Master of Science in Management (MiM)

Informacje ogólne

Przeczytaj więcej o tym programie na stronie internetowej szkoły

Opis programu

SMU MiM koncentruje się na Singapurze, ze szczególnym naciskiem na Singapur jako centrum zarządzania logistyką i łańcuchem dostaw, dlatego został zaprojektowany specjalnie w celu przekształcenia posiadaczy stopni bez wcześniejszego doświadczenia biznesowego poprzez zapewnienie im solidnej wiedzy na temat podstaw zarządzania w szerokim zakresie praktyczne dyscypliny i umożliwienie im przejścia do świata biznesu, bazując na dotychczasowych osiągnięciach edukacyjnych.

Dostarczony przez wydziałów SMU i praktyków branży, program ten oferuje szeroką, ale energiczną edukację zarządzania z wyjątkową koncentracją na zrównoważonym łańcuchu dostaw i zarządzaniu logistyką, aby wykorzystać status Singapuru jako globalnego centrum logistyki i usług.

Warunki przyjęć

  • Dobry non-business akademicki licencjat.
  • Dobry wynik w egzaminie SMU GMAT lub SMU .
  • Egzamin TOEFL / IELTS jest wymagany, jeśli medium nauczania na twoich studiach licencjackich nie było w języku angielskim. To musi być podjęte w ciągu ostatnich 2 lat od momentu złożenia wniosku.
  • 2 listy referencyjne.
  • Zakwalifikowani kandydaci mogą zostać zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną lub pisemne testy przeprowadzane przez Komisję rekrutacyjną w celu zapewnienia kandydatom zdolności intelektualnych i motywacji do odniesienia sukcesu w programie.

Opłaty

  • Opłata za zgłoszenie: S 50 USD *
  • Opłata za przyjęcie: S 500 USD *. Kwota płatna po przyjęciu do programu
  • Czesne: S $ 44,081 (w tym GST). Płatne w 3 ratach. Czesne obejmują podręczniki i materiały szkoleniowe (opłata za przyjęcie nie obejmuje opłaty za czesne)
Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

A premier university in Asia, the Singapore Management University (SMU) is internationally recognised for its world-class research and distinguished teaching. Established in 2000, SMU’s mission is

A premier university in Asia, the Singapore Management University (SMU) is internationally recognised for its world-class research and distinguished teaching. Established in 2000, SMU’s mission is Pokaż mniej