Students at Computer

Niezależnie od tego, czy jesteś specjalistą IT, który chce awansować do zarządzania korporacyjnego, czy też biznesmenem, który chce się wprowadzić w IT, oferujemy unikalny i rzadki program MSITM , który może pomóc Ci osiągnąć Twoje cele.

Jeśli jesteś studentem studiów licencjackich w jednym z naszych trzech programów CIS, porozmawiaj ze swoim doradcą wydziału o naszym programie 4 1. Możesz zdobyć tytuł licencjata i MSITM w ciągu zaledwie pięciu lat. Zaoszczędzisz rok czasu i nauki.

Nasi absolwenci pracują w Deere

W SKRÓCIE

SAU zajęło 5 miejsce w ankiecie College Consensus (2018) w najlepszych szkołach wyższych i uniwersytetach w Iowa oraz 13 w kategorii Best Regional Universities-Midwest, w oparciu o średnią opublikowanych rankingów i recenzji studentów. Miejsce 38 (remis) przez US News

Zalety ambrozy

  • Tylko absolwent informatyki na Wydziale Zarządzania na Środkowym Zachodzie
  • Szkolenia międzyfunkcyjne
  • Najlepszy Wydział

Stworzyliśmy program dla pracujących profesjonalistów, a nasz wydział ekspertów zapewnia wsparcie potrzebne do udanego doświadczenia w szkole wyższej. Studenci MSITM zyskują różnorodny zestaw narzędzi do zarządzania i umiejętności informatycznych wysokiego poziomu.

St Ambrose University jest uznanym College of Distinction za przestrzeganie udanych wyników, świetne nauczanie, tworzenie tętniącej życiem społeczności i edukację zaangażowanych studentów.

St Ambrose Fall Drone Tour z St Ambrose University na Vimeo.

Czego się nauczę

Nasz program zawiera przegląd zagadnień związanych z zarządzaniem, takich jak finanse, budżetowanie i operacje biznesowe, i uczy, jak wykorzystać technologie informacyjne do wspierania efektywnego przedsiębiorstwa. Kursy specyficzne dla IT obejmują analizę, projektowanie, wdrażanie i zarządzanie, a także zasoby ludzkie.

Niejednokrotnie nasi studenci poruszają projekty dla swoich pracodawców lub wybierają projekty mające zastosowanie do ich pracy w ramach zajęć. W przeszłości takie projekty obejmowały opracowywanie polityk i kontrolę haseł dla laptopów na miejscu, analizowanie wejścia bezpieczeństwa do sal szkolnych SAU oraz poprawę obecności online muzeum sztuki.

Stworzyliśmy ten 36-godzinny program godzin pracy dla profesjonalistów. Możesz uczęszczać na wieczorne zajęcia w niepełnym wymiarze godzin, lub jeśli możesz poświęcić czas, zapisać się jako student w pełnym wymiarze godzin i ukończyć program w ciągu zaledwie trzech semestrów i lata.

Czym różni się ten program w St. Ambrose?

Nasz wydział znany jest z zapewniania najwyższej edukacji i indywidualnej uwagi. W SAU nasz stosunek studentów do wydziałów wynosi 12 do 1, co oznacza, że ​​dostajesz bliskie doradztwo i mentoring, co może pogłębić twoje nauczanie.

Małe klasy pozwalają poznać kolegów z klasy i często współpracują poza klasą. Dzielą się rzeczywistymi sytuacjami, identyfikują rozwiązania i natychmiast stosują je do swoich zadań. Otrzymujesz stałą, odpowiednią naukę.

Wszystkie nasze programy są wzmocnione przez naszą Radę Doradczą ds. WNP. Tych 15 absolwentów to ugruntowani, odnoszący sukcesy, pracujący informatycy i liderzy z całego świata, którzy są inwestowani w uniwersytet i dbają o naszych uczniów. Dają nam one wkład i opinie na temat naszego programu nauczania i doradzają nam na temat trendów w branży, co pozwala nam zapewnić silną i wszechstronną edukację.

Nasz program jest otwarty dla wszystkich studentów, bez względu na licencjata. Wymagamy, abyś miał doświadczenie w tworzeniu sieci, baz danych i programowaniu. Niektórzy studenci, którzy przystąpią do programu z wykształcenia innego niż komputer, mogą wymagać ukończenia maksymalnie czterech kursów licencjackich przed ukończeniem MSITM. Porozmawiaj ze swoim doradcą, aby uzyskać więcej informacji.

Jeśli jesteś studentem studiów licencjackich w jednym z naszych trzech programów CIS, porozmawiaj ze swoim doradcą wydziału o naszym programie 4 1. Możesz zdobyć tytuł licencjata i MSITM w ciągu zaledwie pięciu lat. Zaoszczędzisz rok czasu i nauki.

Centrum Ambasadorskie St. Ambrose wspiera Cię w całym procesie poszukiwania pracy. Centrum zapewnia przegląd podsumowań, wywiady praktyczne i wskazówki dotyczące decyzji związanych z Twoją karierą. Zachęcamy do korzystania z bogatych zasobów Centrum poszukiwania pracy.

Co zrobili absolwenci tego programu?

  • Beth Tinsman '12 MSITM jest właścicielem Twin State Technical Services, firmy, którą założyła w 1992 roku. Zapisała się do programu MSITM, aby być na bieżąco z technologią i najlepszymi praktykami, co, jak twierdzi, pomaga jej utrzymać sprawność swoich klientów.
  • David Pearson '10 MSITM jest dyrektorem operacyjnym Global Law Services Group dla firmy z listy Fortune 100. Prowadzi także zajęcia z informatyki dla św. Ambrożego.
Program prowadzony przez:
  • Język angielski
Ostatnia aktualizacja Lipiec 17, 2019
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sty 2020
Sie 2020
Duration
3 semestry
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
Cena
942 USD
Czesne na rok akademicki 2018-19 za każdą godzinę kredytową
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sty 2020, Sie 2020
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sty 2020, Sie 2020

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa

SAU Esports - League of Legends Acer Invitational

SAU Esports- League of Legends Chicago All Star Event

Welcome Week (great for first-year students)

Athletics Video