Master of Professional Accounting and Finance

Informacje ogólne

Liczba dostępnych lokalizacji: 2

Opis programu

Jedyny w swoim rodzaju

Dołącz do jedynego programu magisterskiego w Nowej Zelandii, który uzyskał aprobatę Chartered Financial Analysts (CFA). Master of Professional Accountancy and Finance to jedyne studia podyplomowe w Nowej Zelandii, łączące najważniejsze dziedziny biznesu księgowości i finansów.

Master of Professional Accountancy and Finance (MPAF) to jedyne kwalifikacje magisterskie w Nowej Zelandii, potwierdzone przez CFA (Chartered Financial Analysts). Massey University jest jednym z zaledwie 130 partnerskich uniwersytetów na całym świecie, które podpisały umowę partnerską z CFA.

Podnieś swoją karierę

Master of Professional Accountancy and Finance pokazuje zobowiązanie do uzyskania możliwości biznesowych, które są poszukiwane przez potencjalnych pracodawców. Będzie on opierał się na twoim poprzednim studium i / lub praktycznym doświadczeniu zawodowym, aby pomóc ci rozwinąć doskonałe zrozumienie zasad księgowości i finansów oraz praktycznych zastosowań. Jest to jedyna kwalifikacja magisterska, w której twoje studia obejmują obie te dyscypliny.

Niezależnie od tego, czy pochodzisz z przeszłości w dziedzinie rachunkowości i finansów, MPAF pomoże Ci rozwinąć umiejętności, które pomogą ci przejść do bardziej zaawansowanych ról.

Istotne dla pracodawców

Nasza umowa partnerska z CFA oznacza, że ​​program MPAF obejmuje 75% efektów uczenia się programu nauczania uznanych przez organizację za istotne. Zostały one opracowane przez branżę finansową, co oznacza, że ​​twoja nauka jest odpowiednia i dostosowana do wymagań branży. Znajomość księgowości i finansów jest bardzo poszukiwana przez potencjalnych pracodawców i pomoże Ci przyspieszyć twoją karierę.

Międzynarodowa szkoła biznesu o randze międzynarodowej

Massey Business School jest jedną z wiodących i największych szkół biznesowych w kraju - jest jednym z dwóch największych szkół biznesowych na świecie i posiada akredytację AACSB.

Nasza szkoła rachunkowości posiada akredytację od krajowych i międzynarodowych instytucji zawodowych, w tym z Chartered Institute of Management Accountants oraz Association of Chartered Certified Accountants (UK).

Program księgowości i finansów Uniwersytetu Massey University plasuje się na 150 uniwersytetach na świecie według rankingów QS (Quacquarelli Symonds), a nasze studia z zakresu biznesu i zarządzania są w rankingu 200 najlepszych. Jesteśmy również w rankingu 150 najlepszych uniwersytetów na świecie w zakresie programów administracyjnych i biznesowych przez Globalny ranking przedmiotów akademickich ShanghaiRanking.

Nasi wykładowcy aktywnie prowadzą badania, wprowadzając do swoich badań najbardziej odpowiednie zmiany w teorii rachunkowości i praktyce.

Badanie, które pasuje do Twojego życia

Nasza wyjątkowo szeroka gama trybów nauki oznacza, że ​​możesz dopasować swoje studia do swojego życia. Możesz studiować w kierunku tej kwalifikacji na naszym kampusie w Auckland, poprzez kursy blokowe. Możesz też uczyć się na odległość, z dowolnego miejsca, kiedy ci odpowiada. Massey posiada największe i najdłuższe kursy nauki na odległość w Nowej Zelandii, dając ci dostęp do naszej wiedzy i najlepszych na świecie narzędzi.

Uznany za jednego z najlepszych

Poza uznaniem organizacji Chartered Financial Analysts, MPAF ma akredytację i spełnia wymagania akademickie Chartered Accountants Australia New Zealand (CAANZ), CPA Australia i ACCA.

Dlaczego studia podyplomowe?

Studia podyplomowe to ciężka praca, ale niezwykle satysfakcjonująca i wzmacniająca. Obciążenie Master of Professional Accountancy and Finance odzwierciedla środowisko wysokociśnieniowe ról starszych w miejscu pracy i badań na wysokim poziomie. Nasi eksperci udzielają porad, ale jeśli pochodzisz z studiów licencjackich, okazuje się, że studia podyplomowe wymagają bardziej dogłębnych i niezależnych badań.

