Master of Science / Master of Engineering in Chemical and Biochemical Engineering

Informacje ogólne

Przeczytaj więcej o tym programie na stronie internetowej szkoły

Opis programu

Odwiedź Rutgers Global, aby dowiedzieć się, w jaki sposób Rutgers wspiera swoich zagranicznych studentów podczas kryzysu związanego z koronawirusem.

Szkoła Inżynierska Uniwersytetu Rutgers jest przygotowana do oferowania studentom studiów magisterskich nauczania na odległość i nauki hybrydowej na semestr jesienny 2020. Rutgers Engineering będzie nadal zapewniać absolwentom wyjątkowe doświadczenia edukacyjne. Nasi wykładowcy pomyślnie przeszli na naukę zdalną w minionym semestrze wiosennym i są dobrze przygotowani do kontynuowania nauczania online. Profesorowie będą wykorzystywać systemy komunikacji online, takie jak Canvas , BigBlueButton i Playposit, do wirtualnego angażowania zajęć.

Zaawansowani liderzy inżynieryjni

Rutgers School of Engineering zapewnia studentom silne zaplecze techniczne i przygotowuje ich do kariery przywódczej w ekscytujących i wymagających zawodach. Zarówno nasze nauczanie, jak i badania są mocno zakorzenione w zasadach naukowych, a jednocześnie uwzględniają wiedzę o dzisiejszych wyzwaniach.

 • Master of Science (MS)
 • Master of Engineering (ME)

116410_161102_hamerman_384.jpg

Program inżynierii chemicznej i biochemicznej Rutgers zapewnia wszechstronny, nowoczesny program studiów magisterskich z zakresu inżynierii chemicznej, z ekscytującymi i innowacyjnymi wysiłkami badawczymi w kluczowych obszarach, takich jak nanonauka i nanotechnologia, zjawiska transportu, inżynieria reakcji, termodynamika i symulacje molekularne, separacje i inżynieria systemów procesowych.

Prowadzimy również szeroko zakrojone interdyscyplinarne działania w zakresie bioinżynierii i biotechnologii oraz nauki o polimerach i inżynierii materiałowej. Ponadto dział ten jest pierwszym tego rodzaju w kraju, który oferuje pełne spektrum szkoleń dla absolwentów i badań w dziedzinie inżynierii farmaceutycznej, rozwijającej się dziedziny, która będzie miała coraz większy wpływ w nadchodzących dziesięcioleciach.

Dział ma dynamiczny i aktywny wydział 22, który prowadzi nowatorskie badania w wielu dziedzinach inżynierii chemicznej. W oparciu o bardzo silne podstawy metod obliczeniowych, modelowania i inżynierii systemów, praca naszego wydziału skupia się w obszarach:

 • Nauka i technologia farmaceutyczna.
 • Inżynieria w naukach przyrodniczych (biotechnologia, inżynieria biomolekularna, inżynieria tkankowa).
 • Projektowanie, produkcja i zastosowania materiałów nanostrukturalnych.

Opcje stopnia

MS (opcja pracy)

30 punktów za kurs, w tym 15 punktów za kursy podstawowe, 9 punktów za przedmioty do wyboru i 6 punktów za badania.

MS (opcja non-thesis)

30 punktów za kurs, w tym 15 punktów za kursy podstawowe i 15 punktów za przedmioty do wyboru

Nie-studenci mogą śledzić jeden z dwóch programów nauczania w wyborze zajęć:

 • Program inżynierii chemicznej i biochemicznej.
 • Program inżynierii farmaceutycznej.

M.ENG in Pharmaceutical Engineering and Science (opcja non-thesis)

30 punktów kredytowych, w tym 15 kursów podstawowych i 15 kursów do wyboru.

116411_160512_hamerman_0999.jpg

Dlaczego Rutgers School of Engineering dla Graduate School?

 • Wysoce interdyscyplinarne, integracyjne podejście do edukacji i kształcenia absolwentów.
 • Dynamiczna i różnorodna społeczność.
 • Regionalnie położony w pobliżu Nowego Jorku, Waszyngtonu, Filadelfii i Bostonu.
 • Bliskie powiązania i bliskość wiodących branż.
 • Niedrogie czesne oraz kilka dostępnych stypendiów i stypendiów.
 • Rutgers Global zapewnia pełne wsparcie w zakresie zabezpieczania wiz i dokumentacji.

Studia magisterskie Rutgers School of Engineering są skierowane do studentów zainteresowanych poszerzaniem wiedzy w określonej dziedzinie inżynierii dla postępu przemysłowego i badawczego. Oferujemy dziewięciostopniowe programy za pośrednictwem siedmiu działów inżynieryjnych oraz globalne zaangażowanie w zaawansowane badania i stypendia.

Podstawę programową podstaw uzupełniają zajęcia fakultatywne, które umożliwiają uczniom skupienie się na obszarach mających bezpośrednie znaczenie dla innowacji na czele badań. Studenci, którzy ukończyli studia z zaawansowanym stopniem naukowym w Rutgers, są dobrze przygotowani do podjęcia kariery w różnych dziedzinach przemysłu i korporacji.

Nasza szkoła zapewnia rygorystyczne standardy akademickie, wspiera interdyscyplinarną współpracę między absolwentami i studentami oraz nadzoruje innowacyjne inicjatywy rozwoju zawodowego, które przygotowują studentów do osiągnięcia sukcesu zarówno w karierze akademickiej, jak i pozaakademickiej.

Ostatnia aktualizacja Sie 2020

Informacje o uczelni

At Rutgers School of Engineering our graduate students are valuable partners in research, instruction, and outreach. We offer graduate degree programs for dynamic students in 10 areas of study. With n ... Czytaj więcej

At Rutgers School of Engineering our graduate students are valuable partners in research, instruction, and outreach. We offer graduate degree programs for dynamic students in 10 areas of study. With nearly $70 million in research expenditures and nearly 200 faculty members engaging in research on a broad range of topics that impact society, the nation, and the global community, the School of Engineering is a dynamic and academically supportive environment for pursuing graduate studies. Pokaż mniej
Piscataway Township