Program Astl Wyższe

Stopień Master w Advanced Studies w Teacher Leadership (Astl) jest godzina 30-kredytowej studiów on-line na celu wzmocnić i rozszerzyć istniejącą wiedzę, umiejętności i dyspozycje podczas dalszego rozwijania podstawowych kompetencji oczekiwanych zaawansowanych wychowawców. Program stopni Astl przygotowuje absolwentów z okazji do wykazania wiedzy, umiejętności i predyspozycje niezbędne do korzystnych dla:

 • pozytywnie reagować na praktyki w klasie, które zwiększają kształcenia uczniów.
 • Krytycznie analizuje praktyki w klasie i odpowiednio reagować na ustaleniach.
 • Artykulacji uzasadnienie decyzji dotyczących praktyki zawodowej, nauki w klasie i polityk klasie / szkole i procedur.
 • Podejmowaniu świadomych decyzji, odbijając się na doświadczeniach, zarówno przeszłych i obecnych praktyk w celu poprawy nauczania, które zwiększają kształcenia uczniów.
 • Staje się liderami zmian mających na celu poprawę ich szkołach.

Utwory programowe

Program Astl studiów składa się z pięciu podstawowych kursów (Astl 6302 modele nauczania, Astl 6303 Nauczyciel Przywództwo, Astl 6305 szkolna ocena, Astl 6380 Metody badawcze i Astl 6315 Badanie uczenia się i rozwoju przez wielu kontekstów), a następnie przez pięć kursów z jednego z ośmiu torów. Ścieżki są w następujący sposób:

 • Nauczyciel Przywództwo Track (Całkowicie Online) - Ten utwór jest przeznaczony dla wszystkich nauczycieli, którzy chcą stać się liderami w swoich własnych nauczycieli szkół i powiatów
 • Utalentowana i Track (Całkowicie Online) - Ten utwór jest przeznaczony dla nauczycieli szkolnych pragnących dodać utalentowana i poparcia ich uzyskaniu pozwolenia.
 • Obszar Content / Generalist Track - Ten utwór jest przeznaczony dla nauczycieli, którzy chcą poprawić swoją praktykę w klasie z wykorzystaniem najnowszej wiedzy. Niektórzy nauczyciele będą chcieli zwiększyć wiedzę z pedagogiki treści, dodaj angielskiego jako drugiego zatwierdzenie języka lub zdobyć więcej wiedzy o krajowym procesie certyfikacji pokładzie tak, że mogą one stać się wiedzą kandydaci mają one zastosowanie do uzyskania świadectwa krajowego zarządu.
 • Angielski jako język drugi utwór - Ten utwór jest przeznaczony dla nauczycieli, którzy chcą dodać angielskiego jako drugiego języka do poparcia ich uzyskaniu pozwolenia.
 • Orientacja Kariera Track - Ten utwór jest przeznaczony dla nauczycieli, którzy chcą dodać orientacji poparcia Kariera ich uzyskaniu pozwolenia.
 • Matematyka elementarna Specjalista Track - elementarne Matematyka Specialist (EMS) Tor jest przygotowanie kandydatów do pomocy elementarnych nauczycieli, administratorów i studentów matematyki poprzez zapewnienie coaching, rozwój zawodowy, a także inne usługi. Będą one odgrywać ważną rolę w edukacji matematycznej, szczególnie z przejściem do wspólnych norm państwowych rdzeń (CCS) w matematyce. EMS może zostać poproszony o podanie naprawczych lub wzbogacania usług wsparcia w szkołach, wzmocnienie zrozumienia treści nauczycieli matematyki, pomoc w opracowywaniu skutecznych instrukcji i oceny praktyk lub opracowanie programów nauczania i polityki. Przy tak wielu potencjalnych obowiązków, EMS musi (1) głębokie i szerokie rozumienie treści matematycznej, w tym specjalistycznej wiedzy potrzebnej do nauczania, (2) solidną wiedzę z zakresu podstawowej kontekście (3) znajomości matematycznych trajektorii uczenia się, (4) wiedzę i umiejętności do pracy z dorosłych uczących się, oraz (5) umiejętności przywódcze niezbędne do wpływania i wspierać działania edukacyjne w celu poprawy nauczania i uczenia się matematyki. Zawartość obejmuje domen wspólny podstawowy matematyki Standardów udziałem numer sens, algebraiczne myślenie, geometrii, pomiarów i modelowania danych. Oczekuje się, że warunek ten matematyki torze, kandydat musiałby certyfikat nauczyciela w zespole w obrębie klasy K - 8.
 • Pisanie Track - Ten utwór jest przeznaczony dla nauczycieli, którzy chcą zwiększyć swoją wiedzę na temat aktualnej teorii i praktyki nauczania pisania poprzez kursy w językoznawstwie.
 • Wczesna Track - Ten utwór jest przeznaczony dla nauczycieli zainteresowanych pogłębianie swojej wiedzy i praktyki w dziedzinie poradnictwa zachowania, badania działania, projektowania programów nauczania i programów edukacyjnych dla wszystkich dzieci, w tym tych z lekką niepełnosprawnością. Utwór opiera się na wiedzy i praktyki nauczycieli, aby rozwinąć swoje umiejętności przywódcze, wiedzę i dyspozycje poza klasą i do szkoły, aby stać się agentami zmian dla młodych uczących się. Nauczyciele kompletowanie ten utwór może również dodać adnotację BK ich licencji nauczania.
 • Dysleksja Track - Ten utwór jest przeznaczony dla nauczycieli zainteresowanych pogłębianie ich wiedzy na temat dysleksji i dodać adnotację Dysleksja terapeuci ich licencji nauczania.

