Master of Science in Business

Informacje ogólne

Opis programu

Magister biznesu to wysokiej jakości program, który przygotowuje absolwentów z wykształceniem innym niż biznes / ekonomia do karier związanych z zarządzaniem.

Zarys

Magister biznesu zapewnia solidne podstawy zarządzania absolwentom niebędącym przedsiębiorcami. Program wprowadza studentów w podstawowe obszary biznesu i zapewnia im umiejętności analityczne i miękkie, aby odnieść sukces w dzisiejszym miejscu pracy. Studenci przygotują się do kariery menedżerskiej, dodając wiedzę biznesową do swoich poprzednich szkoleń akademickich.

Kluczowe cechy

 • Poziom podstawowy: licencjat inny niż biznes lub ekonomia
 • Czas trwania: 3 lub 4 semestry
 • Harmonogram: Pełny etat
 • Profil: Niedawni absolwenci do 2 lat doświadczenia zawodowego
 • Język programu: w pełni nauczany w języku angielskim
 • Zatrudnienie: 2/3 studentów znalazło pracę przed ukończeniem studiów

Przegląd

Magister biznesu to wysokiej jakości program w ogólnym zarządzaniu przeznaczony dla studentów z dyplomami z różnych dziedzin, innych niż biznes czy ekonomia.

Program zapewni absolwentom solidne podstawy w podstawowych obszarach zarządzania. Zdobędziesz wiedzę, narzędzia analityczne i kompetencje niezbędne do udanej kariery menedżerskiej.

Magister biznesu uzupełnia i umożliwi Ci skorzystanie ze szkolenia licencjackiego. Możesz przenieść wiedzę zarządczą na studia licencjackie lub rozpocząć karierę w interesującym Cię obszarze biznesowym. Nasze biuro rozwoju kariery pomoże Ci w określeniu i osiągnięciu celów zawodowych.

Struktura programu

1. semestr Drugi semestr

 • Ćwiczenia
 • Laboratorium akceleratora kariery
 • Doświadczenie międzynarodowe (opcjonalnie)
 • Praktyki letnie (opcjonalnie)

3. semestr

 • Projekt dyplomowy

CATÓLICA-LISBON MSc Class 2018

 • 400 studentów rocznie
 • 48% studentek
 • 23 Średni wiek
 • 35 narodowości
 • 50% studentów zagranicznych w klasie
 • Średnie doświadczenie zawodowe z 6 miesięcy

Warunki przyjęcia

 • Absolwenci ze stopniem w dziedzinie innej niż biznes lub ekonomia, którzy chcą uzyskać solidne zrozumienie podstawowych obszarów zarządzania w ramach przygotowań do kariery związanej z zarządzaniem.
 • Profesjonalne doświadczenie / staż (do 2 lat), międzynarodowa ekspozycja (wymiana, szkoła letnia lub staż zagraniczny) i dodatkowe osiągnięcia są wysoko cenione przez Jury Rekrutacyjne.

Proces aplikacji

Jak złożyć wniosek

Uruchom aplikację online, podaj nam swoje dane osobowe, prześlij obowiązkowe dokumenty i opłać opłatę aplikacyjną. Jury Rekrutacyjne dokonuje przeglądu wniosków wkrótce po każdym terminie.

Czesne

 • 3-semestrowy tor 11.800 €
 • Ścieżka 4-semestralna (z opcjonalnym semestrem wymiany ) 13 800 €

Uwaga: opłata za rozpatrzenie wniosku nie jest wliczona w całkowitą opłatę. Opłaty za zgłoszenie i rejestrację nie podlegają zwrotowi.

Stypendia

Stypendium Católica Top S.

Católica Top to program stypendialny przeznaczony dla studentów o wybitnych osiągnięciach akademickich.

Program ten, realizowany przez CATÓLICA-LISBON , pozwala studentom o wysokim potencjale ukończyć studia magisterskie z częściowym zrzeczeniem się czesnego za regularny przebieg programu (3 semestry w naszej szkole; z wyłączeniem semestru wymiany).

