Master of Science in Accountancy (MSA)

Informacje ogólne

Przeczytaj więcej o tym programie na stronie internetowej szkoły

Opis programu

Master of Science in Accountancy (MSA) to 30-stopniowy program studiów mający na celu pomóc uczniom z różnych środowisk w zdobyciu umiejętności zawodowych księgowych. Ten stopień pozwala studentom, którzy mają licencjackie rachunki, poszerzyć swoją wiedzę biznesową o zajęcia z systemów informatycznych i finansów. Studenci, którzy są nowi w dziedzinie rachunkowości, mogą zdobyć umiejętności do kontynuowania kariery w tej dziedzinie. W tym stopniu studenci mogą realizować opcję profesjonalnej rachunkowości lub opcję systemów informatycznych rachunkowości.

Studenci generalnie przyjmowani są do programu Master of Science in Accountancy (MSA) w każdym semestrze jesiennym.

135254_coins-currency-investment-insurance-128867.jpeg

Praca na kursie MSA

Studenci z nie rozliczającymi się stopniami licencjackimi z regionalnych instytucji akredytowanych (lub międzynarodowych odpowiedników) muszą ukończyć niektóre kursy przygotowawcze, aby przygotować się do bardziej zaawansowanych zajęć dla absolwentów. Kursy Fundacji sprzed MSA i kursy sprawozdawczości finansowej sprzed MSA wymieniono poniżej. Ci, którzy potrzebują kursów sprawozdawczości finansowej przed MSA i przed MSA, mogą rozpocząć te kursy latem. Poziom kursu (stopień lub licencjat) i kolegium, w którym odbywają się kursy, są elastyczne. Jednak wskazane jest uczęszczanie do akredytowanej szkoły biznesu.

Studenci, którzy ukończyli już podobne kursy na poziomie licencjackim lub magisterskim, mogą ubiegać się o zwolnienia. Wnioski o zwolnienie będą rozpatrywane indywidualnie dla każdego przypadku, biorąc pod uwagę takie czynniki, jak pochodzenie studenta, doświadczenie zawodowe, uzyskane oceny i daty podjęcia podobnych kursów. Skontaktuj się ze szkołą rachunkową, aby uzyskać wskazówki na temat rezygnacji z zajęć lub innych pytań programowych.

Studenci ze stopniem księgowym ze szkół biznesowych akredytowanych przez AACSB nie są zobowiązani do ukończenia kursów przygotowawczych, pod warunkiem że uzyskali ogólny GPA z rachunkowości na poziomie 2,5 lub lepszym. Studenci, którzy nie spełniają tego kryterium, mogą zostać zobowiązani do ukończenia wybranych kursów podstawowych określonych przez przewodniczącego School of Accountancy.

Międzynarodowe aplikacje studenckie

Zaleca się, aby studenci zagraniczni złożyli wniosek na miesiąc przed tymi datami, aby dać czas na przyjęcie i rozpatrzenie wizy I-20. Formularze I-20 są przetwarzane przez UA Immigration Services w International Centre, Buchtel Hall. Dowód znajomości języka angielskiego jest wymagany przez uzyskanie akceptowalnego wyniku TOEFL lub IELTS.

Rozpocznij terminy

  • Jesień - sierpień: 8/24/2020
  • Wiosna - styczeń: 1/11/2021
  • Letnia sesja i 8 tydzień 1: 17.05.2021
  • Lato 5 tygodni 1 i 8 tydzień 2: 6/7/2021
  • Lato 5 tydzień 2: 7/12/2021

UWAGA: Lato ma wiele terminów: większość zajęć letnich jest oferowana online. Tak więc studenci zagraniczni, którzy chcą rozpocząć w lecie, mogą wziąć udział w zajęciach online przed przyjazdem do Stanów Zjednoczonych na semestr zimowy. Wymagania amerykańskiego ICE przewidują, że studenci zagraniczni będą uczestniczyć w kursach osobistych w pierwszym semestrze w Stanach Zjednoczonych, czego nie można zrobić w UA latem.

Ostatnia aktualizacja May 2020

Informacje o uczelni

Historically, our focus has been on having strong programs and experiences to attract quality students and faculty. Today, this focus remains as we carry out our mission: To prepare our students to be ... Czytaj więcej

Historically, our focus has been on having strong programs and experiences to attract quality students and faculty. Today, this focus remains as we carry out our mission: To prepare our students to become competent and responsible business professionals and leaders. This mission is guided by the belief that business is an applied, global discipline, which is reflected in our extensive partnerships with the business community through numerous Advisory Boards, class projects, and internships, as well as through diverse learning opportunities. Pokaż mniej