Przeczytaj oficjalny opis

Rygorystyczny. Istotnych. Real. Odblaskowy.

Swoją Pathway , aby stać się w pełni akredytowany trener wykonawczej.

Jeśli jesteś zainteresowany uzyskaniem w pełni akredytowanego, profesjonalnego trenera wykonawczego, wyposażonego w najnowszą wiedzę w tej dziedzinie, jest to program dla ciebie.

Masters in Executive Coaching to dwuletni, niepełnoetatowy, modułowy, samodzielny program. Jest to okazja, aby przejrzeć i wznowić swoją praktykę, jak najlepiej wykorzystać swoje naturalne umiejętności, poznać siebie jako trenera poprzez superwizję i współ-coaching oraz spotkać się z najbardziej doświadczonymi praktykami w tej dziedzinie.

Rozwiniesz swoje umiejętności coachingowe i mentorskie, aby zintegrować się z istniejącymi konsultacjami i coachingiem lub stworzyć solidne podstawy dla nowych praktyk coachingowych i konsultingowych.

Program ma relacyjną psychologiczną perspektywę, która pogłębi samoświadomość Twoich klientów i ich zrozumienie sieci kluczowych relacji w ich organizacji. Celem jest rozwinięcie umiejętności reagowania, inicjowania i umożliwiania zmian w procesie coachingu.

Program ten został opracowany przez doświadczonych praktyków trenerskich, którzy mają połączenie doświadczeń badawczych, psychologicznych i organizacyjnych. Dwa z modułów programu zostały nagrodzone Europejską Nagrodą Jakości EMCC (EQA) na poziomie Senior Practitioner. Istnieje pięć modułów łącznie, ale nie musisz angażować się w pełny program studiów aż do końca Modułu 3. W module 1 masz dwie opcje: Coaching dla konsultantów organizacji lub Coaching zespołu dla konsultantów. Ponieważ oba te moduły są programami otwartymi, możesz wybrać, aby rozpocząć od jednego z nich, a następnie zapisać się na stopień, jeśli chciałbyś pójść dalej.

Po ukończeniu modułów 1 i 2 moduł 3 umożliwia przygotowanie się do akredytowanego trenera z akredytacją ashridge. Ta popularna certyfikacja pomaga trenerom w doskonaleniu od 2002 roku. Prowadzimy również krótkie programy w Coaching Supervision.

Czego się dowiesz?

Podczas programu będziesz:

  • Poznaj najnowsze modele i perspektywy
  • Poznaj relacyjne podejście do coachingu
  • Rozwijaj i rozszerzaj swoje umiejętności coachingowe i mentorskie
  • Rozwijaj większą samoświadomość, umożliwiając korzystanie z własnych doświadczeń podczas coachingu innych
  • Sprawdź swoje podejście jako trenera
  • Zrozum i daj się poznać dzięki teoretycznym ramom wspierającym efektywny coaching
  • Ćwicz znajomości i nowe umiejętności coachingowe i interwencje
  • Zdobądź osobistą wizję własnej pracy coachingowej
  • Stań się częścią różnorodnej i doświadczonej społeczności trenerów.

Jak się nauczysz

Program odzwierciedla filozofię Ashridge'a dotyczącą natury zmian i uczenia się. Będziesz uczyć się w środowisku refleksji i eksperymentów, zamiast polegać wyłącznie na wkładzie dydaktycznym. Doświadczenie w nauce opiera się na zasadach uczenia się i rozwoju dorosłych oraz jest dobrze ugruntowane w badaniach.

Jest on dostarczany poprzez krótkie materiały dydaktyczne dotyczące teorii i modeli coachingu, w połączeniu z dyskusjami w małych i dużych grupach. Każdy moduł obejmuje również "współ-coaching" z innymi uczestnikami, a także nadzór na żywo. W drugim roku realizacja programu staje się zbiorowym i głębszym badaniem głównych elementów coachingu: coacha, klienta, relacji i organizacji.

Ekspercki wydział, badania i partnerskie uczenie się

Podejście do coachingu dla kadry kierowniczej nauczane w tym magistra są inspirowane przez nasze własne ekspertyzy wydziału w dziedzinie i przez trwające badania, które odbywa się w Ashridge Center for Coaching.

Styl nauczania w pełni akredytowanych kwalifikacji coachingowych jest nieformalny - pracujemy w dużym gronie krzeseł bez stołów i wykorzystujemy proces grupowy i dynamikę do zilustrowania naszych punktów. To nie jest tylko program rozwoju umiejętności - sprawiamy, że treść teoretyczna jest łatwa do strawienia, zachęcając do krytycznej refleksji nad teorią i praktyką. Koncentrujemy się na pomaganiu w przekształcaniu wiedzy w praktykę.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 1 więcej kursów w Ashridge Executive Education »

Ostatnia aktualizacja June 13, 2018
Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Maj 2019
Paźdz. 2019
Duration
2 lat
Zaoczne
Cena
22,600 GBP
nie obejmuje podatku VAT
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Maj 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Paźdz. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Maj 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa

Paźdz. 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa