezbędnych do wejścia w profesjonalny świat muzyczny.

Pedagogika głosu (MM)

Magister muzyki (MM) w zakresie pedagogiki głosu jest zaprojektowany tak, aby zaspokoić potrzeby ucznia, który ma licencjat z muzyką z głosem jako głównym instrumentem i który chce rozpocząć karierę jako instruktor głosu, w środowisku akademickim lub prywatny.

Dlaczego nasz program?

  • Rozwiniesz się w wiedzę nauczyciela śpiewu, jednocześnie wzmacniając swój rozwój jako wokalista.
  • Możesz występować z zespołami o różnych rozmiarach i stylach muzycznych w szkole Setnor.
  • Spotkasz wielu znanych artystów z całego kraju i zagranicy. Często uczą warsztatów i kursów mistrzowskich, dostarczając doświadczeń i wglądów, które poszerzają i pogłębiają studia.
  • Kiedy skończysz, będziesz należeć do globalnej sieci entuzjastycznych absolwentów VPA.

Udogodnienia

Oprócz zapewnienia dostępu do wyposażenia laboratoriów do nauki głosu we współpracy z Wydziałem Nauk o Komunikacji i Chorób w Kolegium Sztuki i Nauki, Setnor School of Music ma sale lekcyjne i sale prób w Crouse College i Shaffer Art Building, a także nagranie studio w archiwum Belfer Audio Archive z bibliotek uniwersyteckich Syracuse. Większość obiektów szkoły znajduje się w okazałym Crouse College, który jest trzecim najstarszym budynkiem na terenie kampusu i znajduje się w Krajowym Rejestrze miejsc o znaczeniu historycznym.

W bogatej akustycznie sali koncertowej Rose i Jules R. Setnor w 700-osobowej siedzibie Crouse College mieści się wspaniały organ Holtkampa o wysokości 3 823 rur, poniżej wysokiego na 70 stóp otwartego drewnianego dachu i witrażowych okien. Około 200 koncertów i recitali studentów, wykładowców i zaproszonych artystów odbywa się w audytorium w ciągu roku akademickiego.

Odwiedzanie artystów

Niezwykle ważne w każdym programie muzycznym jest ciągły kontakt ze specjalistami w dziedzinie wydajności, przemysłu, dyrygentury, komponowania i edukacji. Setnor School of Music oferuje bardzo aktywny i różnorodny gość oraz odwiedzający serię artystyczną koncertów, wykładów i prezentacji. Byli goście zawarli Phyllis Bryn-Julson '67 G'69, John Shirley-Quirk, Marcus Haddock, Thomas Paul, Jon Fredric West, Stephanie Blythe i Richard McKee.

Ostatnia aktualizacja Czerwiec 2018

Informacje o uczelni

Our faculty offers rigorous and multi-faceted learning experiences that prepare student-artists for professional and entrepreneurial careers.

Our faculty offers rigorous and multi-faceted learning experiences that prepare student-artists for professional and entrepreneurial careers. Pokaż mniej