Master of Science in Software Technology

Informacje ogólne

Opis programu

Ten program koncentruje się na rozwoju złożonych systemów oprogramowania - dużych projektów oprogramowania zawierających miliony linii kodu i zaawansowanych technik, takich jak usługi sieciowe, systemy rozproszone, programowanie oparte na komponentach i przetwarzanie równoległe.

W ramach technologii oprogramowania studiujesz teorie, metody i narzędzia do skutecznego opracowywania złożonego i wysokiej jakości oprogramowania. Program kładzie nacisk zarówno na teoretyczne, jak i praktyczne aspekty tworzenia oprogramowania. Przygotowuje cię do kariery profesjonalisty w dziedzinie inżynierii oprogramowania, szczególnie specjalisty od sprawnego opracowywania złożonych systemów oprogramowania, ale będziesz mieć również możliwość kontynuowania kariery naukowej.

W pierwszym roku programu (współdzielonego z rocznym programem magisterskim) zdobędziesz solidne podstawy w technologii oprogramowania poprzez szereg ogólnych kursów z informatyki na poziomie zaawansowanym. Uzupełnieniem są badania metod naukowych i zwinnego tworzenia oprogramowania.

W drugim roku koncentrujemy się na praktycznych aspektach technologii oprogramowania. Prezentujemy najnowsze narzędzia z zakresu tworzenia oprogramowania i często współpracujemy przy projektach z przemysłem lub grupami badawczymi. Edukacja kończy się pracą magisterską w branży lub na uniwersytecie.

Wymagania wstępne

Ogólne wymagania dotyczące przystąpienia do studiów drugiego stopnia i szczegółowe wymagania dotyczące wjazdu:

  • Licencjat z informatyki lub równoważny i solidne praktyczne doświadczenie programowania obiektowego.
  • Angielski B / 6 lub odpowiednik.

Wybór

Alternatywny wybór: Wybór studentów, którzy złożyli wniosek opiera się na doskonałości akademickiej i indywidualnej ocenie.

Konspekt

Kliknij tutaj, aby zobaczyć roczny program nauczania.

Kliknij tutaj, aby przejść do 2-letniego programu nauczania.

Kariera

Pierwsza praca prawdopodobnie oznacza, że pracujesz jako programista w większej organizacji. Następnie możesz pracować jako kierownik projektu, konsultant lub pedagog. Bez względu na to, gdzie pracujesz, prawdopodobnie będziesz pracował w zespole z innymi osobami. Świat IT jest globalny, więc praca za granicą może być równie prawdopodobna jak praca w Szwecji.

Stopień

Master of Science (jeden lub dwa lata) ze specjalizacją w technologii oprogramowania. Główny temat: informatyka.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

Linnaeus University is a modern, international university named after Carl Linnaeus – a world-renowned Swedish scientist who was born in the Småland region where the university is located.

Linnaeus University is a modern, international university named after Carl Linnaeus – a world-renowned Swedish scientist who was born in the Småland region where the university is located. Pokaż mniej
Växjö , Kalmar + 1 Więcej Mniej