Master of Science in Engineering (MSE) in Mechanical Mechanical

Informacje ogólne

Opis programu

Co wyróżnia program MSE UM-Flint?

Zapotrzebowanie na inżynierów rośnie, ponieważ coraz więcej firm poszukuje wykwalifikowanych specjalistów, którzy pomogą zbudować lepszy świat. Przygotuj się na skorzystanie z tej ekscytującej okazji dzięki programowi Master of Science in Engineering (MSE) w zakresie inżynierii mechanicznej na University of Michigan-Flint . Zaprojektowany, aby zaspokoić wyjątkowe potrzeby pracujących profesjonalistów, oferuje pełny lub niepełny plan zajęć z zajęciami na terenie kampusu oferowanymi wieczorem. Ten program zapewnia mentorską kadrę ekspertów, doświadczenie w świecie rzeczywistym, najnowocześniejszy sprzęt i wiele innych - dzięki czemu będziesz mieć wszystko, czego potrzebujesz, aby odnieść sukces na poziomie absolwenta i kontynuować karierę.

Silny wpływ ekonomiczny

W ramach programu studenci będą mogli zdobyć doświadczenie w świecie rzeczywistym, odpowiadając na potrzeby przemysłu w społecznościach. Inżynieria mechaniczna jest najbardziej zróżnicowaną dyscypliną inżynieryjną. Dlatego kariery w produkcji, przemyśle lotniczym, energetycznym, motoryzacyjnym, energetycznym, HVAC i biomedycznym można poprawić dzięki zaawansowanemu inżynierii mechanicznej. Silna baza absolwentów przyciąga uwagę branży i pomaga w rozwoju nowych firm rozpoczynających działalność, które są niezbędne dla rozwoju gospodarczego. Ponadto program ten zapewnia usługi publiczne i społeczne dla Flint, hrabstwa Genesee i stanu Michigan.

Możliwości badawcze

Działania badawcze programu są wysoce interaktywne z naszymi profesorami z University of Michigan, a także ze społecznością i przemysłem. Nasze najnowocześniejsze eksploracje pomogą absolwentom MSE w szkoleniach i edukacji niezbędnej do rozwoju kariery w przemyśle, rządzie i środowisku akademickim.

Wydział Ekspertów

Kursy MSE w inżynierii mechanicznej prowadzone są przez wykładowców, którzy wnoszą do swojej wiedzy profesjonalną wiedzę i doświadczenie. Członkowie wydziału UM-Flint są regularnie publikowani i biorą udział w bieżących badaniach, pisaniu wniosków i innych działaniach naukowych. Są również oddanymi mentorami, którzy poprowadzą cię i pomogą w praktycznym zastosowaniu lekcji w klasie.

Zasoby UM

W ramach znanego na całym świecie systemu University of Michigan studenci UM-Flint mogą korzystać z dodatkowych zasobów, wiedzy i kontaktów w kampusach Ann Arbor i Dearborn. „Kukurydza i niebieski na wskroś”, nasza wspierająca społeczność zapewnia studentom nieocenioną pomoc w badaniach, tworzeniu sieci i innych inicjatywach.

Małe klasy

Ukończysz MSE małą grupą studentów, którzy podzielają twoją pasję do rozwiązywania problemów, innowacji i zarządzania projektami. Ta struktura kohort pozwala na dużą interakcję, umożliwiając rozwój silnej sieci wsparcia rozwoju osobistego i zawodowego. Projekty programów nauczania tworzą środowisko współpracy, które pomaga budować umiejętności praktyczne i techniczne.

Inżynieria mechaniczna (MSE)

Program inżynierii mechanicznej Master of Science in Engineering (MSE) zapewnia studentom silne doświadczenie w zakresie zasad inżynierii mechanicznej i dogłębną znajomość najnowszych technologii w tej dziedzinie, która wykracza poza doświadczenie licencjackie. Program ma na celu zaspokojenie wyjątkowych potrzeb pracujących profesjonalistów.

Wymagania wstępne

 • EGR 230 - Statyka (3).
 • EGR 260 - Mechanika ciał odkształcalnych (3).
 • EGR 280 - Nauka o materiałach inżynierskich (3).
 • EGR 315 - Projektowanie elementów maszyn (3).
 • EGR 350 - Mechanika płynów (3).
 • EGR 353 - Termodynamika (3).
 • EGR 370 - Dynamika (3).

Wymagania

A. Kursy podstawowe (12 punktów)

 • EGR 511 - Zaawansowana mechanika materiałów (3).
 • EGR 532 - Zaawansowana termodynamika (3).
 • EGR 540 - Zaawansowana dynamika i kontrola (3).
 • EGR 550 - Zaawansowana mechanika płynów (3).

B. Electives (12 punktów)

 • Cztery kursy EGR dla absolwentów lub trzy kursy EGR dla absolwentów i kurs AUE. Maksymalnie 9 punktów na kursach prowadzonych zarówno na poziomie licencjackim, jak i magisterskim (obecnie EGR 510, EGR 551) i minimalna ocena B (3,0) w każdym z nich.

C. Opcja wyboru (6 punktów)

Jedna z następujących opcji:

Opcja pracy dyplomowej

Studenci wybierający opcję pracy magisterskiej muszą zapewnić doradcę pracy magisterskiej i zapisać się na dwa kursy pracy magisterskiej. Warunkiem zaliczenia tych kursów jest pomyślne ukończenie i obrona pracy dyplomowej. Wszystko to musi być zgodne ze standardami uniwersyteckimi.

Uwaga: Niezależny kurs studiów nie jest dozwolony w celu spełnienia wymagań programu w ramach opcji pracy dyplomowej.

