Magister marketingu cyfrowego

Informacje ogólne

Opis programu

Zostań Digital Marketer, doskonaląc umiejętności w zakresie strategii marketingu cyfrowego i planowania marketingowego, UX, content marketingu, marketingu przychodzącego, marketingu e-mailowego, optymalizacji pod kątem wyszukiwarek (SEO), marketingu w wyszukiwarkach (SEM), generowania leadów, mediów społecznościowych, e-commerce , zarządzanie reputacją online i marketing afiliacyjny.

Data początkowa Trwanie Opcje nauki Czesne Sukces teraz Średnia wypłata
15 września 2020 r 12-18 miesięcy Nomad lub online 5400 USD + 15% dochodu przez dwa lata
lub z góry 18 000 $
Płać tylko, jeśli dostaniesz pracę 70 000 USD - 110 000 USD

Program studiów magisterskich z naciskiem na zatrudnienie

Master of Digital Marketing został zaprojektowany, aby pomóc Ci rozwinąć zaawansowane zrozumienie podstawowych koncepcji leżących u podstaw marketingu cyfrowego i sprzedaży. Oprócz zdobycia praktycznych umiejętności potrzebnych do wdrażania i zarządzania skutecznymi cyfrowymi strategiami marketingowymi, rozwiniesz także krytyczną wiedzę specjalistyczną poprzez badania i rozwój swojego projektu magisterskiego. Proces ten potwierdza pedagogikę edukacyjną w programie - z ustrukturyzowanymi efektami uczenia się oraz treścią i kryteriami oceny dostosowanymi do celu.

Kwalifikacje tego mistrza wzmocnią Twój status popytowego, wpływowego specjalisty cyfrowego. Po zakończeniu programu będziesz mógł wykorzystać swoją wiedzę cyfrową, aby pokonywać wszelkie wyzwania w swojej karierze.

Studenci będą brać udział w 10 kursach w ciągu 1 roku. Poza kursami podstawowymi Contech oferuje kursy niekwalifikowane w zakresie rozwoju osobistego i zatrudnienia, aby zwiększyć postępy w zatrudnianiu jeszcze przed ukończeniem studiów.

Będziesz aktywnie uczestniczyć w programach Practicum, w których będziesz miał okazję wykorzystać swoje umiejętności, pracując nad trudnymi problemami z rzeczywistymi danymi udostępnianymi przez organizacje sponsorujące. Practicum trwa siedem miesięcy i kończy się raportem na poziomie wykonawczym i prezentacją dla organizacji pracodawców.

122280_MSDM.png

Proces aplikacji

Krok 1 Aplikacja

Wypełnij formularz zgłoszeniowy. To zajmuje tylko kilka minut.

 • Bachelor's Business Administration lub dowolny stopień Bachelor z 2-letnim doświadczeniem w branży Business Administration lub zarządzania.
 • CV lub konto LinkedIn
 • IELTS 6,0 lub TOEFL 550 / Dowód wcześniejszego studiowania w języku angielskim przez co najmniej trzy lata.

Krok 2 Wybór

Nasza rada akademicka sprawdzi twoje zgłoszenie i zostaniesz poproszony o przesłanie dokumentów potwierdzających. Możesz także zostać wezwany na rozmowę w celu podjęcia ostatecznej decyzji.

Krok 3 Rejestracja

Po dokonaniu wyboru możesz ukończyć proces aplikacyjny, płacąc za aplikację i czesne oraz podpisując umowę rejestracyjną.

2 sposoby nauki

Nomad World Tour

122569_NomadWorldTour.png

Contech Nomad Studenci korzystają z życia i nauki w czterech różnych miastach świata, San Francisco, Nowym Jorku, Berlinie i Singapurze (jako bonus, wakacje na Bali). Co 3 miesiące studenci Nomad podróżują z kolegami z klasy do następnego miejsca, pozostają razem, spotykają się z lokalnymi społecznościami technologicznymi i oczywiście współpracują z lokalnymi pracodawcami.

