Bądź tym, który to robi

Koordynuj planowanie, ludzi, proces i produkt.

Każda organizacja potrzebuje wiarygodnych menedżerów, którzy mogą wziąć odpowiedzialność za sukces projektu. Dlatego w Elmhurst pomagamy opracować zestaw kluczowych kompetencji, dzięki czemu możesz dostarczać projekty na czas, w ramach budżetu i specyfikacji - w szerokim zakresie dziedzin i zawodów.

Nauka prowadzenia w świecie współpracy

Dzięki mistrzowskiemu zarządzaniu projektami nauczysz się docierać do różnych dyscyplin i funkcji, mówiąc językiem wszystkich, aby koordynować pracę zespołu. Nauczymy Cię narzędzi i technik potrzebnych do nadzorowania projektu: budżetowania i monitorowania, komunikacji i budowania zespołu, zarządzania ryzykiem i podejmowania decyzji.

Będziesz także brać udział w wyborach biznesowych, aby poszerzyć swoją wiedzę i lepiej zrozumieć, co sprawia, że firma działa.

Elastyczny, aby dopasować swoje życie

Rozumiemy, że zajęty - jest to dyplom ukończenia studiów na waszych warunkach. Nasz format EC Flex to połączenie zajęć online i na uczelni. Programy te działają jednocześnie, a studenci online mogą odwiedzać kampusy na zajęcia lub spotkania. Ponadto wszystkie wykłady są rejestrowane, dzięki czemu można dostosować swoje studia do harmonogramu i priorytetów.

Wzmocnij swoje CV, zoptymalizuj swoją karierę

Certyfikat Absolwenta. Jeśli teraz nie jest to odpowiedni czas na pełne studia magisterskie, rozróżnij swoje poświadczenia z dyplomem absolwenta w zarządzaniu projektami.

PMP® Ready

Program zarządzania projektem Elmhurst spełnia wymóg edukacyjny Project Management Institute (PMI) konieczny, aby kwalifikować się do egzaminu PMP®. Opcjonalny kurs recenzowania PMP® jest dostępny dla absolwentów programu bezpłatnie.

Sieć na resztę swojego zawodowego życia

Twoi koledzy z klasy to profesjonaliści, którzy pracują w miejscu pracy od co najmniej trzech lat. Więc zyskujesz więcej niż zestaw umiejętności w Elmhurst. Zyskasz dużą sieć nauczycieli i innych absolwentów, którzy będą wspierać Cię przez całą karierę i łączą Cię z pracodawcami w całym regionie Chicagoland. Uderzysz w ziemię sprawdzoną, sprawdzoną i gotową.

Właściwi ludzie po Twojej stronie

Wykłady Elmhurst to doświadczeni liderzy branży, którzy są zaangażowani w poszerzanie zasięgu, dzięki pracy w terenie, połączeniom i praktycznym doświadczeniom.

109862_20190207YFmLF3MSaxHeURnT_KrUkY_large.png

Program nauczania i sekwencja kursu

Studenci z programu Elmhurst Master w programie zarządzania projektami są zobowiązani do ukończenia 10 kursów (osiem kursów podstawowych i dwóch zajęć), w sumie 7,50 punktów (30 godzin semestr).

Studenci, którzy ukończyli program MPM, mogą zapisać się na bezpłatny kurs przygotowujący do egzaminu PMP przygotowujący do uzyskania certyfikatu PMP.

Wymagane kursy

 • MBA 500 Zarządzanie organizacyjne
 • MBA 504 Zarządzanie finansami
 • MBA 509 Zarządzanie projektem
 • MBA 558 Przywództwo i zarządzanie zmianami
 • MDS 561 Analiza danych dla dojrzałości zarządzania projektami
 • MPM 501 Podstawy zarządzania projektem w praktyce I
 • MPM 502 Podstawy zarządzania projektem w praktyce II
 • MPM 503 Narzędzia do zarządzania projektami i techniki
 • Kurs przygotowawczy do egzaminu MPM 590 PMP (opcjonalnie)

Electives (wybierz dwa)

