Master of Professional Accounting

Informacje ogólne

Opis programu

Zwiększ swoją karierę dzięki uznanemu tytułowi księgowości

Przenieś się do księgowości lub zdobądź certyfikat, którego potrzebujesz, aby zrobić kolejny krok w swojej karierze rachunkowej.

Naucz się zarządzać złożonymi kwestiami księgowymi i biznesowymi oraz zyskaj pewność, że dostarczą specjalistycznej wiedzy.

Zbudujesz zrozumienie praktyki zawodowej, etyki i procedur oraz wgląd w krajobraz biznesowy w Nowej Zelandii i na arenie międzynarodowej.

Szybkie śledzenie lub dopasowanie do pracy

MPA pomaga szybko śledzić proces certyfikacji i jest uznawana na całym świecie kwalifikacją, którą można wykonać w pełnym wymiarze godzin w wieku 16-17 miesięcy.

MPA jest również idealny dla profesjonalistów, którzy chcą dodać księgowość do swoich CV. Nie musisz studiować rachunkowości przed i wieczorowych kursów oznacza, że ​​możesz uczyć się w niepełnym wymiarze godzin podczas pracy.

Międzynarodowe uznanie

MPA zapewnia akademickie wymagania certyfikacji od Stowarzyszenia Biegłych Księgowych (ACCA), Chartered Accountants Australia i Nowa Zelandia oraz CPA Australia.

Szkoła rachunkowości i prawa handlowego jest częścią Victoria Business School, jednej z dwóch szkół w Nowej Zelandii, aby uzyskać akredytację od Stowarzyszenia Advance Collegiate Schools of Business (AACSB) zarówno w Biznesie jak i Rachunkowości.

Victoria Business School należy do niewielkiej grupy szkół biznesowych na całym świecie, które posiadają akredytację "potrójnej korony" w zakresie międzynarodowego kształcenia biznesowego. Możesz być pewny, że twoje kwalifikacje staną w obronie najlepszych z całego świata.

Społeczność

Studia podyplomowe w Victoria pomogą Ci budować wartościowe relacje i sieci z rówieśnikami, pracownikami uniwersytetu i przyszłymi kolegami z całego świata.

Będziesz miał dostęp do wydziałów podyplomowych wydziałów oraz możliwości uczestniczenia w wydarzeniach, warsztatach, sesjach kariery i seminariach, takich jak sesje umiejętności studenckich podyplomowych badań naukowych. Będziesz także mógł spotkać się z ludźmi z wyczarterowanych organów rachunkowych na terenie kampusu.

Podyplomowe Stowarzyszenie Studentów może udzielać informacji i zapewnia głos w ramach Uniwersytetu.

Wracając do nauki

Wielu studentów powraca na studia podyplomowe po kilku latach. Jeśli minęło trochę czasu, odkąd się uczyłeś, nasi oficerowie łącznikowi mogą pomóc ci wrócić do życia uniwersyteckiego.

Podczas gdy niektórzy kandydaci MPA obawiają się, że będą walczyć, jeśli wcześniej nie studiowali rachunkowości, studenci przeszłości - czy niedawni absolwenci innych przedmiotów, czy ludzie, którzy przez jakiś czas byli na rynku pracy - nie uznali tej bariery za przeszkodę.

Kariera

Oprócz ról w firmach księgowych, Twój MPA może ustawić Cię na karierę w bankowości i finansach, prawie, administracji publicznej, non-profit i dużych i małych firmach. Będziesz na dobrej drodze do przejścia do ról, w tym dyrektor finansowy, kontroler finansowy, audytor i kierownik finansowy.

Wsparcie pracodawcy

Zwiększenie możliwości uzyskania MPA oznacza, że ​​pracodawca może chcieć zapłacić część lub całość swoich kosztów.

Ostatnia aktualizacja Wrzesień 2018

Informacje o uczelni

Get a world-class education as an international student at Victoria University of Wellington—New Zealand's globally-ranked capital city university. Victoria University of Wellington is located in Well ... Czytaj więcej

Get a world-class education as an international student at Victoria University of Wellington—New Zealand's globally-ranked capital city university. Victoria University of Wellington is located in Wellington – New Zealand’s second largest city – in the geographic, political and cultural heart of the country. We’re number one in New Zealand for research quality. Pokaż mniej
Wellington , Wellington , Wellington + 2 Więcej Mniej