Zachęcamy wybitnych studentów do ubiegania się o to stypendium podczas przyjęcia.

Uwaga: Studenci studiów podwójnych i wspólnych mogą otrzymać stypendium tylko w pierwszym roku.

Kariera: zanurzenie w świecie korporacyjnym

Od pierwszego dnia, CATÓLICA-LISBON wspiera Cię przez całą drogę akademicką, przygotowując Cię do wyzwań rynku pracy, zapewniając Ci umiejętności, które otwierają drogę do udanej kariery zawodowej.

 • 93% zatrudnionych w ciągu 3 miesięcy od ukończenia studiów
 • 71% zatrudnionych przed zakończeniem programu magisterskiego

Dlaczego CATÓLICA-LISBON Masters?

 • TOP 10 na świecie w karierze (ranking FT)
 • TOP 10 najbardziej dynamicznych ekosystemów przedsiębiorczości w Europie
 • Lizbona jest gospodarzem Szczytu Sieci od 2016 r. I zajmuje 5. miejsce w rankingu europejskim miastem, które uruchomi twój start-up. (według badania Startup Heatmap Europe 2016)

Co sprawia, że ​​jest to niezwykłe połączenie:

122337_rsz_why-cl-masters-management.png

Dlaczego Lizbona?

Lizbona, "miasto siedmiu wzgórz", jest polityczną i ekonomiczną stolicą Portugalii. Rozciąga się wzdłuż północnego brzegu rzeki Tag w najbardziej wysuniętym na zachód kraju kontynentalnej Europy.

Znana również jako "białe miasto", prawie stała obecność słońca i rzeki Tag zmienia Lizbonę w lustro tysiąca kolorów, podkreślając unikalną architekturę i piękno miasta.

Lizbona oferuje wszystkie atrakcje, jakich można oczekiwać od przyciągania gwiazd w Portugalii, a jednocześnie o połowę zamieszania w innych europejskich stolicach. Gotyckie katedry, majestatyczne klasztory, urocze muzea, wspaniała kuchnia i najlepsze piaszczyste plaże w Europie to tylko niektóre z cech, które sprawiają, że Lizbona jest jednym z najlepszych miast do nauki i życia.

122338_rsz_why-lisbon-management-final-4.png

Poznaj naszych uczniów

„Tym razem naprawdę zrobiłem różnicę!” Gregor Gmür

„Zmotywowani profesorowie, personel uniwersytecki i międzynarodowe ciało studenckie podczas moich studiów udowodniły, że mam rację”. Johanna Friess

„Czuję, że dzięki temu stałem się silniejszym kandydatem i, mam nadzieję, lepszym profesjonalistą”. Sofia Falcão

„ CATÓLICA-LISBON była najlepszą decyzją mojego życia”. Matthias Berchtold

„ CATÓLICA-LISBON pomaga ci rozwijać to, czego potrzebujesz, aby iść bez ograniczeń”. Alberto Ippolito Ferreira

„ CATÓLICA-LISBON spełniła wszystkie moje oczekiwania, zapewniając mi głęboko wymagające, interesujące i aktualne wykształcenie.” Francesca Leone

„Wykształcenie, które CATÓLICA-LISBON w CATÓLICA-LISBON będzie bardzo cenne dla mojej przyszłej kariery”. Eirik Thorsen

„ CATÓLICA-LISBON tworzy wyjątkowe doświadczenie edukacyjne z wieloma możliwościami w obszarach akademickich i zawodowych”. Harm-Julian Schumacher

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

Founded more than 40 years ago, Católica-Lisbon is a leading School of Economics and Management in Portugal. Located in the heart of Lisbon, Católica-Lisbon has a long-standing reputation for innovati ... Czytaj więcej

Founded more than 40 years ago, Católica-Lisbon is a leading School of Economics and Management in Portugal. Located in the heart of Lisbon, Católica-Lisbon has a long-standing reputation for innovative teaching and rigorous academic research. The school is strongly committed to intellectual rigor, critical thinking, and academic excellence. Pokaż mniej