Master of Taxation (MTax)

Informacje ogólne

Przeczytaj więcej o tym programie na stronie internetowej szkoły

Opis programu

135255_pexels-photo-209224.jpeg

Zapisz się do programu jedynego mistrza opodatkowania (MTax) w regionie - teraz z dwiema opcjami programu

Program Master of Taxation (MTax) jest 30-36 kredytowym stopniem zawodowym, mającym na celu zapewnienie intensywnych szkoleń dla osób planujących wejście na pole podatkowe oraz dla doświadczonych księgowych i prawników. Uczniowie mogą zapisać się na MTax Direct lub program MTax oparty na klasie.

Szkoła rachunkowości College of Business Administration (CBA) oferuje jedyny program MTax w regionie. Program zapewnia ramy wiedzy pojęciowej, technicznej i zawodowej, która pomaga uczniom rozwinąć wiedzę potrzebną do zbadania i zrozumienia wielu aspektów struktury podatkowej. Dzięki zintegrowanemu programowi nauczania z naciskiem na koncepcje podatkowe, merytoryczną wiedzę na temat podatków federalnych i stanowych, badania podatkowe, umiejętności komunikacyjne i planowanie podatkowe, uczniowie rozwiną umiejętność identyfikowania i rozwiązywania problemów podatkowych.

Program Master of Taxation obejmuje zestaw kursów przygotowawczych, z których można zrezygnować dla tych, którzy niedawno studiowali w przedmiotowych dziedzinach lub dla obecnych, praktykujących CPA i wymaganych kursów podatkowych. Studenci, którzy muszą ukończyć kursy podstawowe, powinni wziąć je latem przed rozpoczęciem programu MTax.

Program Accelerated BS / Master of Taxation

Program Accelerated BS Accounting / Master of Taxation oferuje studentom studiów licencjackich UA możliwość ukończenia zarówno studiów BS Accounting (BSA), jak i Master of Taxation (MTax) w 150 semestralnych godzinach kredytowych. Studenci, którzy ukończyli program, mogą przystąpić do egzaminu CPA w stanie Ohio i wielu innych stanach. Oprócz szerokiego tytułu licencjata z rachunkowości, studenci Accelerated BSA / MTax rozwijają merytoryczną wiedzę techniczną i zawodową potrzebną do pełnienia funkcji specjalisty ds. Podatków w Stanach Zjednoczonych.

Najważniejsze informacje o programie MTax

 • Ukończ stopień MTax w 21 miesięcy, uczęszczając na zajęcia jeden wieczór w tygodniu przez większość programu lub w ciągu zaledwie 15 miesięcy w programie online MTax Direct . Zajęcia rozpoczynają się o godzinie 17:20 i kończą o godzinie 22:50. Egzamin wstępny (GMAT) nie jest wymagany do wykonywania CPA lub prawników z co najmniej dwuletnim doświadczeniem.
 • Program obejmuje 24 punkty wymaganych kursów podatkowych i 6 punktów zaliczeniowych z zakresu podatków.
 • Dowiedz się o pozostałych wymaganiach programu MTax w klasie .

Kursy MTax Foundation (6 punktów)

Dla studentów ze stopniem licencjackim niebiznesowym - sesje letnie

Studenci bez doświadczenia księgowego lub podatkowego powinni rozpocząć program w semestrze letnim przed rozpoczęciem programu MTax, zapisując się na rachunkowość finansową i podstawowy kurs podatkowy, aby uzyskać wymagane doświadczenie, aby odnieść sukces w programie. Zalecamy lato przed rozpoczęciem programu, aby nie opóźniać ukończenia studiów.

Międzynarodowe aplikacje studenckie

Zaleca się, aby studenci zagraniczni złożyli wniosek na miesiąc przed tymi datami, aby dać czas na przyjęcie i rozpatrzenie wizy I-20. Formularze I-20 są przetwarzane przez UA Immigration Services w International Centre, Buchtel Hall. Dowód znajomości języka angielskiego jest wymagany przez uzyskanie akceptowalnego wyniku TOEFL lub IELTS.

135256_pexels-photo-545062.jpeg

MTax Direct

University of Akron George W. Daverio School of Accountancy oferuje teraz swój najlepszy program podatkowy dla absolwentów z komputera, tabletu lub urządzenia mobilnego. Kandydaci do tego programu, którzy przestrzegają zalecanego planu, mogą ukończyć program MTax Direct w ciągu zaledwie 15 miesięcy.

