Masters wykonawczy w zmiany organizacyjne

Informacje ogólne

Opis programu

środki Zmiany stoją lotnego zakłóceniom w świecie. Stanowi zagrożenie dla wielu i możliwości dla tych, które mogą wyczuwać, wykorzystać i skutecznie dostosowywać. Wielu praktyków zmień sobie sprawę, że zmiany i innowacje to głównie zjawiskiem społeczno-technologicznego i że standardowe metody nie działają wstecz w swoich organizacjach.

To dwuletni program w niepełnym wymiarze godzin został opracowany przez doświadczonych praktyków w celu zaspokojenia potrzeb swoich rówieśników. Będziesz odkrywać różne punkty widzenia na temat organizacji, zmian i nowych rozwiązań uziemionych w latach praktycznych doświadczeń, jak również dźwięku badań naukowych.

Wymagania kwalifikacyjne: Licencjat i co najmniej pięcioletnie doświadczenie w organizacji rolę interwencyjną.

Treść programu

Zyskasz głębsze zrozumienie globalnych wyzwań i problemów, które kształtują obszar zmian. Poznasz jak środek zmiana może interweniować złożonych systemów, współtworzenie kultury zmian i innowacji na rzecz lepszego świata i otrzymać praktyczne narzędzia, które pomogą prowadzić zmian i innowacji z powrotem do pracy.

Ashridge zachęca zmianę w praktyce naszych uczestników w oparciu o trzy rzeczy:

  • lepsze zrozumienie globalnych wyzwań i trendów i jak to wpływa ich organizacji
  • lepsze zrozumienie zmian w złożonych systemach i jak ustawić warunki do zmian i innowacji
  • zdyscyplinowany nacisk na stosowanie i jak pracować ze zmian i innowacji, przyspieszone poprzez praktykę badań działania.

Wydział

Wydział prowadzący nowi mistrzowie Zmiany obejmują doświadczonych praktyków i konsultantów Change i są ekspertami w trudnych i wspierających osoby. Oni zanurzyć się w grupie, która natychmiast tworzy wsparcie, zaangażowanie i wszechstronne środowisko uczenia się. Chociaż akt wydziału jako moderatorzy / obserwatorów, twój towarzyszyć Ci w drodze uczenia się, zamiast być zdalne specjalistów. Atmosfera jest dyskusji i dialogu, a nie nauczania i mówienie.

Kto jest program

Program przeznaczony jest dla liderów realizujących przeżywamy okres znacznych wyzwań zakłóceń i trwałości. Zazwyczaj uczestnicy będą doświadczonych liderów, menedżerów, trenerów, konsultantów executive lub moderatorzy. Zapraszamy lekarzy, którzy nie są zainteresowani narzucania zmian, lecz chętni do odkrywania nowych możliwości zarabiania "dobre" zmiany i innowacje w systemie i poziomie organizacyjnym.

Learning Environment

Ten nowatorski stopień oferuje uczestnikom mieszania doświadczenie. Jest dostarczany z użyciem mieszaniny face-to-face warsztaty, obowiązkowych warsztatów i seminariów internetowych, a także poprzez wirtualne discussios z innymi studentami. Warsztaty odbywają się w Ashridge, inspirującym środowisku dysponujące na refleksji i nauki, która pomaga uczestnikom otworzyć się na siebie i tworzyć wspólnotę w krótkim odstępie czasu. Raz po raz, uczestnicy mówią nam, że Ashridge jest najlepszym miejscem do refleksji i ponownego ładowania. Ponadto pomieszczenia są zaprojektowane, aby zachęcić dyskusje okrągłego stołu i uczenia się peer-to-peer.

Ostatnia aktualizacja Kwiecień 2017

Informacje o uczelni

Established in 1959 with initial support from companies including Shell and Unilever, Ashridge Executive Education has been focused on helping people, companies, and organizations succeed. Our researc ... Czytaj więcej

Established in 1959 with initial support from companies including Shell and Unilever, Ashridge Executive Education has been focused on helping people, companies, and organizations succeed. Our research, pedagogy, and courses have always had one goal: to improve how organizations perform and how executives lead. Pokaż mniej
Londyn , Berkhamsted + 1 Więcej Mniej