środki Zmiany stoją lotnego zakłóceniom w świecie. Stanowi zagrożenie dla wielu i możliwości dla tych, które mogą wyczuwać, wykorzystać i skutecznie dostosowywać. Wielu praktyków zmień sobie sprawę, że zmiany i innowacje to głównie zjawiskiem społeczno-technologicznego i że standardowe metody nie działają wstecz w swoich organizacjach.

To dwuletni program w niepełnym wymiarze godzin został opracowany przez doświadczonych praktyków w celu zaspokojenia potrzeb swoich rówieśników. Będziesz odkrywać różne punkty widzenia na temat organizacji, zmian i nowych rozwiązań uziemionych w latach praktycznych doświadczeń, jak również dźwięku badań naukowych.

Wymagania kwalifikacyjne: Licencjat i co najmniej pięcioletnie doświadczenie w organizacji rolę interwencyjną.

Treść programu

Zyskasz głębsze zrozumienie globalnych wyzwań i problemów, które kształtują obszar zmian. Poznasz jak środek zmiana może interweniować złożonych systemów, współtworzenie kultury zmian i innowacji na rzecz lepszego świata i otrzymać praktyczne narzędzia, które pomogą prowadzić zmian i innowacji z powrotem do pracy.

Ashridge zachęca zmianę w praktyce naszych uczestników w oparciu o trzy rzeczy:

  • lepsze zrozumienie globalnych wyzwań i trendów i jak to wpływa ich organizacji
  • lepsze zrozumienie zmian w złożonych systemach i jak ustawić warunki do zmian i innowacji
  • zdyscyplinowany nacisk na stosowanie i jak pracować ze zmian i innowacji, przyspieszone poprzez praktykę badań działania.

Wydział

Wydział prowadzący nowi mistrzowie Zmiany obejmują doświadczonych praktyków i konsultantów Change i są ekspertami w trudnych i wspierających osoby. Oni zanurzyć się w grupie, która natychmiast tworzy wsparcie, zaangażowanie i wszechstronne środowisko uczenia się. Chociaż akt wydziału jako moderatorzy / obserwatorów, twój towarzyszyć Ci w drodze uczenia się, zamiast być zdalne specjalistów. Atmosfera jest dyskusji i dialogu, a nie nauczania i mówienie.

Kto jest program

Program przeznaczony jest dla liderów realizujących przeżywamy okres znacznych wyzwań zakłóceń i trwałości. Zazwyczaj uczestnicy będą doświadczonych liderów, menedżerów, trenerów, konsultantów executive lub moderatorzy. Zapraszamy lekarzy, którzy nie są zainteresowani narzucania zmian, lecz chętni do odkrywania nowych możliwości zarabiania "dobre" zmiany i innowacje w systemie i poziomie organizacyjnym.

Learning Environment

Ten nowatorski stopień oferuje uczestnikom mieszania doświadczenie. Jest dostarczany z użyciem mieszaniny face-to-face warsztaty, obowiązkowych warsztatów i seminariów internetowych, a także poprzez wirtualne discussios z innymi studentami. Warsztaty odbywają się w Ashridge, inspirującym środowisku dysponujące na refleksji i nauki, która pomaga uczestnikom otworzyć się na siebie i tworzyć wspólnotę w krótkim odstępie czasu. Raz po raz, uczestnicy mówią nam, że Ashridge jest najlepszym miejscem do refleksji i ponownego ładowania. Ponadto pomieszczenia są zaprojektowane, aby zachęcić dyskusje okrągłego stołu i uczenia się peer-to-peer.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 1 więcej kursów w Ashridge Executive Education »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
2 lat
Zaoczne
Cena
35,000 GBP
+ VAT
Wg lokalizacji
Wg daty