Master of Science w International Logistics / Procurement / Supply Chain Management

Informacje ogólne

Przeczytaj więcej o tym programie na stronie internetowej szkoły

Opis programu

Program w skrócie

Jednoroczne, akademickie studia w 2 krajach, poszerzające horyzont dzięki prawdziwie międzynarodowemu podejściu do tematów. Możesz wybrać spośród 2 Pathways ;

  • Magister międzynarodowej logistyki i zarządzania łańcuchem dostaw (ILSCM)
  • Magister w zakresie zakupów międzynarodowych i zarządzania łańcuchem dostaw (IPSCM).

Treść programu

Termin 1; Wrzesień - grudzień w Holandii;

  • Łańcuchy dostaw i systemy kontroli produkcji
  • Badania Umiejętności i ekonomia dla międzynarodowych łańcuchów dostaw
  • Finansowanie morskie i modelowanie biznesowe

Okres 2; Styczeń - maj w Plymouth w Wielkiej Brytanii

  • Logistyka, łańcuchy dostaw, systemy i metody
  • Międzynarodowe systemy łańcucha dostaw
  • Międzynarodowe zarządzanie logistyką
  • Zarządzanie zamówieniami międzynarodowymi

Okres 3; Od maja do września lokalizacja może być wszędzie

Czego od nas oczekiwać

Naszym ostatecznym celem jest przygotowanie Cię do kariery menedżerskiej, niezależnie od tego, czy masz doświadczenie akademickie i / lub branżowe. Oferujemy możliwość zwiększenia kompetencji zawodowych dzięki wiedzy, umiejętnościom technicznym i umiejętnościom wymaganym na stanowiskach kierowniczych wyższego szczebla zajmujących się zagadnieniami logistyki, zamówień i zarządzania łańcuchem dostaw.

Rodzaje instrukcji:

W Fontys wierzymy, że wiele różnych podejść do nauki przygotuje Cię najlepiej w dziedzinie biznesu po ukończeniu studiów; warsztaty, wykłady, praca w grupach, gościnne wykłady, zadania, dyskusje grupowe, wycieczki logistyczne i studia przypadku.

Czego oczekujemy od ciebie

Aby studiować ten program, musisz mieć aspiracje zawodowe w logistyce, zaopatrzeniu i zarządzaniu łańcuchem dostaw. Musisz również bardzo interesować się innymi kulturami, ponieważ będziesz uczyć się u studentów z różnych środowisk i będziesz uczyć się w dwóch różnych krajach. Studenci powinni być zmotywowani do ciężkiej pracy, ponieważ program ma duże obciążenie pracą wynoszące 90 EC w ciągu 1 roku.

Uczniowie o tym programie

Zdecydowałem się na Mistrza w zakresie zakupów międzynarodowych i zarządzania łańcuchem dostaw, ponieważ chciałem zdobyć wiedzę w dziedzinie biznesu, która mnie najbardziej interesuje.

W sumie jestem bardzo zadowolony z mojej decyzji wyboru kombinacji obu szkół, Fontys i Plymouth University, ponieważ mogłem się wiele nauczyć, dobrze się bawić i poznać nowych ludzi z całego świata.

Jeśli chodzi o kursy z wykorzystaniem oprogramowania symulacyjnego, Simul8 był jednym z najważniejszych punktów. Każda klasa była interesująca i wymagająca. Dla mnie osobiście bardzo ciekawa była wymiana poglądów i pomysłów z wykładowcami na temat tematów związanych z zamówieniami.

Zacząłem jako praktykant w zarządzaniu kategorią dla jednego z największych detalistów w Niemczech.

Armend Cerkini

Warunki przyjęć

1. Odpowiedni stopień licencjata lub równoważny w dziedzinie biznesu, inżynierii lub logistyki. Kandydaci z nie-logistycznym tytułem licencjackim zostaną rekomendowani do przygotowania, czytając konkretną książkę.

2. Wynik IELTS równy 6,5 (z minimum 5,5 w każdym elemencie). Studenci z Holandii, Niemiec i EOG z tytułem licencjackim zgodnie z listą Dyplomu Kodeksu Postępowania
może być zwolniony z wymaganego raportu z testu IELTS.

Po otrzymaniu i weryfikacji formularza wniosku, Fontys University prześle pocztą e-mail list polecający / warunkowy list rekrutacyjny / list wypowiedzenia.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

Fontys provides education and research. As a broad-based university, we are the largest public knowledge institute in the southern Netherlands.

Fontys provides education and research. As a broad-based university, we are the largest public knowledge institute in the southern Netherlands. Pokaż mniej
Eindhoven , Tilburg , Venlo + 2 Więcej Mniej