Students at Computer

Niezależnie od tego, czy jesteś specjalistą IT, który chce awansować do zarządzania korporacyjnego, czy też biznesmenem, który chce się wprowadzić w IT, oferujemy unikalny i rzadki program MSITM , który może pomóc Ci osiągnąć Twoje cele.

Jeśli jesteś studentem studiów licencjackich w jednym z naszych trzech programów CIS, porozmawiaj ze swoim doradcą wydziału o naszym programie 4 1. Możesz zdobyć tytuł licencjata i MSITM w ciągu zaledwie pięciu lat. Zaoszczędzisz rok czasu i nauki.

Nasi absolwenci pracują w Deere

Zalety ambrozy

 • Tylko absolwent informatyki na Wydziale Zarządzania na Środkowym Zachodzie
 • Szkolenia międzyfunkcyjne
 • Najlepszy Wydział

Stworzyliśmy program dla pracujących profesjonalistów, a nasz wydział ekspertów zapewnia wsparcie potrzebne do udanego doświadczenia w szkole wyższej. Studenci MSITM zyskują różnorodny zestaw narzędzi do zarządzania i umiejętności informatycznych wysokiego poziomu.

St Ambrose University jest uznanym College of Distinction za przestrzeganie udanych wyników, świetne nauczanie, tworzenie tętniącej życiem społeczności i edukację zaangażowanych studentów.

St Ambrose Fall Drone Tour z St Ambrose University na Vimeo.

Czego się nauczę

Nasz program zawiera przegląd zagadnień związanych z zarządzaniem, takich jak finanse, budżetowanie i operacje biznesowe, i uczy, jak wykorzystać technologie informacyjne do wspierania efektywnego przedsiębiorstwa. Kursy specyficzne dla IT obejmują analizę, projektowanie, wdrażanie i zarządzanie, a także zasoby ludzkie.

Niejednokrotnie nasi studenci poruszają projekty dla swoich pracodawców lub wybierają projekty mające zastosowanie do ich pracy w ramach zajęć. W przeszłości takie projekty obejmowały opracowywanie polityk i kontrolę haseł dla laptopów na miejscu, analizowanie wejścia bezpieczeństwa do sal szkolnych SAU oraz poprawę obecności online muzeum sztuki.

Stworzyliśmy ten 36-godzinny program godzin pracy dla profesjonalistów. Możesz uczęszczać na wieczorne zajęcia w niepełnym wymiarze godzin, lub jeśli możesz poświęcić czas, zapisać się jako student w pełnym wymiarze godzin i ukończyć program w ciągu zaledwie trzech semestrów i lata.

Czym różni się ten program w St. Ambrose?

Nasz wydział znany jest z zapewniania najwyższej edukacji i indywidualnej uwagi. W SAU nasz stosunek studentów do wydziałów wynosi 12 do 1, co oznacza, że ​​dostajesz bliskie doradztwo i mentoring, co może pogłębić twoje nauczanie.

Małe klasy pozwalają poznać kolegów z klasy i często współpracują poza klasą. Dzielą się rzeczywistymi sytuacjami, identyfikują rozwiązania i natychmiast stosują je do swoich zadań. Otrzymujesz stałą, odpowiednią naukę.

Wszystkie nasze programy są wzmocnione przez naszą Radę Doradczą ds. WNP. Tych 15 absolwentów to ugruntowani, odnoszący sukcesy, pracujący informatycy i liderzy z całego świata, którzy są inwestowani w uniwersytet i dbają o naszych uczniów. Dają nam one wkład i opinie na temat naszego programu nauczania i doradzają nam na temat trendów w branży, co pozwala nam zapewnić silną i wszechstronną edukację.

Nasz program jest otwarty dla wszystkich studentów, bez względu na licencjata. Wymagamy, abyś miał doświadczenie w tworzeniu sieci, baz danych i programowaniu. Niektórzy studenci, którzy przystąpią do programu z wykształcenia innego niż komputer, mogą wymagać ukończenia maksymalnie czterech kursów licencjackich przed ukończeniem MSITM. Porozmawiaj ze swoim doradcą, aby uzyskać więcej informacji.

Jeśli jesteś studentem studiów licencjackich w jednym z naszych trzech programów CIS, porozmawiaj ze swoim doradcą wydziału o naszym programie 4 1. Możesz zdobyć tytuł licencjata i MSITM w ciągu zaledwie pięciu lat. Zaoszczędzisz rok czasu i nauki.

Centrum Ambasadorskie St. Ambrose wspiera Cię w całym procesie poszukiwania pracy. Centrum zapewnia przegląd podsumowań, wywiady praktyczne i wskazówki dotyczące decyzji związanych z Twoją karierą. Zachęcamy do korzystania z bogatych zasobów Centrum poszukiwania pracy.

Co zrobili absolwenci tego programu?

 • Beth Tinsman '12 MSITM jest właścicielem Twin State Technical Services, firmy, którą założyła w 1992 roku. Zapisała się do programu MSITM, aby być na bieżąco z technologią i najlepszymi praktykami, co, jak twierdzi, pomaga jej utrzymać sprawność swoich klientów.
 • David Pearson '10 MSITM jest dyrektorem operacyjnym Global Law Services Group dla firmy z listy Fortune 100. Prowadzi także zajęcia z informatyki dla św. Ambrożego.

Ile kosztuje ten program?

Decydowanie o uzyskaniu dyplomu jest inwestycją: osobiście, zawodowo i finansowo. Nasi uczniowie szybko dowiadują się, że edukacja SAU może być przystępna i warta każdego grosza.

Czesne na rok akademicki 2018-19 to 942 USD / godzina kredytu i są pewne dodatkowe opłaty.

