Master of Science in Behavioral Psychology (MS)

Informacje ogólne

Opis programu

Pepperdine University GSEP nie oferuje pełnych stypendiów. Możesz przeczytać więcej o dostępnych możliwościach dla nowych studentów tutaj. Pepperdine University GSEP oferuje również pomoc absolwenta, pomoc dydaktyczną i możliwości pomocy w badaniach. GSEP nie zapewnia zwrotu czesnego.

Szkolenie w świecie rzeczywistym dla kariery w zakresie analizy zachowań (ABA)

Nasz nowy program Master of Science in Behavioral Psychology ma na celu przygotowanie studentów do kariery w zakresie analizy zachowań (ABA). Studenci staną się wysoce kompetentnymi praktykami w tej wysoko rozwiniętej dziedzinie, zdobywając wiedzę i doświadczenie niezbędne do leczenia dzieci i dorosłych z zaburzeniami ze spektrum autyzmu. Absolwenci uzyskują przygotowanie akademickie wymagane do uzyskania statusu analityka zachowania certyfikowanego przez zarząd (BCBA) za pośrednictwem zespołu ds. Certyfikacji Behavior Analyst.

Omówienie programu

Oprócz rygorystycznego studium teoretycznego uwzględniamy trzy semestry praktyki. Daje to uczniom możliwość rozpoczęcia czasu potrzebnego na certyfikację. Uczniowie aktualnie pracujący w ustawieniach ABA mogą rozpocząć nadzorowaną pracę w terenie przy użyciu BCBA w swoich ustawieniach pracy i naliczać godziny w pierwszym semestrze w programie. Studenci, którzy właśnie wejdą na to pole, otrzymają pomoc w znalezieniu miejsc pracy w terenie po ukończeniu pierwszego semestru zajęć podstawowych.

Korzyści programu

 • Tradycyjny format szkolny, który spotyka się przede wszystkim wieczorem, aby jak najlepiej służyć profesjonalistom
 • Małe klasy, które zapewniają mentoring wykładowców, bliską interakcję z rówieśnikami oraz optymalny rozwój intelektualny i zawodowy
 • Wspierające środowisko uczenia się i wykładowców, którzy mają wzorowe osiągnięcia naukowe i doświadczenie zawodowe
 • Model uczonego-praktyka, który integruje teorię i najlepsze praktyki
 • Dostępny kampus dla absolwentów w West Los Angeles znajduje się tuż przy autostradzie 405

Kluczowe fakty

 • Długość programu / jednostki: 1,5-2 lata / 36 jednostek
 • Koszt jednostkowy: 1,225 USD
 • Rozpocznij terminy: jesień, wiosna, lato
 • Lokalizacja kampusu: West Los Angeles (Należy pamiętać, że wybrany kampus nie może być zagwarantowany, oferta Campus jest zależna od dostępności i może ulec zmianie).

Terminy składania wniosków

 • Ostateczny termin 2018 Ostateczny termin: 6 sierpnia 2018, 23.59 PST

Uwaga: Przyjęcia do tego programu są toczne. Wnioski otrzymane po terminie są sprawdzane, a studenci są przyjmowani na podstawie dostępnej przestrzeni.

 • Lekcje wiosenne rozpoczną się w styczniu.
 • Jesienne zajęcia rozpoczynają się we wrześniu.

Warunki przyjęć

Aby szybko przetworzyć aplikację, akceptujemy wyłącznie elektroniczne materiały aplikacyjne.

Aby ubiegać się o ten program, prześlij:

 • Twój wniosek o przyjęcie z bezzwrotną opłatą manipulacyjną.
 • Oficjalne transkrypcje studentów z akredytowanych szkół wyższych, które ukończyły studia licencjackie za pośrednictwem jednej z następujących zatwierdzonych firm:
  • National Student Clearinghouse
  • Pergamin
  • eSCRIP-SAFE
  • Kandydaci, którzy ścigają się z kawalerami w momencie składania wniosku, powinni złożyć trwający (bieżący) transkrypt i będą musieli złożyć końcowy odpis, wykazujący stopień ukończenia studiów po ukończeniu studiów licencjackich. Prosimy o przesłanie wszystkich transkryptów na adres gsep-admissions@pepperdine.edu.
 • Dwa profesjonalne rekomendacje od osób, które znają Twoje kompetencje akademickie i zawodowe, korzystając z naszego formularza rekomendacji. Zalecenia powinny świadczyć o twoich kompetencjach, charakterze i potencjale i / lub umiejętności jako specjalisty zdrowia psychicznego. Twoi rekomendujący powinni wysłać wypełnione formularze pocztą elektroniczną na adres gsep-admissions@pepperdine.edu.
 • 2-5-stronicowa deklaracja celu opisująca dotychczasowe szkolenie i doświadczenie, aktualne zainteresowania, przyszłe cele zawodowe i przyczyny zgłoszenia do programu, wysłana na adres gsep-admissions@pepperdine.edu.
 • (Opcjonalnie) Jeśli twoja matura lub stopień mistrzowski w stopniu magistra jest niższy niż 3,0 lub szukasz wyjątku od naszego wymagania egzaminu TOEFL, wypełnij nasz Formularz żądania wyjątku i prześlij go e-mailem na adres gsep-admissions@pepperdine.edu.

Jeśli masz tytuł Master of Arts w dziedzinie psychologii lub Master of Arts w dziedzinie psychologii klinicznej z naciskiem na małżeństwo i terapię rodzinną, możesz mieć możliwość przeniesienia 12 jednostek podstawowych kursów fundacji. Jednak kursy te musiały zostać podjęte w ciągu ostatnich siedmiu lat i muszą pochodzić z instytucji akredytowanej regionalnie. Ostateczna decyzja jednostek transferowych zostanie podjęta przez dyrektora programowego.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

The Pepperdine University Graduate School of Education and Psychology is part of a pioneering tradition. We value academic excellence, innovative leadership and work that serves the greater good.

The Pepperdine University Graduate School of Education and Psychology is part of a pioneering tradition. We value academic excellence, innovative leadership and work that serves the greater good. Pokaż mniej
Los Angeles , Los Angeles , Irvine , Los Angeles , Los Angeles , Calabasas , Malibu + 6 Więcej Mniej