Master of Professional Accounting DMPC

Informacje ogólne

Liczba dostępnych lokalizacji: 2
Przeczytaj więcej o tym programie na stronie internetowej szkoły

Opis programu

Przegląd stopni

 • Akredytowany przez Chartered Accountants Australia i Nowa Zelandia oraz CPA Australia.
 • Zaprojektowany, aby rozwijać zaawansowaną wiedzę i umiejętności do praktyki księgowej.
 • Jeden z zaledwie pięciu uniwersytetów australijskich, które oferują profesjonalne przedmioty do wyboru w ramach dyplomu CPA.
 • Rozwijaj kluczowe umiejętności analityczne, biznesowe, rozwiązywania problemów i komunikacji.
 • Ukończ 150 godzin praktyki w branży jako kurs do wyboru.
 • Skoncentruj się na kluczowych obszarach, takich jak handel, podatki, zarządzanie finansami i praktyka publiczna.
 • Bądź mentorem przez starszego lidera biznesowego w Programie Partnerów Wykonawczych.
 • Zakwalifikuj się do Advanced Standing, aby zdobyć wcześniejsze kwalifikacje i ukończyć studia w ciągu zaledwie 1,5 roku.
 • Zapoznaj się z programem nauczania na podstawie światowej klasy badań w dziedzinie rachunkowości (1).
 • Szkoła Biznesu University of South Australia znajduje się na pierwszym miejscu na świecie (2) i otrzymała pięć gwiazdek za doskonałość w rankingu QS Stars 2019.
 • UniSA znajduje się w rankingu 150 najlepszych instytucji na świecie w zakresie rachunkowości i finansów (3).
 • UniSA jest numerem 1 w SA dla podyplomowych wyników zatrudnienia w biznesie i zarządzaniu (4).

(1) 2018 Excellence in Research for Australia (ERA). (2) UniSA Business School jest jedną z zaledwie dziesięciu instytucji w Australii i 187 na całym świecie, które mają akredytację EQUIS (z ponad 16 500 na całym świecie). EFMD, październik 2019 r. (3) Ranking przedmiotów QS 2019. (4) QILT: Ankieta Graduate Outvey Course Experience Questionnaire 2016-18 - Wskaźnik zatrudnienia w pełnym wymiarze godzin. Tylko uniwersytety założone przez SA.

Migawka

Master of Professional Accounting przygotuje Cię do praktyki jako profesjonalny księgowy. Będziesz rozwijał umiejętności analityczne, ogólne zarządzanie przedsiębiorstwem i rozwiązywanie problemów oraz zdobędziesz wszechstronne zrozumienie praktyki księgowej.

Twoje studia skupią się na rachunkowości finansowej i zarządczej, finansach, prawie handlowym, prawie podatkowym i audycie. Będziesz studiować współczesne badania i rzeczywiste studia przypadków z możliwością ukończenia praktyki w branży w Australii lub za granicą. Ukończysz dobrze wyposażone studia globalne, posiadające wiedzę w takich dziedzinach, jak handel, podatki, zarządzanie finansami i praktyka publiczna.

Nasze szkoły letnie i zimowe oferują ekscytujące możliwości nauki i nauki. Dzięki takim opcjom, jak intensywność i staże, możesz rozłożyć swój ładunek na cały rok i zwiększyć swoje możliwości wymiany.

Jeśli masz już stopień naukowy lub inną pokrewną kwalifikację, możesz kwalifikować się do Advanced Standing i ukończyć ten dyplom w ciągu zaledwie 1,5 roku.

Czego się nauczysz

W Master of Professional Accounting, będziesz studiować pięć kursów podstawowych i dziewięć kursów specjalizacji rachunkowości. Zyskasz solidne podstawy w najnowszych metodach rachunkowości, studiując obszary audytu, podatków, rachunkowości zarządczej i finansów przedsiębiorstw. Będziesz również uczyć się dwóch przedmiotów do wyboru w ramach studiów. Jedną z opcji do wyboru jest 150-godzinna praktyka w branży w Australii lub za granicą.

Dlaczego Master of Professional Accounting

Szkoła Biznesu University of South Australia jest jednym z największych wiodących dostawców usług w zakresie księgowości i finansów w Australii i Azji i znajduje się w pierwszej dziesiątce na świecie *.