MTax oferuje merytoryczną wiedzę techniczną i zawodową oraz umiejętności potrzebne do osiągnięcia doskonałości jako specjalisty podatkowego. Program ten, choć przeznaczony głównie dla praktykujących księgowych i prawników, będzie cenny również dla innych specjalistów zainteresowanych specjalizacją podatkową.

Program MTax Direct pozwala uczniom przebywać poza kampusem i uczestniczyć w zajęciach na żywo. W przypadku konfliktu obowiązku pracy lub podróży służbowej z klasą na żywo, wszystkie klasy są rejestrowane do późniejszego przeglądu w razie potrzeby.

Zalety programu MTax Direct

 • Wygoda - interaktywna i dostarczana na żywo do laptopa lub urządzenia mobilnego, z możliwością przeglądania nagranych sesji na żądanie.
 • Expert Instruktorzy - wysoce doświadczeni CPA i prawnicy z doświadczeniem podatkowym.
 • Nacisk praktyczny - zorientowany na praktykę, oferujący dogłębną wiedzę, którą można zastosować natychmiast.
 • Reputacja - ponad 30 lat reputacji doskonałości wśród pracodawców, a absolwenci są wysoko rekrutowani.
 • Elastyczność - dostosowuje się do harmonogramu specjalistów podatkowych i można go dostosować do specjalizacji.
 • Wydajny - może zostać ukończony w ciągu zaledwie 15 miesięcy.

Wstęp

Wstęp na MTax Direct wymaga licencjata z rachunkowości lub Juris Doctor (JD). Osoby nieposiadające dyplomu z rachunkowości lub JD mogą kwalifikować się do przyjęcia po ukończeniu dwóch kursów podstawowych (6200: 601 Rachunkowość finansowa i 6200: 627 Podatki federalne lub 6200: 531 Podatek od podmiotów gospodarczych) przed dopuszczeniem do programu. School of Accountancy będzie oferować te zajęcia online. Osoby ubiegające się o wizę JD bez wcześniejszych zajęć podatkowych i rachunkowych zostaną poproszone o wzięcie udziału w tych kursach przed rozpoczęciem pierwszego semestru programu.

Adwokaci i CPA nie potrzebują oceny GMAT do przyjęcia. Inni kandydaci muszą uzyskać pozytywny wynik na GMAT na przyjęcie. Kandydaci mogą zastąpić GMAT wynikiem GRE lub LSAT.

Harmonogram zajęć

Ze względu na ulepszony charakter tego programu sesje na żywo nie są zgodne z tradycyjnym kalendarzem semestralnym uniwersytetu, ale są pogrupowane w pięć 10-tygodniowych okresów (unikając wiosennego sezonu podatkowego). Każda klasa spotyka się jedną noc w tygodniu w godzinach 18–21:30

Czesne

Całkowite czesne za program wynosi 25 000 $, podzielone na opłaty semestralne. Nie obejmuje to czesnego za kursy przygotowawcze i książki.

Rozpocznij terminy

 • Jesień - sierpień: 8/24/2020
 • Wiosna - styczeń: 1/11/2021
 • Letnia sesja i 8 tydzień 1: 17.05.2021
 • Lato 5 tygodni 1 i 8 tydzień 2: 6/7/2021
 • Lato 5 tydzień 2: 7/12/2021

UWAGA: Lato ma wiele terminów: większość zajęć letnich jest oferowana online. Tak więc studenci zagraniczni, którzy chcą rozpocząć w lecie, mogą wziąć udział w zajęciach online przed przyjazdem do Stanów Zjednoczonych na semestr zimowy. Wymagania amerykańskiego ICE przewidują, że studenci zagraniczni będą uczestniczyć w kursach osobistych w pierwszym semestrze w Stanach Zjednoczonych, czego nie można zrobić w UA latem.

Zastosuj tutaj: href = "https://www.uakron.edu/cba/graduate/applying/
Ostatnia aktualizacja Sie 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

Historically, our focus has been on having strong programs and experiences to attract quality students and faculty. Today, this focus remains as we carry out our mission: To prepare our students to be ... Czytaj więcej

Historically, our focus has been on having strong programs and experiences to attract quality students and faculty. Today, this focus remains as we carry out our mission: To prepare our students to become competent and responsible business professionals and leaders. This mission is guided by the belief that business is an applied, global discipline, which is reflected in our extensive partnerships with the business community through numerous Advisory Boards, class projects, and internships, as well as through diverse learning opportunities. Pokaż mniej