Kurs MSA jest przeznaczony dla osób, które mają kwalifikacje wyższego wykształcenia, cechy przywódcze i ambicję rozwijania swojej profesjonalnej wiedzy i dokonania wybitnej kariery w administracji sportowej.

Głównym celem programu jest stworzenie nowej generacji skutecznych menedżerów sportowych posiadających zarówno umiejętności strategiczne, jak i operacyjne.

Kurs MSA został opracowany we współpracy z uznanymi profesorami uniwersyteckimi i praktykami zarządzania sportem z całego świata i uzyskał licencję od Federalnej Agencji ds. Edukacji i Nauki (licencja nr 1734 z 18 grudnia 2012 r.).

riuW 2017 r. Wpływowy brytyjski magazyn "SportBusiness International" uplasował kurs MSA na drugim miejscu wśród wszystkich europejskich kursów podyplomowych i dziesiąty najlepszy kurs na świecie w swoich rankingach kursów podyplomowych sportowych w 2017 r. - jedyny kompleksowy przewodnik po kursach zarządzania sportem uniwersyteckim.

SIŁY PROGRAMOWE:

  • międzynarodowy wydział, w tym 19 światowej klasy ekspertów z 10 krajów;
  • lokalizacja w mieście gospodarza Zimowych Igrzysk Olimpijskich i Paraolimpijskich w 2014 r .;
  • integracja wiedzy teoretycznej z praktycznym doświadczeniem w zarządzaniu obiektami olimpijskimi;
  • możliwości praktycznego zastosowania umiejętności w obiektach olimpijskich;
  • międzynarodowa grupa studentów;
  • unikalna kombinacja sportów zimowych i letnich.

Kurs opiera się na bogatej różnorodności spuścizny olimpijskiej przekształconej w oryginalny i innowacyjny produkt edukacyjny. Studenci studiują zarówno ogólne, jak i sportowe przedmioty zarządzania, w tym międzynarodowe środowisko biznesowe, dyplomację sportową, teorię ekonomiczną, zarządzanie strategiczne, marketing, finanse i regulacje prawne w branży sportowej. Uczą się również, w jaki sposób instytucje polityczne (rządy i inne władze publiczne) pracują w sektorze sportowym.

Profesjonalne umiejętności zarządzania są dopracowywane i rozwijane poprzez studiowanie logistyki sportowej, zarządzanie projektami, zarządzanie ryzykiem, organizację imprez, techniki negocjacyjne i inne tematy.

Program wykorzystuje szeroką gamę nowoczesnych technologii edukacyjnych: wykłady i seminaria, konsultacje, warsztaty, studia przypadków, zajęcia interaktywne, szkolenie kaskadowe, praktyczne zastosowanie, kursy mistrzowskie przez gwiazdy sportowe i projekty badawcze.

Program kończy się dyplomem ukończenia studiów (praca dyplomowa).

Język nauczania: angielski

Program prowadzony przez:
  • Język angielski
  • Rosyjski
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
39 tygodnie
W pełnym wymiarze godzin
Cena
11,400 USD
11 400 USD
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Termin nadsyłania zgłoszeń

RIOU 2015

Olympic long final

SOL 3 min GOTOV

РМОУ выпускной 2017