 • EGR 595 - praca magisterska I (3).
 • EGR 596 - praca magisterska II (3).

Opcja nie-Thesis

 • Dwa dodatkowe kursy dla absolwentów EGR lub AUE i zadowalające wyniki na egzaminie końcowym na poziomie magisterskim.

Uwaga: Tylko jeden niezależny kurs studiów jest dozwolony w celu spełnienia wymagań programu w ramach opcji bez pracy dyplomowej. Zobacz także uwagę w punkcie B.

Przeniesienie kredytu

Za zgodą koordynatora ds. Absolwentów inżynierii studenci mogą przenosić lub wybierać jako absolwenci niebędący kandydatami na stopień (NCFD), do sześciu punktów na studiach inżynierskich.

Wstęp

Wymagania

 • Licencjat z inżynierii mechanicznej uzyskany w regionalnie akredytowanym college'u lub uniwersytecie
 • Minimalna ogólna średnia ocen licencjackich 3,0 w skali 4,0
 • Ukończenie egzaminu dyplomowego (GRE)

Nie masz wykształcenia inżynierskiego?

Przyszli studenci z innych dziedzin inżynierii mogą być również brani pod uwagę przy przyjęciu do programu. Student, który nie uzyskał stopnia licencjata w dziedzinie inżynierii mechanicznej, może być zobowiązany do ukończenia studiów inżynierskich w mechanice przed regularnym przyjęciem do programu.

Zastosowanie

Aby wziąć pod uwagę przyjęcie, złóż wniosek online poniżej. Inne materiały można przesłać pocztą elektroniczną na adres FlintGradOffice@umich.edu lub dostarczyć do Office of Graduate Programs, 251 Thompson Library.

 • Wniosek o przyjęcie na studia wyższe
 • Opłata aplikacyjna 55 USD (bezzwrotna)
 • Oficjalne transkrypcje ze wszystkich szkół wyższych i uniwersytetów
 • Wyniki GRE (ogólnie) wysłane na kodeks instytucjonalny University of Michigan-Flint nr 1853
 • Dwa listy polecające. Zalecenia powinny pochodzić od osób zaznajomionych z twoją pracą w środowisku akademickim lub zawodowym, które mogą komentować twoje umiejętności krytycznego myślenia, twoją zdolność do podejmowania niezależnych projektów i zdolność do współpracy z kolegami. Elektroniczne wnioski o rekomendacje są wysyłane w ramach procesu składania wniosku online.
 • Deklaracja celu: Opisz swoje cele studiów podyplomowych i powody wyboru tego programu. Oświadczenia mogą być składane online podczas procesu aplikacyjnego lub wysyłane pocztą elektroniczną na adres FlintGradOffice@umich.edu.

Daty aplikacji

Prześlij wszystkie materiały aplikacyjne do Office of Graduate Programs do godziny 17:00 w dniu upływu terminu składania aplikacji. Ten program oferuje stały dostęp z comiesięcznymi recenzjami aplikacji. Aby wziąć pod uwagę przyjęcie, wszystkie materiały aplikacyjne należy złożyć w dniu lub przed:

 • Jesień - 1 maja (gwarantowane wynagrodzenie / międzynarodowy termin dla studentów *)
 • Jesień - 1 sierpnia (jeśli pozwala na to miejsce, tylko obywatele USA i stali rezydenci)
 • Zima - 1 października (gwarantowane wynagrodzenie / międzynarodowy termin dla studentów)
 • Zima - 15 listopada (jeśli pozwala na to miejsce, tylko obywatele USA i stali rezydenci)

* Do tej daty studenci muszą ubiegać się o stypendia, granty i staże naukowe.

Ubieganie się jako student zagraniczny

Studenci zagraniczni są zobowiązani do przesłania dodatkowej dokumentacji, aby wziąć udział w programie.

Międzynarodowe wymagania

Oprócz materiałów wymaganych od wszystkich studentów, studenci zagraniczni muszą dostarczyć dodatkową dokumentację w momencie składania wniosku:

 • Zaświadczenie o ukończeniu studiów lub dyplom wskazujące na nadanie stopnia licencjata i datę jego przyznania. (Jeśli uczęszczałeś do szkoły wyższej lub uniwersytetu, która zawiera informacje na temat dyplomu w transkrypcji lub arkuszu znaku, zaświadczenie lub dyplom nie jest konieczne)
 • Znajomość języka angielskiego: Jeśli angielski nie jest Twoim językiem ojczystym, musisz wykazać się biegłą znajomością języka angielskiego.
 • Certyfikat finansowy: Studenci zagraniczni ubiegający się o wizę F-1 muszą złożyć formularz Oświadczenia o pomocy finansowej wraz z dokumentacją uzupełniającą. Dostęp do tego dokumentu można uzyskać za pośrednictwem usługi iService. Służy do ustalenia, czy masz prawo do przyjęcia.

Nie ma za co, wideo:

Ostatnia aktualizacja Sty 2020

Informacje o uczelni

Founded in 1956 on a commitment to bring a quality Michigan education to Flint and the surrounding area, UM-Flint has done exactly what we set out to do. In the process, we’ve welcomed a record number ... Czytaj więcej

Founded in 1956 on a commitment to bring a quality Michigan education to Flint and the surrounding area, UM-Flint has done exactly what we set out to do. In the process, we’ve welcomed a record number of students into our classrooms, equipping them with the knowledge, experiences, and skills to make lasting contributions to the businesses, organizations, and communities they help shape. We invite you to see how our students, faculty, staff, and campus are making a real difference. Pokaż mniej