Masters in Executive Coaching (AMEC)

Ashridge Executive Education

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Masters in Executive Coaching (AMEC)

Ashridge Executive Education

Rygorystyczny. Istotnych. Real. Odblaskowy.

Swoją Pathway , aby stać się w pełni akredytowany trener wykonawczej.

Jeśli jesteś zainteresowany uzyskaniem w pełni akredytowanego, profesjonalnego trenera wykonawczego, wyposażonego w najnowszą wiedzę w tej dziedzinie, jest to program dla ciebie.

Masters in Executive Coaching to dwuletni, niepełnoetatowy, modułowy, samodzielny program. Jest to okazja, aby przejrzeć i wznowić swoją praktykę, jak najlepiej wykorzystać swoje naturalne umiejętności, poznać siebie jako trenera poprzez superwizję i współ-coaching oraz spotkać się z najbardziej doświadczonymi praktykami w tej dziedzinie.

Rozwiniesz swoje umiejętności coachingowe i mentorskie, aby zintegrować się z istniejącymi konsultacjami i coachingiem lub stworzyć solidne podstawy dla nowych praktyk coachingowych i konsultingowych.

Program ma relacyjną psychologiczną perspektywę, która pogłębi samoświadomość Twoich klientów i ich zrozumienie sieci kluczowych relacji w ich organizacji. Celem jest rozwinięcie umiejętności reagowania, inicjowania i umożliwiania zmian w procesie coachingu.

Program ten został opracowany przez doświadczonych praktyków trenerskich, którzy mają połączenie doświadczeń badawczych, psychologicznych i organizacyjnych. Dwa z modułów programu zostały nagrodzone Europejską Nagrodą Jakości EMCC (EQA) na poziomie Senior Practitioner. Istnieje pięć modułów łącznie, ale nie musisz angażować się w pełny program studiów aż do końca Modułu 3. W module 1 masz dwie opcje: Coaching dla konsultantów organizacji lub Coaching zespołu dla konsultantów. Ponieważ oba te moduły są programami otwartymi, możesz wybrać, aby rozpocząć od jednego z nich, a następnie zapisać się na stopień, jeśli chciałbyś pójść dalej.

Po ukończeniu modułów 1 i 2 moduł 3 umożliwia przygotowanie się do akredytowanego trenera z akredytacją ashridge. Ta popularna certyfikacja pomaga trenerom w doskonaleniu od 2002 roku. Prowadzimy również krótkie programy w Coaching Supervision.

Czego się dowiesz?

Podczas programu będziesz:

  • Poznaj najnowsze modele i perspektywy
  • Poznaj relacyjne podejście do coachingu
  • Rozwijaj i rozszerzaj swoje umiejętności coachingowe i mentorskie
  • Rozwijaj większą samoświadomość, umożliwiając korzystanie z własnych doświadczeń podczas coachingu innych
  • Sprawdź swoje podejście jako trenera
  • Zrozum i daj się poznać dzięki teoretycznym ramom wspierającym efektywny coaching
  • Ćwicz znajomości i nowe umiejętności coachingowe i interwencje
  • Zdobądź osobistą wizję własnej pracy coachingowej
  • Stań się częścią różnorodnej i doświadczonej społeczności trenerów.

Jak się nauczysz

Program odzwierciedla filozofię Ashridge'a dotyczącą natury zmian i uczenia się. Będziesz uczyć się w środowisku refleksji i eksperymentów, zamiast polegać wyłącznie na wkładzie dydaktycznym. Doświadczenie w nauce opiera się na zasadach uczenia się i rozwoju dorosłych oraz jest dobrze ugruntowane w badaniach.

Jest on dostarczany poprzez krótkie materiały dydaktyczne dotyczące teorii i modeli coachingu, w połączeniu z dyskusjami w małych i dużych grupach. Każdy moduł obejmuje również "współ-coaching" z innymi uczestnikami, a także nadzór na żywo. W drugim roku realizacja programu staje się zbiorowym i głębszym badaniem głównych elementów coachingu: coacha, klienta, relacji i organizacji.

Ekspercki wydział, badania i partnerskie uczenie się

Podejście do coachingu dla kadry kierowniczej nauczane w tym magistra są inspirowane przez nasze własne ekspertyzy wydziału w dziedzinie i przez trwające badania, które odbywa się w Ashridge Center for Coaching.

Styl nauczania w pełni akredytowanych kwalifikacji coachingowych jest nieformalny - pracujemy w dużym gronie krzeseł bez stołów i wykorzystujemy proces grupowy i dynamikę do zilustrowania naszych punktów. To nie jest tylko program rozwoju umiejętności - sprawiamy, że treść teoretyczna jest łatwa do strawienia, zachęcając do krytycznej refleksji nad teorią i praktyką. Koncentrujemy się na pomaganiu w przekształcaniu wiedzy w praktykę.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski


Ostatnia aktualizacja June 13, 2018
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Maj 2019
Paźdz. 2019
Duration
Czas trwania
2 lat
W niepełnym wymiarze czasu
Price
Cena
22,600 GBP
nie obejmuje podatku VAT
Locations
Wielka Brytania - London, England
Data rozpoczęcia : Maj 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Data rozpoczęcia : Paźdz. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Maj 2019
Wielka Brytania - London, England
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Paźdz. 2019
Wielka Brytania - London, England
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą