Read the Official Description

Bądź tym, który to robi

Koordynuj planowanie, ludzi, proces i produkt.

Każda organizacja potrzebuje wiarygodnych menedżerów, którzy mogą wziąć odpowiedzialność za sukces projektu. Dlatego w Elmhurst pomagamy opracować zestaw kluczowych kompetencji, dzięki czemu możesz dostarczać projekty na czas, w ramach budżetu i specyfikacji - w szerokim zakresie dziedzin i zawodów.

Nauka prowadzenia w świecie współpracy

Dzięki mistrzowskiemu zarządzaniu projektami nauczysz się docierać do różnych dyscyplin i funkcji, mówiąc językiem wszystkich, aby koordynować pracę zespołu. Nauczymy Cię narzędzi i technik potrzebnych do nadzorowania projektu: budżetowania i monitorowania, komunikacji i budowania zespołu, zarządzania ryzykiem i podejmowania decyzji.

Będziesz także brać udział w wyborach biznesowych, aby poszerzyć swoją wiedzę i lepiej zrozumieć, co sprawia, że firma działa.

Elastyczny, aby dopasować swoje życie

Rozumiemy, że zajęty - jest to dyplom ukończenia studiów na waszych warunkach. Nasz format EC Flex to połączenie zajęć online i na uczelni. Programy te działają jednocześnie, a studenci online mogą odwiedzać kampusy na zajęcia lub spotkania. Ponadto wszystkie wykłady są rejestrowane, dzięki czemu można dostosować swoje studia do harmonogramu i priorytetów.

Wzmocnij swoje CV, zoptymalizuj swoją karierę

Certyfikat Absolwenta. Jeśli teraz nie jest to odpowiedni czas na pełne studia magisterskie, rozróżnij swoje poświadczenia z dyplomem absolwenta w zarządzaniu projektami.

PMP® Ready

Program zarządzania projektem Elmhurst spełnia wymóg edukacyjny Project Management Institute (PMI) konieczny, aby kwalifikować się do egzaminu PMP®. Opcjonalny kurs recenzowania PMP® jest dostępny dla absolwentów programu bezpłatnie.

Sieć na resztę swojego zawodowego życia

Twoi koledzy z klasy to profesjonaliści, którzy pracują w miejscu pracy od co najmniej trzech lat. Więc zyskujesz więcej niż zestaw umiejętności w Elmhurst. Zyskasz dużą sieć nauczycieli i innych absolwentów, którzy będą wspierać Cię przez całą karierę i łączą Cię z pracodawcami w całym regionie Chicagoland. Uderzysz w ziemię sprawdzoną, sprawdzoną i gotową.

Właściwi ludzie po Twojej stronie

Wykłady Elmhurst to doświadczeni liderzy branży, którzy są zaangażowani w poszerzanie zasięgu, dzięki pracy w terenie, połączeniom i praktycznym doświadczeniom.109862_20190207YFmLF3MSaxHeURnT_KrUkY_large.png

Program nauczania i sekwencja kursu

Studenci z programu Elmhurst Master w programie zarządzania projektami są zobowiązani do ukończenia 10 kursów (osiem kursów podstawowych i dwóch zajęć), w sumie 7,50 punktów (30 godzin semestr).

Studenci, którzy ukończyli program MPM, mogą zapisać się na bezpłatny kurs przygotowujący do egzaminu PMP przygotowujący do uzyskania certyfikatu PMP.

Wymagane kursy

 • MBA 500 Zarządzanie organizacyjne
 • MBA 504 Zarządzanie finansami
 • MBA 509 Zarządzanie projektem
 • MBA 558 Przywództwo i zarządzanie zmianami
 • MDS 561 Analiza danych dla dojrzałości zarządzania projektami
 • MPM 501 Podstawy zarządzania projektem w praktyce I
 • MPM 502 Podstawy zarządzania projektem w praktyce II
 • MPM 503 Narzędzia do zarządzania projektami i techniki
 • Kurs przygotowawczy do egzaminu MPM 590 PMP (opcjonalnie)

Electives (wybierz dwa)

 • Przywództwo MBA 552
 • MBA 553 Zachowanie organizacyjne
 • MBA 554 Zarządzanie zasobami ludzkimi
 • Negocjacje MBA 555
 • MBA 556 Operations Management
 • MDS 534 Data Mining i Business Intelligence
 • MDS 560 Business Intelligence for Enterprise Value
 • MDS 562 Zarządzanie projektem i analiza danych dla projektów transformacji biznesowej

Format programu

Magister zarządzania projektami to program w niepełnym wymiarze godzin, który można ukończyć w ciągu zaledwie dwóch lat. Zajęcia są oferowane w formacie EC Flex, a studenci mogą uczestniczyć w miejscu, w Internecie lub w obu. Zajęcia w klasach umożliwiają uczestnictwo w miejscu lub przez webinarium. Webinaria są rejestrowane, dzięki czemu uczniowie mogą je przeglądać w dowolnym momencie. Studenci przeprowadzają zajęcia przez osiem tygodni i mogą rozpocząć naukę wiosną, latem lub jesienią. Zajęcia mogą być podejmowane w dowolnym momencie programu.

Osoby, które nie zapisały się na program PMP® lub nie ukończyły go, mogą zapisać się na kurs przygotowujący do egzaminu MPM 590 PMP® za 800 $.

Warunki przyjęć

Kandydaci na mistrza zarządzania projektami muszą mieć tytuł licencjata w dziedzinie biznesu, informatyki, inżynierii lub pokrewnej dziedzinie z akredytowanych uczelni lub uczelni.

Uczniowie muszą również mieć co najmniej trzy lata doświadczenia w zarządzaniu ogólnym lub w zarządzaniu projektami w obszarach o rosnącej odpowiedzialności.

Osoby pragnące przystąpić do egzaminu PMP® są zobowiązane przez Project Management Institute (PMI) do posiadania co najmniej trzyletniego doświadczenia w zarządzaniu projektami, składającego się z co najmniej 4500 godzin spędzonych na prowadzeniu i kierowaniu projektami.

Kariera i wyniki

Według Project Management Institute, zatrudnienie menedżerów projektów w USA ma wzrosnąć o 12% w okresie od 2010 do 2020 roku.

Wzrost zatrudnienia będzie napędzany przez określone branże, takie jak budownictwo, produkcja, finanse i ubezpieczenia, usługi biznesowe, usługi komunalne, ropa i gaz oraz technologie informacyjne. Absolwenci programu zarządzania projektami w Elmhurst będą wyposażeni w wiedzę i umiejętności niezbędne do pracy w różnych ustawieniach.

Możliwości kariery w zarządzaniu projektami obejmują, ale nie są ograniczone do:

 • Dyrektor ds. Zarządzania projektami
 • Starszy Menedżer Projektu
 • Kierownik budowy
 • Menadżer projektu
 • Kierownik projektu
 • Kierownik programu
 • Koordynator projektu
 • Project Executive

Departament Pracy Stanów Zjednoczonych klasyfikuje zarządzanie projektami w ramach szerszego zakresu zarządzania związanego z określoną branżą lub funkcją.

Program taught in:
Język angielski

See 1 more programs offered by Elmhurst College »

Last updated February 7, 2019
Ten kurs jest Online, Campus based, Łączone online i stacjonarne
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
2 lat
Zaoczne
By locations
By date
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline

Wrześ. 2019

Discover the Power of a Master’s in Project Management