Studenci Contech Nomad korzystają z:

 • Doświadczanie różnych kultur
 • Spotkanie z lokalnymi pracodawcami
 • Tworząc dożywotnią więź z kolegami z klasy
 • Dostosowanie stylu życia nomadów

Online Wybierz swoje miasto

122570_OnlineOption.png

W przypadku studentów studiów niestacjonarnych studenci Contech mają do zaoferowania 9 miesięcy studiów online i 3 miesiące studiów w wybranym mieście. Realizacja programu jest zorganizowana online, dlatego zazwyczaj musisz uczestniczyć w wykładach na cztery wieczory w tygodniu i warsztatach weekendowych w formie instrukcji online, warsztatów, mentoringu 1-1 i grupowych studiów przypadków.

hand, commercial, science and technology4832970 / Pixabay

Twój zestaw umiejętności marketingu cyfrowego

Zdobądź umiejętności, których poszukuje branża:

 • Płatne ekspertyzy reklamowe w mediach społecznościowych
 • Umiejętności w sprzedaży
 • Specjalistyczna wiedza na temat kanału marketingowego
 • Umiejętność obiektywnego myślenia
 • Zdolność do przeprowadzania i analizowania kroplowych kampanii marketingowych
 • Mieszanka kreatywności i umiejętności analitycznych
 • Dobre kopiowanie i wizualne opowiadanie historii
 • Sympatyczna osobowość
 • Wytrawny autopromocja
 • Zrozumienie zwięzłości
 • Umiejętność analizy mierzalnych wskaźników
 • Umiejętność słuchania
 • Zwinność
 • Podstawowe umiejętności projektowania

Marketing cyfrowy stał się istotną częścią zarządzania marketingowego praktycznie każdej firmy w każdej branży. Online Master in Digital Marketing ma na celu edukację studentów i zapewnienie, że są przygotowani na wyzwania współczesnej cyfrowej transformacji gospodarki międzynarodowej, które wymagają umiejętności wielozadaniowości, umiejętności uczenia się i adaptacji, elastyczności i łączności.

Master of Digital Marketing zapewnia studentom umiejętności wymagane w branży marketingu cyfrowego i uczy ich zarządzania zintegrowanym systemem różnych kanałów komunikacji, platform, narzędzi i modeli marketingu cyfrowego na różnych rynkach międzynarodowych. Master of Digital Marketing pomaga uczniom odkryć dynamiczną i złożoną dziedzinę marketingu cyfrowego i zapewnia zarówno wiedzę teoretyczną, jak i praktyczną.

Główne obszary objęte programem to zarządzanie stronami internetowymi, UX, marketing e-mailowy, strategia marketingu cyfrowego i planowanie marketingowe, optymalizacja pod kątem wyszukiwarek (SEO), content marketing, generowanie leadów, marketing przychodzący, marketing w wyszukiwarkach (SEM), zarządzanie reputacją online, webinaria, marketing partnerski, media społecznościowe i e-commerce.

Absolwenci Master of Digital Marketing będą mogli pracować z różnymi urządzeniami elektronicznymi na różnych rynkach międzynarodowych. Zdobędą umiejętności analityczne i wysoki poziom wiedzy specjalistycznej w zakresie analizy dużych zbiorów danych, umiejętności komunikacyjnych i inteligencji kulturowej, ducha przedsiębiorczości oraz innowacyjnego rozwiązywania problemów oraz zaawansowanych umiejętności kierowniczych i przywódczych. Studenci Online Master in Digital Marketing studiują koncepcje i strategie marketingu cyfrowego i e-commerce oraz wykorzystują technologie poprzez warsztaty, studia przypadków i praktyczne symulacje. Studenci studiów magisterskich z marketingu cyfrowego przechodzą przez zmieniające życie doświadczenie zarówno na poziomie osobistym, jak i zawodowym i wkraczają w świat innowacji i nowych możliwości kariery w międzynarodowym środowisku marketingu cyfrowego. Uczenie się od aplikacji cyfrowych najnowocześniejszych dostępnych na kampusie online, nawiązywanie kontaktów z profesjonalistami z branży oraz projekty marketingu cyfrowego w świecie rzeczywistym pomagają uczniom rozwijać swoje umiejętności.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

Contech is a novel university of applied sciences focused on the software-based economy of tomorrow. “Contech Students” are provided with studying and take advantage of living and learning in four dif ... Czytaj więcej

Contech is a novel university of applied sciences focused on the software-based economy of tomorrow. “Contech Students” are provided with studying and take advantage of living and learning in four different world cities, San Francisco, New York, Berlin and Singapore (and vacation in Bali, wow!). Pokaż mniej