 • Przywództwo MBA 552
 • MBA 553 Zachowanie organizacyjne
 • MBA 554 Zarządzanie zasobami ludzkimi
 • Negocjacje MBA 555
 • MBA 556 Operations Management
 • MDS 534 Data Mining i Business Intelligence
 • MDS 560 Business Intelligence for Enterprise Value
 • MDS 562 Zarządzanie projektem i analiza danych dla projektów transformacji biznesowej

Format programu

Magister zarządzania projektami to program w niepełnym wymiarze godzin, który można ukończyć w ciągu zaledwie dwóch lat. Zajęcia są oferowane w formacie EC Flex, a studenci mogą uczestniczyć w miejscu, w Internecie lub w obu. Zajęcia w klasach umożliwiają uczestnictwo w miejscu lub przez webinarium. Webinaria są rejestrowane, dzięki czemu uczniowie mogą je przeglądać w dowolnym momencie. Studenci przeprowadzają zajęcia przez osiem tygodni i mogą rozpocząć naukę wiosną, latem lub jesienią. Zajęcia mogą być podejmowane w dowolnym momencie programu.

Osoby, które nie zapisały się na program PMP® lub nie ukończyły go, mogą zapisać się na kurs przygotowujący do egzaminu MPM 590 PMP® za 800 $.

Warunki przyjęć

Kandydaci na mistrza zarządzania projektami muszą mieć tytuł licencjata w dziedzinie biznesu, informatyki, inżynierii lub pokrewnej dziedzinie z akredytowanych uczelni lub uczelni.

Uczniowie muszą również mieć co najmniej trzy lata doświadczenia w zarządzaniu ogólnym lub w zarządzaniu projektami w obszarach o rosnącej odpowiedzialności.

Osoby pragnące przystąpić do egzaminu PMP® są zobowiązane przez Project Management Institute (PMI) do posiadania co najmniej trzyletniego doświadczenia w zarządzaniu projektami, składającego się z co najmniej 4500 godzin spędzonych na prowadzeniu i kierowaniu projektami.

Kariera i wyniki

Według Project Management Institute, zatrudnienie menedżerów projektów w USA ma wzrosnąć o 12% w okresie od 2010 do 2020 roku.

Wzrost zatrudnienia będzie napędzany przez określone branże, takie jak budownictwo, produkcja, finanse i ubezpieczenia, usługi biznesowe, usługi komunalne, ropa i gaz oraz technologie informacyjne. Absolwenci programu zarządzania projektami w Elmhurst będą wyposażeni w wiedzę i umiejętności niezbędne do pracy w różnych ustawieniach.

Możliwości kariery w zarządzaniu projektami obejmują, ale nie są ograniczone do:

 • Dyrektor ds. Zarządzania projektami
 • Starszy Menedżer Projektu
 • Kierownik budowy
 • Menadżer projektu
 • Kierownik projektu
 • Kierownik programu
 • Koordynator projektu
 • Project Executive

Departament Pracy Stanów Zjednoczonych klasyfikuje zarządzanie projektami w ramach szerszego zakresu zarządzania związanego z określoną branżą lub funkcją.

Program prowadzony przez:
 • Język angielski
Elmhurst College

Zobacz 1 więcej kursów w Elmhurst College »

Ostatnia aktualizacja Sierpień 10, 2019
Ten kurs jest Online, Na kampusie
Data początkowa
Lut 2020
Sie 1, 2020
Duration
2 lat
Zaoczne
Cena
870 USD
Za godzinę semestru.
Deadline
Gru 1, 2019
International studnets must have completed applications on file no later than December 1.
Czerwiec 30, 2020
International students must have completed applications on file by July 1.
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Lut 2020
Data końcowa
Sty 2023
Termin nadsyłania zgłoszeń
Gru 1, 2019
International studnets must have completed applications on file no later than December 1.
Data początkowa
Sie 1, 2020
Data końcowa
Czerwiec 2022
Termin nadsyłania zgłoszeń
Czerwiec 30, 2020
International students must have completed applications on file by July 1.

Lut 2020

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Gru 1, 2019
International studnets must have completed applications on file no later than December 1.
Data końcowa
Sty 2023

Sie 1, 2020

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Czerwiec 30, 2020
International students must have completed applications on file by July 1.
Data końcowa
Czerwiec 2022

Discover the Power of a Master’s in Project Management

Graduate Studies at Elmhurst College