Istnieje wiele sposobów finansowania edukacji. Studenci przyjezdni mogą kwalifikować się do stypendium MSITM. Możesz ubiegać się o asystenturę absolwenta poprzez SAU College of Business, która obejmuje część czesnego.

Lub możesz ubiegać się o federalne pożyczki studenckie. Nasze Biuro Pomocy Finansowej SAU służy pomocą.

Wymagania stopnia

Wymagania dla tego programu składają się z trzech komponentów: komputera, rdzenia firmy i obieralnych. Minimalna wymagana liczba godzin absolwentów to 36, ale większość studentów pobiera 39-42 godzin kredytowych.

Wszystkie kursy wymienione poniżej to 3 godziny kredytowe. Podczas gdy program MSITM jest ukierunkowany na zarządzanie, studenci MSITM powinni znać język programowania wysokiego poziomu (preferowana jest Java).

Computer Core: wymagane 15 punktów

 • CSCI 560 Zarządzanie danymi
 • CSCI 570 Zaawansowane sieci komputerowe i transmisja danych (Warunek wstępny: CSCI 270 lub odpowiednik)
 • Analiza systemów CSCI 600 w przedsiębiorstwie
 • CSCI 640 Zagadnienia prawne i etyczne w zarządzaniu technologią informacyjną
 • CSCI 650 Zarządzanie projektem i sterowanie

Business Core: wymagane 9 kredytów. Weź jeden kurs z każdego obszaru umiejętności.

Umiejętności ludzi

 • MBA 690 Leadership Through People Skills
 • MOL 501 Leadership Theory
 • MOL 529 Rozwiązywanie konfliktów
 • MBA / MOL 621 Ludzkie zachowanie w organizacjach

Umiejętności organizacyjne

 • MBA 730 Międzynarodowe środowisko zarządzania
 • MBA 731 Zarządzanie całym kulturami
 • MBA 785 Zarządzanie zasobami ludzkimi
 • MOL 515 Podejmowanie decyzji i przywództwo
 • MOL 625 Wiodąca zmiana organizacyjna
 • MOL 645 Międzynarodowe problemy przywództwa

Umiejętności analityczne

 • MBA 600 Analiza danych i podejmowanie decyzji
 • MBA 606 Rachunkowość zarządcza
 • MBA 626 Ekonomia menedżerska
 • MBA 670 Operations Management

Electives: 12 kredytów

 • CSCI 515 Bezpieczeństwo komputera i sieci (Warunek wstępny: CSCI 270 lub odpowiednik)
 • CSCI 630 Information Assurance
 • CSCI 660 Komputery i handel
 • CSCI 740 Zarządzanie technologią informatyczną
 • CSCI 780 Tematy specjalne w systemach informatycznych
 • Badanie CSCI 790 (może być powtarzane do 6 godzin kredytowych)

Opcjonalnie: dla osób poszukujących zmiany w karierze lub poszerzenia bazy doświadczeń.

 • CSCI 775 Professional Internship (1 kredyt)

Rene Robinson '10, pracownik działu IT, armia amerykańska

Po dziewięciu latach programowania dla armii, René zapisał się do programu MSITM, aby przejść do zarządzania technologią informatyczną. "Musiałem nauczyć się procesów, które wykorzystują firmy spoza branży IT, aby zrozumieć i zmotywować pracowników, a program nauczania nie tylko zajmuje się najważniejszymi zagadnieniami w zarządzaniu IT, ale także daje nam znaczące, praktyczne doświadczenie". Teraz bierze na siebie więcej obowiązków.

Wstęp i aplikacja

W Ambrose rozumiemy, że podjęcie decyzji o dalszej edukacji poprzez studia podyplomowe jest inwestycją osobiście, zawodowo i finansowo. Wszyscy z nas w Master of Science w programie Information Technology Management są gotowi pomóc w procesie rekrutacji.

Procedura aplikacji

Aby ubiegać się o przyjęcie do programu Master of Science in Information Technology Management, kandydaci muszą przesłać następujące informacje do dyrektora programu:

 • Ukończony internetowy wniosek o przyjęcie absolwenta St. Ambrose University .
 • Uczniowie muszą także spełniać wymagania dotyczące uczestnictwa w programie (poniżej).

Terminy składania wniosków

Zgłoszenia i oficjalne stenogramy powinny zostać dostarczone do 1 stycznia 2019 r. Na okres wiosenny 2019 r., Aby zapewnić uwzględnienie w przyjęciu.

Warunki przyjęć

Oto wymagania, które musisz spełnić, aby ubiegać się o program MSITM:

 • Posiadaj tytuł licencjata w dowolnej dziedzinie
 • Skumulowany licencjat GPA co najmniej 2,8 / 4,0
 • Spełnij wszelkie wymagania wstępne dotyczące MSITM lub MBA. Wymagania wstępne licencjackie muszą być wypełnione literą C lub lepszą.
 • Minimalna ocena TOEFL iBT 85 lub IELTS 6,5 (dla studentów zagranicznych)

Akceptacja warunkowa

Jeśli nie spełniasz wymagań GPA, możesz ubiegać się o warunkowe przyjęcie w formie pisemnego odwołania do departamentu MSITM.

Program prowadzony przez:
Język angielski
Ostatnia aktualizacja May 13, 2019
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 2019
Sty 2020
Duration
3 semestry
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
Cena
942 USD
Czesne na rok akademicki 2018-19 za każdą godzinę kredytową
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019, Sty 2020
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019, Sty 2020

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa

SAU Esports - League of Legends Acer Invitational

SAU Esports- League of Legends Chicago All Star Event

Welcome Week (great for first-year students)

Athletics Video