Master of Professional Accounting Advanced

Informacje ogólne

Liczba dostępnych lokalizacji: 2

Opis programu

Master of Professional Accounting (MPA) jest przeznaczony dla studentów, którzy chcą karierę w zawodzie księgowym. Doświadczenia i obszary wiedzy dla tego programu koncentrują się na praktyce rachunkowości.

118916_IMG_8178JPG.jpg

Kurs najpierw wprowadza podstawowe zasady rachunkowości, ekonomii i aspektów systemu gospodarczego, a następnie przechodzi do badania konkretnych obszarów wiedzy, które są kluczowe dla specjalistów księgowości. Będziesz rozwijać wiedzę i umiejętności potrzebne do stosowania zasad rachunkowości w przygotowaniu i interpretacji sprawozdań finansowych oraz, aby umożliwić ci zbadanie bieżących problemów księgowych. Będziesz także rozumiał różnice między zasadami rachunkowości i prawem podatkowym a podatkowymi konsekwencjami działalności gospodarczej.

Jeśli jesteś zainteresowany podjęciem dwuletniej opcji, możesz rozważyć Master of Professional Accounting Advanced.

118707_Sydney2.png

Sydney Campus

Struktura uczenia się kursu

Efekty uczenia się to oświadczenia o osiągnięciach w nauce wyrażone w kategoriach tego, co uczeń powinien znać, rozumieć i umieć zrobić po ukończeniu kursu. Studenci kończący ten kurs będą mogli wykazać:

1

118706_Wollongong2.png

Kampus Wollongong

Akredytacja i uznanie zawodowe

Master of Professional Accounting i Master of Professional Accounting Advanced umożliwia studentom spełnienie wymogów edukacyjnych i członkowskich CPA Australia, Chartered Accountants ANZ, Institute of Public Accountants i międzynarodowych stowarzyszeń zawodowych ACCA

Wymagania wstępne

Aby uzyskać dostęp do Master of Professional Accounting Advanced, wymagamy, abyś posiadał uznany tytuł licencjata z równoważną średnią oceną 50% lub świadectwo ukończenia studiów zawodowych. Kandydaci z innymi odpowiednimi kwalifikacjami wyższego wykształcenia i / lub istotnym odpowiednim doświadczeniem zawodowym lub kierowniczym również będą brani pod uwagę przy wjeździe. Wynik IELTS w sumie 6,5 (R: 6, W: 6, L: 6, S: 6).

Dlaczego warto uczyć się u nas?

Oferujemy trzy pobyty rocznie, a wiele przedmiotów jest zaplanowanych tak, aby pasowały do Twoich zobowiązań zawodowych i stylu życia. Niektóre zajęcia oferowane są raz w tygodniu, głównie wieczorem, podczas gdy inne prowadzone są w trybie intensywnym przez weekend, aby zminimalizować czas pozostający z dala od innych obowiązków.

Ponad 90% naszych absolwentów jest zatrudnionych w ciągu 4 miesięcy od ukończenia studiów, a nasi studenci studiów podyplomowych otrzymują średnio 108 800 USD, o 4% więcej niż średnia krajowa *.

Wybierz studiowanie swojego programu z jednego z naszych dwóch kampusów: kampusu CBD w Sydney z widokiem na oszałamiający port w Sydney i imponujący most lub naszego kampusu Wollongong pośród ogrodów krajobrazowych, kilka minut od Oceanu Spokojnego.

Oferujemy różne stypendia dostępne zarówno dla studentów krajowych, jak i zagranicznych, od 10% do 100%, dzięki czemu możesz inwestować w swoją przyszłość.

Nasze kursy są nieustannie rozwijane, dzięki badaniom, zorganizowanym na podstawie wyników, uznawanym przez pracodawców, dostarczanym przez wysoko wykwalifikowanych naukowców i wspieranym przez dodatkowe specjalistyczne zasoby edukacyjne i rozwojowe dla studentów.

118913_0E6A5290JPG.jpg

Nasze dedykowane usługi wsparcia dla studentów są zbudowane wokół Twoich indywidualnych potrzeb. Nasi doradcy studenccy, pracownicy naukowi i doradcy zawodowi są dostępni co tydzień w celu konsultacji. Warsztaty umiejętności czytania odbywają się również co tydzień, aby zapewnić sukces. Zapewniamy szereg wydarzeń społecznych i półformalnych, które dają ci możliwość nawiązania kontaktów z rówieśnikami, członkami lokalnej społeczności biznesowej i absolwentami.

Studenci zagraniczni mogą wybrać opcję wyboru przedmiotu do wyboru, Globalne Praktyki w Miejscu Pracy, które obejmuje praktyczne zajęcia poszukujące pracy i dostęp do australijskiej siły roboczej poprzez staż, projekt branżowy lub zatrudnienie w niepełnym wymiarze godzin.

* Badanie wyników absolwentów QILT 2016-2018.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

Internationally respected, we are focused on excellence with impact — spanning both pioneering research and graduates who are globally competitive.

Internationally respected, we are focused on excellence with impact — spanning both pioneering research and graduates who are globally competitive. Pokaż mniej
North Wollongong , Sydnej + 1 Więcej Mniej