Master of Public Policy

Informacje ogólne

Opis programu

Public Policy Degree at Pepperdine

Porównaj różne podejście Pepperdine do innych programów. Używamy unikalnego programu nauczania przywództwa, który łączy analizę polityki ilościowej z zajęciami z historii i filozofii politycznej, aby przygotować uczniów do kariery zawodowej po obu stronach przejścia.

Nasz program Master of Public Policy

  • Zobowiązuje się do „różnorodności poglądów” i z zadowoleniem przyjmuje różne perspektywy polityczne.
  • Jest idealny dla osób na drodze do doktoratu. a także tych, którzy szukają wpływowych karier w polityce i polityce.
  • Przygotowuje cię do kariery w kierownictwie rządu, sektorach biznesowych związanych z polityką, organizacjach non-profit, służbie zagranicznej i think tankach.
  • Oferuje unikalne specjalizacje i możliwości wspólnych studiów.
  • Jest 10 najbardziej popularnym programem politycznym dla absolwentów na Zachodzie, według rankingu US News i World Report .

Termin składania aplikacji na jesień 2020 *

6 marca 2020 r. - Uprawnienie do stypendium według kosztów utrzymania

10 kwietnia 2020 r. - Kwalifikowalność bezpłatnych książek w pierwszym terminie

5 czerwca 2020 r. - Final Complete Deadine for Fall 2020

10 lipca 2020 r. - termin tylko na wolne miejsce

Wnioski są rozpatrywane po upływie każdego ostatecznego terminu (wniosek jest rozpatrywany TYLKO po zakończeniu). Wnioski otrzymane po 10 lipca 2020 r. Zostaną poddane przeglądowi w oparciu o dostępną przestrzeń. Ze względu na ograniczenia przetwarzania wiz, wnioski dla obywateli spoza USA nie są przyjmowane po 5 czerwca 2020 r. (Uwaga: Ponieważ proces przeglądu przyjęcia nie obejmuje rozmowy kwalifikacyjnej, przesłane materiały powinny być reprezentatywne dla kwalifikacji studenta).

Dlaczego Pepperdine

Nasze specjalizacje

  • Amerykańska polityka i polityka
  • Stosowana polityka gospodarcza
  • Stosunki międzynarodowe i bezpieczeństwo narodowe
  • Polityka publiczna i rozstrzyganie sporów
  • Polityka państwa i lokalna

Nasze doświadczone przywództwo

Zajęty kalendarz głośników Pepperdine przenosi wielu liderów polityki do kampusu. Uczniowie uczą się od prawdziwych praktyków polityki.

Nasze lokalizacje

Znajdujemy się w samym sercu pięknego Malibu w Kalifornii, niedaleko Los Angeles, i oferujemy naukę w Waszyngtonie.

Przystępny koszt frekwencji

Pepperdine School of Public Policy każdego roku przyznaje szereg stypendiów. Nagrody te są udostępniane przez fundowane fundusze, prezenty od zwolenników i absolwentów oraz alokację ogólnych funduszy uniwersyteckich. Komisja Stypendialna przyznaje stypendium na podstawie zasług i doświadczeń akademickich i zawodowych.

113382_ScreenShot2019-04-05at2.46.00AM.png

* Średnie stypendium oparte na szacunkowych danych dotyczących rejestracji na lata 2019–2020 i nie stanowi gwarancji finansowania.

Dlaczego warto wybrać Master of Public Policy

W porównaniu z innymi programami studiów magisterskich z zakresu nauk społecznych, MPP jest jednocześnie szeroka i specyficzna, profesjonalna i akademicka, a także praktyczna i teoretyczna.

Stopień końcowy Liberal Arts Education Stopień zawodowy Jeden przedmiot Przygotowuje do studiów doktoranckich
Master of Public Policy (MPP) x x x x
Magister administracji publicznej x x x
Magister nauk politycznych x x
Master of Arts in Liberal Studies x x
Master of Economics x x
Magister nauk społecznych x

Opinie uczniów MPP

„W szczególności wybrałem Pepperdine ze względu na to, że skupili się na braniu tego, czego się uczysz w programie i stosowaniu go w celu poprawy społeczeństwa”.

Dr Hattie Mitchell (MPP '12), założycielka Akademii Krety

„Wyjście z Pepperdine o szerokim przekroju wiedzy jest nieocenionym przygotowaniem do codziennej pracy, którą będziesz wykonywać”.

Troy Senik (MPP '07), były scenarzysta, Biały Dom; Wiceprezes ds. Polityki i programów, Manhattan Institute

„Program w Pepperdine pomógł mi w uporządkowany sposób myśleć o polityce publicznej, dając mi narzędzia do bycia skutecznym ustawodawcą. Zrozumienie podstawowych aspektów naszej demokracji i posiadanie ram do dyskusji ma kluczowe znaczenie dla wywarcia znaczącego wpływu jako wybrany urzędnik."

Hans Zeiger (MPP '09), Senator stanu Waszyngton, 25. dzielnica

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

At the Pepperdine School of Public Policy, students learn from real policy practitioners in order to become well-rounded and successful leaders. We use a unique curriculum that melds quantitative poli ... Czytaj więcej

At the Pepperdine School of Public Policy, students learn from real policy practitioners in order to become well-rounded and successful leaders. We use a unique curriculum that melds quantitative policy analysis with coursework in history and political philosophy to prepare students for impactful careers on either side of the aisle. Pokaż mniej