Read the Official Description

Science for Energy and Sustainability (SES) to dwuletni interdyscyplinarny utwór w ramach programów magisterskich Chemia i fizyka i astronomia. Łączy on "twarde" badania naukowe z analizą problemów społecznych, modeli biznesowych i regulacji rządowych. Jest to wspólny program studiów z Vrije Universiteit Amsterdam, dzięki czemu można korzystać z wiedzy specjalistycznej, sieci i projektów badawczych na obu uniwersytetach.

Czy nauka dla energii i zrównoważonego rozwoju w Amsterdamie jest dla mnie utworem?

To jest, jeśli:

  • są zainteresowani zrównoważoną chemią i katalizą
  • chcemy stać się (bardziej) świadomi naukowych, technologicznych i społecznych wyzwań dla naszej przyszłości
  • chcą nauczyć się, jak rozwijać zasoby energii odnawialnej, promować zrównoważony rozwój i wydajniej wykorzystywać zasoby
  • chcą studiować rozwój rozwiązań technologicznych w zakresie globalnych problemów energetycznych i zrównoważonego rozwoju, a także kontekst społeczny globalnych wydarzeń w tej dziedzinie
  • chcemy rozpocząć karierę, która koncentruje się na opracowywaniu trwałych rozwiązań dla naszej obecnej, pilnej sytuacji globalnej w zakresie energii, klimatu i zrównoważonego rozwoju.

Co ma do zaoferowania Science for Energy and Sustainability w Amsterdamie?

Ścieżka Science for Energy and Sustainability to program skierowany na zewnątrz, ukierunkowany na najnowocześniejsze badania w zakresie energii i zrównoważonego rozwoju. Daje ci umiejętności i wiedzę, aby przejść od zrozumienia najnowocześniejszych, do faktycznie rozwijających się nowych zrównoważonych technologii, które można wdrożyć w społeczeństwie.

Program pozwala na bardzo elastyczny program nauczania, obejmujący głównie chemię lub dodatkową fizykę lub kursy zorientowane na biznes; Jako taki obejmuje szeroki obszar gorących tematów, takich jak:

  • gospodarka oparta na biologii
  • Zielona Chemia
  • konwersja energii fotofizycznej i fotochemicznej
  • technologie energii odnawialnej
  • komórki biosolarne i kataliza dla zrównoważonej syntezy i konwersji energii.

Wspólny program studiów z VU Amsterdam

Science for Energy and Sustainability to utwór w programie studiów magisterskich Chemistry, wspólny program studiów na University of Amsterdam i Vrije Universiteit Amsterdam. Kursy odbywają się w lokalizacjach obu uczelni. UvA i VU wspólnie wydają dyplom absolwentom. Jako student chemii w Amsterdamie korzystasz z wiedzy, sieci i projektów badawczych zarówno na uniwersytetach, jak iw powiązanych instytutach badawczych.

Perspektywy rozwoju kariery

Program szkoli studentów, aby stali się niezależnymi badaczami w rozwijającej się dziedzinie energii

Absolwenci mają kwalifikacje do wykonywania studiów doktoranckich. Są również dobrze przygotowani do kariery zawodowej jako chemik lub fizyk w przemyśle, biznesie lub innych odpowiednich sektorach, takich jak firmy energetyczne. Szeroka edukacja, obejmująca zarówno aspekty naukowe, jak i biznesowe / kierownicze, w szczególności umożliwia absolwentom uczestnictwo w działaniach doradczych i politycznych firm i rządów w zakresie nauki, energii i zrównoważonego rozwoju.

Program taught in:
Język angielski
University of Amsterdam

See 180 more programs offered by University of Amsterdam »

Last updated October 21, 2018
Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
24 miesięcy
W pełnym wymiarze godzin
Cena
2,060 EUR
Opłaty za studia w roku akademickim 2018-2019 wynoszą: 2060 EUR studentów z UE / EOG rocznie; studenci spoza UE / EOG 13 300 EUR rocznie. Mogą obowiązywać dodatkowe opłaty.
Deadline
Skontaktuj się ze szkołą
Dutch students: 1. EU/EEA students: 1 May Non-EU/EEA students: 1 February
By locations
By date
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline
Skontaktuj się ze szkołą
Dutch students: 1. EU/EEA students: 1 May Non-EU/EEA students: 1 February

Wrześ. 2019

Location
Application deadline
Skontaktuj się ze szkołą
Dutch students: 1. EU/EEA students: 1 May Non-EU/EEA students: 1 February
Data końcowa