Nie tylko więcej tego samego

Studia podyplomowe to nie tylko "więcej tego samego" studiów licencjackich. Zabiera cię na nowy poziom wiedzy i doświadczenia, szczególnie w zakresie planowania i przeprowadzania badań.

Referencje

Flora Wang
Master of Professional Accountancy and Finance
Audyt Nowa Zelandia - Audytor

"Zdecydowanie jestem przekonany, że MPAF położył bardzo solidne podstawy, by wejść na rynek pracy ..."

"W 2015 r. Ukończyłem studia magisterskie z zakresu rachunkowości i finansów (MPAF) i od razu podjąłem funkcję absolwenta Audit w Nowej Zelandii, jestem przekonany, że MPAF położył dla mnie solidne podstawy, by wejść na rynek pracy. z moich badań wynika nie tylko z rozległej wiedzy, ale także z miękkich umiejętności, których poszukują pracodawcy, rzeczy, których nauczyłem się od tych dwóch lat, naprawdę sprawiły, że jestem w dobrej pozycji w mojej pracy Ukończyłem wszystkie cztery moduły techniczne CAANZ na tym etapie i oczekuję kwalifikacji w ciągu roku. "

Andrea Li
Master of Professional Accountancy and Finance
NASDAQ - Księgowy

"Dostałam ofertę pracy zaledwie dwa miesiące po ukończeniu studiów MPAF ..."

"Jako student pierwszego roku na Uniwersytecie Massey, byłem głęboko pod wrażeniem jego kulturowej atmosfery i historycznego znaczenia Byłem zachwycony, że miałem szansę ukończyć program MPAF Massey'a za pomocą pierwszej klasy technologii i bardzo doświadczonych profesorów. otrzymałem możliwość omówienia kwestii akademickich z innymi studentami różnych narodowości, aby uzyskać odpowiedzi od doświadczonych profesorów, spędzić czas na raportach badawczych, które były realistyczne, i przeżyć pytania egzaminacyjne, w których mógłbym zastosować wiedzę akademicką, a także doświadczenie w prawdziwym świecie. MPAF w Massey jest bardzo popularnym stopniem w Nowej Zelandii i przyciąga międzynarodowych studentów z całego świata Otrzymałem ofertę pracy zaledwie dwa miesiące po ukończeniu studiów MPAF. Teraz pracuję w firmie notowanej na NASDAQ w grupie rola księgowego Wierzę, że każdy student, który wybierze program MPAF, będzie bardzo lubił studiować na Uniwersytecie Massey. "

Kariera

Poszukiwany przez pracodawców

Międzynarodowe trendy są dla pracodawców dobrze nagradzać studiami podyplomowymi, szczególnie w większych przedsiębiorstwach. Umiejętności, których się uczysz są coraz częściej rozpoznawane jako wyróżniające Cię spośród innych potencjalnych pracowników.Zarabiać więcej

Raport Ministerstwa Edukacji stwierdził, że:

  • Zyski i wskaźniki zatrudnienia rosną wraz z poziomem kwalifikacji
  • Pięć lat po ukończeniu studiów większość młodych absolwentów krajowych będzie zarabiać powyżej krajowych średnich zarobków
  • Młodzi absolwenci studiów magisterskich zarabiają o 86 procent więcej niż krajowi medianie
  • Dobre kariery wiążą się z lepszym zdrowiem, lepszym samopoczuciem i bardziej satysfakcjonującym życiem

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

The Massey Business School is one of New Zealand’s leading and largest business schools and is ranked in the top 2% globally. We offer world-leading, relevant, flexible, research-led tertiary educatio ... Czytaj więcej

The Massey Business School is one of New Zealand’s leading and largest business schools and is ranked in the top 2% globally. We offer world-leading, relevant, flexible, research-led tertiary education, that prepares students for the first job - and beyond. As a business you can access our relevant and topical research and services to help your organisation grow. Pokaż mniej
Palmerston North , Okland , Wellington + 2 Więcej Mniej