Zdobędziesz zaawansowaną wiedzę na temat praktyki księgowej i rozwijasz umiejętności analityczne, zarządzania przedsiębiorstwem, rozwiązywania problemów i komunikacji. Nasza doświadczona kadra nauczycielska ściśle współpracuje z wiodącymi organizacjami zawodowymi, zapewniając, że wiedza, którą podchodzisz do swojej kariery, zaspokoi dynamiczne potrzeby branży księgowej.

Będziesz także mieć możliwość uczestniczenia w profesjonalnym programie CPA w CPA Australia w ramach studiów magisterskich. Ukończysz studia z tytułem magistra w pełni akredytowanym przez CPA Australia i Chartered Accountants Australia i Nowa Zelandia.Wzbogacające doświadczenie studenta

Nasza elastyczna dostawa i możliwości pozalekcyjne są dostosowane do Twojego stylu życia, preferowanego sposobu uczenia się i zainteresowań zawodowych. Możesz skorzystać z intensywnych kursów letnich i zimowych, możliwości mentoringu i nawiązywania kontaktów z przemysłem oraz rozwoju umiejętności przywódczych. Możesz także zapoznać się ze Pathways przyspieszonego uczenia się i poprosić o wsparcie programu w naszym Business Student Hub.

* UniSA Business School jest jedną z zaledwie dziesięciu instytucji w Australii i 187 na całym świecie, które mają akredytację EQUIS (z ponad 16 500 na całym świecie). EFMD, październik 2019 r.

Twoja kariera

Absolwenci tego stopnia korzystają z szerokiego wachlarza umiejętności i wiedzy specjalistycznej, aby pełnić funkcje kierownicze, zarówno lokalnie, jak i za granicą.

Możesz wziąć pod uwagę takie role, jak starszy księgowy, konsultant ds. Podatku dochodowego od osób prawnych, doradca biznesowy, doradca ds. Upadłości i księgowy w dziedzinach takich jak:

 • audyt
 • doradztwo biznesowe
 • sprawozdawczość finansowa
 • rachunkowość zarządcza
 • podatek

Prawdziwe połączenia świata

Nasza kadra nauczycielska ma doświadczenie w branży i utrzymuje ścisłą współpracę z wiodącymi organizacjami zawodowymi, takimi jak CPA Australia i Chartered Accountants Australia i Nowa Zelandia. Ta współpraca zapewnia, że wiedza, którą podejmiesz w swojej karierze, spełni dynamiczne potrzeby branży, a Twoje kwalifikacje pozostaną aktualne i obowiązujące.

Podczas studiowania możesz zdobyć cenne doświadczenie w branży dzięki stażom w Australii lub międzynarodowemu doświadczeniu w dziedzinie nauki poprzez ponad 60 partnerów wymiany w Azji, Europie, Ameryce Północnej i Ameryce Południowej. Nasze linki do placówek badawczych UniSA zapewniają, że nauka jest połączona z najnowszymi technologiami, teoriami i zastosowaniami wiedzy.

Praktyki i staże wypełniają lukę między nauką a pracą. Nasze powiązania z przemysłem stwarzają możliwości rozwoju. Te doświadczenia budują zaufanie do świata biznesu i zapewniają przewagę konkurencyjną.

Absolwenci tego stopnia korzystają z szerokiego wachlarza umiejętności i wiedzy specjalistycznej, aby pełnić funkcje kierownicze, zarówno lokalnie, jak i za granicą.

Możesz wziąć pod uwagę takie role, jak starszy księgowy, konsultant ds. Podatku dochodowego od osób prawnych, doradca biznesowy, doradca ds. Upadłości i księgowy w dziedzinach takich jak:

 • audyt
 • doradztwo biznesowe
 • sprawozdawczość finansowa
 • rachunkowość zarządcza
 • podatek

Profesjonalna akredytacja i uznanie

Program jest akredytowany przez Chartered Accountants w Australii i Nowej Zelandii i spełnia wymogi edukacyjne dotyczące przystąpienia do programu Chartered Accountants.

Program jest akredytowany przez CPA Australia i spełnia wymogi edukacyjne dotyczące przystąpienia do programu CPA.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

The University of South Australia is a globally connected and engaged university with industry-informed teaching and research that is inventive and adventurous.

The University of South Australia is a globally connected and engaged university with industry-informed teaching and research that is inventive and adventurous. Pokaż mniej
Adelaida , Adelaida , Adelaida , Adelaida + 3 Więcej Mniej