Wymagania Portfolio

W kulminacyjnym doświadczenie w programie przygotowawczym absolwenta, kandydaci muszą zadowalająco kompletna i wyjście portfolio, które obejmuje uwagami zadanie wideo, prezentację elektroniczny opisujący wzrost kandydata całego programu, a siedem refleksyjnych esejów wyrównany do każdego z siedmiu standardów kierowniczych nauczycielem. Portfel program zostanie zakończony podczas zajęć i muszą zostać oficjalnie zaprezentowane co najmniej dwa tygodnie przed rozpoczęciem studiów na wydziale Astl do zatwierdzenia (osób planujących studia w lecie Powinny zakończyć Opatrzone komentarzem wideo podczas semestrze letnim PRZED LATO Graduation). Opatrzony uwagami lekcji video, refleksyjne eseje i elektroniczna prezentacja padnie jako ostatecznej oceny klucza.

Wymagania ogólne polowe

Dwa kursy w programie Astl zawierać przypisanie pola (Astl 6302 modele nauczania i Astl 6303 Teacher Leadership). Umieszczenie pola dla tych zadań będzie stopień kandydata własnej klasie. Jeżeli kandydat nie jest obecnie uczy w klasie czy kandydat nie może być stosowany do przypisania pól, kandydat jest zobowiązany powiadomić instruktora na początku semestru. Kandydaci nie mogą dokonać uzgodnień pośrednictwa pola.

Kluczowe Oceny

Jak zakończyć wybrany program studiów będzie skompilować dowodów dla wykazania opanowania zdobytej wiedzy i umiejętności poprzez ukończenie kluczowych oceny w niektórych wybranych kursów. Kluczowymi oceny muszą zostać załadowane do kredy i drutu portfela elektronicznego. Można wykupić subskrypcję kredy i drutu w księgarni UCA. przy podejmowaniu swój pierwszy kurs zawierający kluczową ocenę należy wykupić subskrypcję. Rubryki dla wszystkich kluczowych oceny można znaleźć na końcu tego podręcznika.

technologia informacyjna

Wiele kursów w programie Astl są oferowane w formie online. Chociaż instruktorzy instruktażu i materiałów za pośrednictwem formacie internetowym, to nie są eksperci technologii. Jeśli potrzebujesz pomocy technologicznej z UCA Tablicą, proszę skontaktować się z Biurem Informacji Technologia pomocy. Desk Technologie Informacyjne Pomoc istnieje, aby lepiej reagować na prośby i zaplanować niezbędne usługi. Jeśli nie jesteś w stanie znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie problemu (ów) na stronie internetowej to, że można wysłać e-mail do nich pod adresem: helpdesk@uca.edu lub zadzwonić do nich w 501-450-3107. IT Help Desk znajduje się w Burdick Hall sali 106.

Kursy oferowane w śladach Astl

Astl 5311 Kariera Orientacja Astl 5312 doświadczeń edukacyjnych w karierze Orientacja Astl 5325 Zastosowanie komputerów w edukacji i Astl Pracy 5340 Różnorodność kulturowa: Wnioski o teoretyczne i praktyczne Astl 6310 Integracja mediów i technologii w nauczaniu i uczeniu się Astl 6325 Narodowa Rada: Procesy, procedury, i produkty Astl 6330 Metody działania Badań i Rozwoju 6385 Współpraca Astl Curriculum ECSE 6328 strategiczny model instruktażowe / Content Enhancement Procedury ECSE 6329 instruktażowe Ułatwienie / Teacher Leadership ESCE 6350 Collaborative Nauczanie środowiskach integracyjnych oraz Intro. celu strategicznego pouczyć. Model Learning Strategies ECSE 6366 Educational Programowanie lekką niepełnosprawnością GATE 6353 Wprowadzenie do utalentowana i GATE 6355 programowej dla uzdolnionych Programy GATE 6357 Twórczości dla utalentowana i GATE 6358 Strategie utalentowana i GATE 6391 Zaawansowane Praktyka w Gifted Education MATEMATYKA 5308 myślenia matematycznego dla k - 8 nauczycieli MATH 5309 algebraiczne myślenia K - 8 nauczycieli MATH 5335 Geometria i wycena oraz ich zastosowań MATH 6307 Tematy zaawansowane matematyki Wychowawców MATH 6312 modelowania danych dla K - 8 nauczycieli SMLA 6310 Fundamenty Szkoła Leadership SMLA 6330 programowej i planowania programów ITEC 6368 Technologia Planowanie i Przywództwo WRTG 5320 Nauczanie Twórcze Pisanie: historia, teoria, praktyka WRTG 5325 Nauczyciel jako Writer (Great Bear Pisanie projektu) WRTG 5330 Współczesna Skład: Theory and Application WRTG 6310 Tematy zaawansowane w dyskursie Analiza WLAN 5313 Metody nauczania drugie Języki WLAN 5325 Second Language Acquisition WLAN 5330 Second Language Assessment LING 5320 Struktury gramatyczne

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 24 więcej kursów w University of Central Arkansas »

Ten kurs jest Online
Data początkowa
Duration
30 godziny
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
Cena
- patrz tabela poniżej ceny Czesne Koszt i opłaty
Wg lokalizacji
Wg daty